فریت بار لوازم منزل از فرودگاه امام خمینی

فریت بار لوازم منزل

اگر شما قصد مهاجرت از ایران به سایر کشورهای جهان را دارید فریت بار لوازم منزل سرویسی است که برای شما ساخته شده است. لوازم منزل برای ایرانیان اهمیت زیادی دارد و بسیاری دوست دارند زندگی جدیدشان را در کشور مقصد با فرش ها و تابلوها و لوازم منزل شخصی شان شروع کنند. در این مطلب می‌خواهیم نکات مهم در مورد حمل هوایی لوازم منزل را برای شما توضیح دهیم.

شرکت تهران ایر فریت با بیش از نیم قرن سابقه در صنعت حمل هوایی از ابتدا تا انتهای کار فریت بار در کنار شماست. برای مشاوره حمل بار و استعلام نرخ می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

مسائل مهم در فریت بار لوازم منزل

شما ابتدا باید آن دسته از وسایل ضروری خود را که حجیم نبوده و همچنین جزو کالاهای ممنوعه حمل هوایی نیز نیست ( مانند یحچال و فریزر و باتری و وسایل آتش زا) در گوشه ای از منزل جمع کرده و سپس حجم تقریبی آن را محاسبه نمایید. در لوازم منزل وزن حجمی مهم است نه وزن جرمی. به این دلیل که  ایرلاین‌ها حداقل بابت هر مترمکعب  وزن حجمی ۱۶۷ کیلوگرم شما را شارژ می نمایند.

بعد از آن با ما تماس گرفته تا همکاران ما برای بازدید بار شما در محل شما حاضر شده و هزینه فریت بار و بسته بندی تخصصی آن را اعلام نمایند. در مرحله بعد بار شما بسته به نوع آن اینکه وسایل شکستنی داخل آن هست یا خیر توسط پرسنل ما بسته بندی شده و به درخواست شما در صورتی که زمان بسته بندی و ارسال همزمان نباشد به انبار مجموعه “تهران ایر فریت” منتقل شده تا در زمان مورد درخواست شما ارسال گردد و همچنین این امکان وجود دارد تا صفر تا صد امور گمرکی و صدور بارنامه را ما برای شما انجام دهیم.

صفر تا صد خدمات فریت بار

فریت بار لوازم منزل

برای فریت بار لوازم منزل از طریق هوایی از ایران باید به نکات مهمی توجه داشت از جمله اینکه فریت بار یک پروسه پیچیده بوده که با ارسال بار به صورت زمینی از یک شهر به شهر دیگر خیلی متفاوت است ، اولین نکته اینکه زمانی که شما می خواهید لوازم منزل خود را به صورت هوایی ارسال نمایید باید دقت داشته باشید که بار شما شامل کالاهای ممنوعه ارسال بار به صورت هوایی نباشد، دوم اینکه بار شما باید به صورت کاملا تخصصی برای ارسال به صورت هوایی بسته بندی شود.

مجموعه “تهران ایر فریت” از صفر تا صد خدمات فریت بار به تمامی کشورهای دنیا را برای شما انجام می دهد:

۱- پیک آپ بار از درب منزل شما تا فرودگاه امام خمینی

۲- بسته بندی تخصصی تمامی وسایل و بار

۳- انجام خدمات گمرکی

۴ تهیه مدارک لازم تا صدور بارنامه جهت آماده سازی و تحویل به ایرلاین جهت ارسال هوایی بار

صفر تا صد خدمات فریت بار

بسته بندی لوازم منزل جهت فریت بار

بسته بندی از مهمترین مسائل در فریت بار است. بهترین شیوه برای ارسال لوازم منزل استفاده از جعبه چوبی است. وسایلی مانند مبلمان استیل و لوکس، بوفه و کتابخانه و…  باید حتماً در جعبه چوبی مناسب قرار گیرد تا آسیب نبیند. اگر قصد ارسال اثاثیه به کانادا و امریکا و استرالیا را دارید لازم است جعبه‌های چوبی سمپاشی شود. اما چوبهای رنگ‌خورده که چوب خام محسوب نمی‌شوند نیازی به سم‌پاشی ندارند.  اگر بخواهید هزینه کمتری برای بسته‌بندی پرداخت کنید شما می‌توانید وسایل را روی پالت چوبی و یا پلاستیکی بگذارید اما این روش چندان توصیه نمی‌شود .

کالاهای شکستنی مثل ظروف و وسایل آشپزخانه نیز بسته‌بندی مناسب خود نیاز دارد. اگر همراه اثاثیه منزل ارسال شوند از فضای خالی بین وسایل استفاده می‌شود و کالاهای شکستنی با جعبه چوبی مناسب بین آنها قرار می‌گیرند. از نایلون حبابدار نیز برای وسایل شکستنی استفاده می‌شود. پس از آن داخل مقواهای ده لایه مخصوص حمل هوایی قرار می‌گیرند و بر روی پالتها به مقصد موردنظر حمل می‌شوند

مدارک لازم برای فریت بار و حمل هوایی لوازم منزل

معمولاً حجم لوازم منزل خانواده‌های ایرانی زیاد است؛ در صورتی که  شما قصد ارسال لوازم منزل از  ایران به کشورهای دیگر  را دارید باید دقت کنید مناسب ترین نحوه حمل بار برای چنین محموله‌ای فریت بار است. در ارسال لوازم منزل باید قوانین و مقررات گمرکات ایران در نظر گرفته شود تا مشکلی برای محموله ایجاد نشود.

فریت بار اثاث منزل  می‌تواند به همراه مسافر و یا بدون مسافر انجام گردد.

شرکت تهران فریت ایر در تشریفات گمرکی در کنار شماست و در اسرع وقت امور اداری را به انجام می رساند تا فریت بار (حمل هوایی) به مقصد موردنظر با کمترین درصد خطا و خسارت انجام گردد.

برای انجام تشریفات گمرکی برای صادرات و فریت بار (حمل هوایی)  لوازم منزل لازم است گذارنامه مسافری و بلیط معتبر را به عنوان مدارک  آماده داشته باشید

سایر خدمات شرکت تهران ایر فریت :

  • مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدا
  • بسته بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده
  • تحویل بار در مبدا و حمل زمینی آن به فرودگاه
  • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدا
  • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت های معتبر بیمه
  • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
  • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار