فریت اضافه بار مسافری

فریت بار لوازم منزل از فرودگاه امام خمینی

اگر شما قصد مهاجرت از ایران به سایر کشورهای جهان را دارید و قصد دارید وسایل شخصی خود را همراه ببرید ، ابتدا باید آن دسته از وسایل ضروری خود را که مورد نیاز است مشخص نموده و وزن و حجم آن را برای استعلام قیمت به مجموعه تهران ایرفریت اعلام نموده و قیمت فریت بار مسافری را استعلام نمایید.

فریت بار مسافری شامل خرده بار یا همان اضافه بار مسافری شده که برای مسافران به صرفه بوده به جای پرداخت هزینه هنگفت جریمه اضافه بار به ایرلاین ها از طریق فریت بار بار خود را به صورت هوایی ارسال نمایند. نکته مهم در این مدل از فریت بار این است که لزوما بار شما با همان پروازی که شما در آن قصد مسافرت دارید ارسال نخواهد شد و مجموعه ما سریعترین و ارزان ترین پرواز را برای ارسال بار شما انتخاب خواهند کرد.

شرکت تهران ایر فریت با بیش از نیم قرن سابقه در صنعت حمل هوایی از ابتدا تا انتهای کار فریت بار در کنار شماست. برای مشاوره حمل بار و استعلام نرخ می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

  • مسائل مهم در فریت بار مسافری

مسائلی چون  شناور شدن نرخ پروازها و ايجاد پروازهاي چارتر و  رشد فضاي مجازي و بوجود آمدن سايت‌هاي متعدد فروش بليط  در سالهای اخیر باعث ایجاد رقابت شديدي ميان ايرلاين‌ها شده است. بنابراین، ايرلاين‌ها ديگر نمي‌توانند بليط‌هاي خود را گران بفروشند بنابراين از هر راهي براي كسب درآمد استفاده مي‌كنند. بي‌اطلاعي مسافران از هزينه اضافه بار ممكن است باعث شود مجبور شوند بيشتر سر كيسه را شل كنند! چون حالا ديگر  ايرلاين‌ها به جريمه بار مسافري به عنوان منبع كسب درآمد نگاه مي‌كنند. استفاده از سرويس فريت بار و يا حمل هوايي يكي از راه‌هاي مقابله با اين جريان است. شما مي‌توانيد با هزينه‌اي بسيار كمتر از هزينه اضافه بار وسايل خود را حمل كنيد.

اگر بخواهيم مقايسه‌اي بين جريمه اضافه بار مسافري و سرويس فريت بار داشته باشيم بايد بگوييم هزينه‌اي كه براي فريت مي‌پردازيد كمتر از يك سوم جريمه بار خواهد بود.

امروزه سرويس فريت بار به بيشتر شهرهاي مهم جهان بصورت مستقيم برقرار است و افراد مهاجر و مسافران مي‌توانند از مزاياي اين روش بهره ببرند. شما مي‌توانيد با هزينه‌اي معقول وسايل خودتان را در هريك از شهرهاي دنيا تحويل بگيريد. براي مشاوره در مورد حمل بار هوايي با كارشناسان ما تماس بگيريد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران با سابقه‌اي طولاني در فريت بار و حمل بار هوايي مي‌تواند به شما كمك كند ارزانترين نوع حمل بار را تجربه كنيد. فقط كافي است وقتي پروازتان نهايي شد، يك هفته قبل از پرواز ما را در جريان حجم و نوع بارتان قرار دهيد تا بهترين سرويس را به شما پيشنهاد كنيم. ما در واقع كاري مي‌كنيم كه در هيچ پروازي جريمه اضافه بار مسافري پرداخت نكنيد.

 با استفاده از خدمات شرکت تهران ایر فریت، بار مسافري شما صحيح و سالم و با رعايت تمامي استانداردهاي حمل و نقل بين‌المللي و در زمان مناسب به كشور مقصد خواهد رسيد. شما مي‌توانيد همه اين كار را از صفر تا صد به تهران ایر فریت بسپاريد. ما بار شما را در محل شما تحويل مي‌گيريم، به فرودگاه مي‌بريم، تشريفات گمركي را طي كرده و در گمرك فرودگاه شهر مقصد تحويل مي‌دهيم.

صفر تا صد خدمات فریت بار

فریت بار مسافری

برای فریت بار مسافری از طریق هوایی از ایران باید به نکات مهمی توجه داشت از جمله اینکه فریت بار یک پروسه پیچیده بوده که با ارسال بار به صورت زمینی از یک شهر به شهر دیگر خیلی متفاوت است ، اولین نکته اینکه زمانی که شما می خواهید اضافه بار یا خرده بار مسافری خود را به صورت هوایی ارسال نمایید باید دقت داشته باشید که بار شما شامل کالاهای ممنوعه ارسال بار به صورت هوایی نباشد دوم اینکه بار شما باید به صورت کاملا تخصصی برای ارسال به صورت هوایی بسته بندی شود.

مجموعه تهران ایرفریت از صفر تا صد خدمات فریت بار به تمامی کشورهای دنیا را برای شما انجام می دهد:

  1. پیک آپ بار از درب منزل شما تا فرودگاه امام خمینی
  2. بسته بندی تخصصی تمامی وسایل و بار
  3. انجام خدمات گمرکی
  4. تهیه مدارک لازم تا صدور بارنامه جهت آماده سازی و تحویل به ایرلاین جهت ارسال هوایی بار

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام