اگر شما قصد مهاجرت از ایران به سایر کشورهای جهان را دارید “ارسال لوازم منزل به خارج از کشور” سرویسی است که برای شما ساخته شده است. لوازم منزل برای ایرانیان اهمیت زیادی دارد و بسیاری دوست دارند زندگی جدیدشان را در کشور مقصد با فرش ها و تابلوها و لوازم منزل شخصی شان شروع کنند. در این مطلب می‌خواهیم نکات مهم در مورد حمل هوایی لوازم منزل را برای شما توضیح دهیم. شرکت تهران ایر فریت با بیش از نیم قرن سابقه در صنعت حمل هوایی از ابتدا تا انتهای کار فریت بار در کنار شماست.

برای مشاوره حمل بار و استعلام نرخ می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید مسائل مهم در فریت بار لوازم منزل شما ابتدا باید آن دسته از وسایل ضروری خود را که حجیم نبوده و همچنین جزو کالاهای ممنوعه حمل هوایی نیز نیست ( مانند یحچال و فریزر و باتری و وسایل آتش زا) در گوشه ای از منزل جمع کرده و سپس حجم تقریبی آن را محاسبه نمایید. در لوازم منزل وزن حجمی مهم است نه وزن جرمی. به این دلیل که  ایرلاین‌ها حداقل بابت هر مترمکعب  وزن حجمی 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند.

بعد از آن با ما تماس گرفته تا همکاران ما برای بازدید بار شما در محل شما حاضر شده و هزینه فریت بار و بسته بندی تخصصی آن را اعلام نمایند. در مرحله بعد بار شما بسته به نوع آن اینکه وسایل شکستنی داخل آن هست یا خیر توسط پرسنل ما بسته بندی شده و به درخواست شما در صورتی که زمان بسته بندی و ارسال همزمان نباشد به انبار مجموعه “تهران ایر فریت” منتقل شده تا در زمان مورد درخواست شما ارسال گردد و همچنین این امکان وجود دارد تا صفر تا صد امور گمرکی و صدور بارنامه را ما برای شما انجام دهیم.

برای فریت بار لوازم منزل از طریق هوایی از ایران باید به نکات مهمی توجه داشت از جمله اینکه فریت بار یک پروسه پیچیده بوده که با ارسال بار به صورت زمینی از یک شهر به شهر دیگر خیلی متفاوت است ، اولین نکته اینکه زمانی که شما می خواهید لوازم منزل خود را به صورت هوایی ارسال نمایید باید دقت داشته باشید که بار شما شامل کالاهای ممنوعه ارسال بار به صورت هوایی نباشد، دوم اینکه بار شما باید به صورت کاملا تخصصی برای ارسال به صورت هوایی بسته بندی شود.

مجموعه “تهران ایر فریت” از صفر تا صد خدمات فریت بار به تمامی کشورهای دنیا را برای شما انجام می دهد: 1- پیک آپ بار از درب منزل شما تا فرودگاه امام خمینی 2- بسته بندی تخصصی تمامی وسایل و بار 3- انجام خدمات گمرکی 4 تهیه مدارک لازم تا صدور بارنامه جهت آماده سازی و تحویل به ایرلاین جهت ارسال هوایی بار

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

خدمات مهاجری ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

روزهای آغازین مهاجرت روزهای دشواری هستند که در آن مهاجران از یک‌سو در یک محیط غریبه و به دور از دوستان و خویشان خود قرار دارند و از سوی دیگر باید تدارکات زندگی و سکونت خود را در این کشور غریبه تهیه سازند. یکی از پیشنهاد‌های ما به مهاجرین این است که برخی از لوازم منزل خود را به کشور مقصد ارسال نمایند.

چرا که در شروع زندگی در کشور جدید تهیه همه اسباب و لوازم زندگی سخت و دشوار است. بنابراین به همراه داشتن بعضی از لوازم کاربردی منزل به هنگام مهاجرت بسیار کمک کننده است.

خدمات فریت بار و ارسال لوازم منزل به خارج از کشور از طریق شرکت های هواپیمایی به هر کشوری در دنیا قابل انجام است. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه ها و چگونگی انجام این کار با شماره های درج شده جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

لوازم مناسب و نامناسب منزل برای ارسال هوایی

برای ارسال لوازم منزل به خارج از کشور باید به چند نکته مهم توجه نمود. ( A Guide to Moving Furniture Abroad ) بردن برخی از لوازم منزل به کشور مقصد نه تنها کمک کننده نیست، بلکه از نظر اقتصادی به ضرر مهاجران نیز می‌باشد. مثلاً لوازم سنگین و حجیم نظیر یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرف‌شویی و مبلمان راحتی هزینه زیادی را جهت ارسال هوایی آن‌ها به مهاجران تحمیل می‌کند.

از طرفی ممکن است شرایط کشور جدید برای بردن چنین وسایلی مهیا نباشد. مثلاً به علت تفاوت ولتاژ برق در کشور مقصد ممکن است استفاده از لوازم برقی مهاجرین امکان‌پذیر نباشد.

شما به‌عنوان مهاجر می‌توانید وسایلی مثل ظروف آشپزخانه مخصوصاً جهیزیه خانم‌ها و همین‌طور فرش یا انواع ویترین و بوفه‌های قیمتی و لوازم دکوری منزل و آباژورها و لوسترهای گران قیمت را به‌عنوان لوازم ارسالی در آغاز مهاجرت خود در نظر بگیرید.

این لوازم محیط گرم خانه شما را نیز حفظ می‌کند و در ابتدای زندگی پس از مهاجرت موجب آسودگی و راحتی خاطر شما خواهد شد. لازم به ذکر است برخی از وسایل هم که بیشتر جنبه معنوی دارند همواره در لیست کالاهای ارسالی خانواده‌های مهاجر قرار دارند. لوازمی مثل کتاب‌ها و آلبوم‌های عکس و آلبوم‌های موسیقی که یادآور خاطرات شیرین گذشته می‌باشند.

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

قوانین گمرکی برای ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

نکته مهم دیگر در ارسال لوازم منزل به خارج از کشور،  قانون گمرک کشور مبدا و مقصد می‌باشد. چرا که برخی از وسایل اجازه خروج و یا به‌صورت قانونی اجازه ورود به کشور مقصد را نخواهند داشت. همانند لوازمی که به‌عنوان اشیای عتیقه و قدیمی محسوب می‌شوند و یا فرش‌های قدیمی، مواد مخدر، برخی داروها و… که محدودیت قانونی برای ارسال هوایی آن‌ها وجود دارد.

بنابراین لازم است مهاجرین پیش از آغاز پروسه ارسال لوازم منزل به خارج از کشور ابتدا از قوانین گمرکی کشور مبدا و کشور مقصد به‌خوبی مطلع شود. . با تماس با مجموعه تهران ایر فریت و یا مراجعه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی می‌توانید آگاهی لازم در این باره را کسب کنید.

چه افرادی نیازمند ارسال لوازم منزل به خارج از کشور هستند ؟

اولین گروهی که نیازمند استفاده از خدمات ارسال لوازم منزل به خارج از کشور هستند خانواده‌های مهاجر هستند. همان‌طور که اشاره کردیم مهاجرین برای صرفه‌جویی در هزینه‌های زندگی و راحت‌تر شدن زندگی خود در کشور مقصد اقدام به ارسال اسباب و لوازم منزل خود به کشور مقصد می‌نمایند. اما پرسش این است که آیا تنها مهاجرین و خانواده‌های مهاجر نیازمند استفاده از خدمات حمل هوایی و یا فریت بار هستند؟

ارسال هوایی لوازم دانشجویان به خارج از کشور

غیر از مهاجرین گروه‌های دیگری نیز وجود دارد که نیازمند استفاده از خدمات ارسال لوازم منزل به خارج از کشور می‌باشند. گروه دومی که می‌توانیم به آن اشاره کنیم دانشجویانی هستند که به قصد تحصیل به کشور دیگر مهاجرت می‌نمایند.

دانشجویان مهاجر چه قصد سکونت دائمی داشته باشند و چه قصد سکونت موقت، نیازمند ارسال برخی لوازم و اسباب زندگانی خود به کشوری که در آن تحصیل می‌کنند می‌باشند. هرچند اسباب و لوازم دانشجویان نسبت به مهاجرت به خانواده‌های مهاجر کمتر است اما در بسیاری مواقع نمی‌توان لوازم مورد نیاز دانشجویان را تنها در یک چمدان گنجاند.

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

حمل هوایی ارثیه مهاجرین

گاهی نیز خانواده‌های مهاجر که به کشوری دیگر مهاجرت کرده‌اند در طی اتفاقی صاحب ارثیه‌ای در کشور ابتدایی خود خواهند شد. از آن جایی که داشتن یک یادگاری از عزیزان و آشنایان همواره برای مهاجران انرژی‌بخش و مهم است.

بنابراین یکی از مواردی که افراد نیازمند فریت بار برای ارسال لوازم خود خواهند شد ارسال هوایی ارثیه از کشور مبدا به کشور مقصد مهاجر می‌باشد.َ

از موارد دیگر در استفاده از فریت بار برای ارسال لوازم منزل به خارج از کشور می‌توان به دیپلمات‌ها اشاره نمود.

خدمات ارسال لوازم منزل به خارج از کشور برای دیپلمات‌ها

در دنیای امروز روابط کشورها بسیار گسترش یافته است. به همین دلیل همواره در کشورها نمایندگانی از سایر کشورهای جهان که با آن‌ها ارتباط دارند زندگی می‌کنند. هر بار چند دیپلمات به مدت کوتاهی در کشورهای دیگر زندگی می‌کند و بعد از پایان مأموریت آن‌ها دیپلمات‌های دیگری جایگزین می‌گردند.

از آنجایی که دیپلمات‌ها معمولاً با خانواده به کشور مقصد سفر می‌کنند این افراد نیز نیازمند ارسال اسباب و لوازم زندگی خود به کشور مقصد هستند. به همین ترتیب افراد زیادی وجود دارند که به دلایل مختلفی اقدام به ارسال لوازم خود به کشور دیگر می‌نمایند. بنابراین همه این افراد نیازمند خدماتی نظیر فریت بار یا همان حمل هوایی لوازم منزل خود می‌باشد.

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

هزینه ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

اگر شما قصد ارسال لوازم منزل به خارج از کشور را دارید لازم است با نرخ حمل هوایی آن‌ها آشنا شوید. معیارهای مختلفی برای تعیین نرخ حمل هوایی بار وجود دارد که مهم‌ترین آن‌ها وزن حجمی و وزن باسکولی محموله‌های ارسالی می‌باشد.

البته یکی دیگر از معیارهای تاثیرگذار در تعیین هزینه ارسال اسباب و لوازم منزل به کشور دیگر مقصد ارسالی و مسافتی که محموله به صورت هوایی طی می‌کند می‌باشد. نکته قابل‌توجه این است که شرکت‌های هواپیمایی مختلف نرخ‌های متفاوتی برای ارسال لوازم به‌صورت هوایی دارند. اما به‌طورکلی می‌توان گفت اگر محموله ارسالی شما خیلی بزرگ و حجیم نباشد هزینه فریت بار شما بسیار مناسب خواهد شد.

در صورت نیاز به مطالعه بیشتر در مورد هزینه های حمل هوایی محمولات به صفحه صرفه جویی در هزینه حمل هوایی در وب سایت ما مراجعه کنید.

خدمات تهران ایرفریت برای ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

مجموعه تهران ایر فریت با کادری مجرب به شما در تمامی مراحل ارسال لوازم منزل به خارج از کشور خدمات ارائه می‌دهد. این خدمات شامل مشاوره رایگان، حضور در محل و کارشناسی اثاثیه، بسته بندی تخصصی، حمل تا فرودگاه، انجام تمام و کمال امور تشریفاتی، صدور بارنامه می‌باشد.

از آنجا که این مجموعه نماینده رسمی شرکت های هواپیمایی فعال در ایران است، می‌تواند ارسال لوازم منزل به خارج از کشور را با بهترین کیفیت و به صرفه ترین قیمت ممکن انجام دهد.

ارسال لوازم منزل به خارج از کشور

 

سؤالات متداول

چرا مهاجرین باید لوازم منزل خود را به کشور مقصد ارسال نمایند ؟

در شروع زندگی در کشور جدید تهیه همه اسباب و لوازم زندگی سخت و دشوار است. بنابراین به همراه داشتن بعضی از لوازم کاربردی منزل در هنگام مهاجرت بسیار کمک کننده است.

هزینه ارسال لوازم منزل به خارج از کشور چگونه تعیین می‌شود ؟

مهم‌ترین معیارهای تاثیر‌گذار در تعیی نرخ حمل هوایی لوازم منزل به کشوری دیگر وزن حجمی و وزن باسکولی محموله همچنین مقصد نهایی ارسال محموله می‌باشد.