فریت بار تجاری از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی 

اگر شما قصد فریت بار تجاری یا صادرات از ایران و از طریق هوایی به سایر کشورهای دنیا را دارید، ابتدا باید حتما کارت بازرگانی برای صادرات داشته باشید و از طرف دیگر صادرات هر کالا قوانین و مقررات خاص خود را داشته قوانینی که در کشور ما و کشور مقصد متفاوت بوده هم از لحاظ قوانین صادرات و هم از لحاظ گمرکی این قوانین متفاوت است.

فریت بار تجاری

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

صفر تا صد خدمات فریت بار

مدارک لازم جهت ارسال هوایی بار تجاری و حمل کالای صادراتی توسط هواپیما چیست؟

فریت بار تجاری فریت بار و یا حمل هوایی سرویسی است که قابلیت‌های فراوانی دارد از جمله اینکه در حمل کالاهای تجاری و بازرگانی هم می‌توان روی آن حساب کرد. مساله مهم در فریت بار تجاری این است که براساس نوع کالا شما باید مدارک و مجوزات قانونی مرتبط را داشته باشید.

مجموعه تهران ایر فریت با سابقه 50 ساله در صنعت هوایی و حمل بار هوایی آماده فریت انواع بار مسافری و تجاری از مبدا فرودگاه امام خمینی به تمامی فرودگاه های معتبر جهان با ایرلاین های معتبر بوده و همچنین آماده ارائه خدمات بسته بندی تخصصی و انجام امور گمرکی و پیک آپ بار از محل نیز هست.

موارد مهم در ارسال هوایی بار تجاری

مراحل انجام تشریفات گمرکی جهت ارسال هوایی بار تجاری بسیار متفاوت از فریت بار مسافری است، این عملیات گمرکی در گمرک فرودگاه امام از قسمت تجاری گمرک آغاز می گردد و لازم است متقاضی کارت بازرگانی داشته باشد. درصورتی که شما کارت بازرگانی نداشته باشید می توانید از کارت بازرگانی ما استفاده نمایید . ( How to Ship Air Freight )

کارشناسان گمرک در موارد خاص مانند بارهایی مثل زعفران درخواست اوراق دیگری مانند برگه استاندارد نیز می کنند ، محصولات غذایی مستلزم داشتن برگه بهداشت صنعتی واحد تولیدی و مجوز تولید آن واحد می باشد. برای مثال پسته نیاز به تاییدیه آزمایشگاه نیز دارد. بعضی از محصولات صادراتی می بایست با دستور مقامات گمرک از قسمت آزمایشگاه گذشته تا ماهیت اصلی آن ها مورد تایید مقامات گمرکی قرار گیرد.

در موارد خاص صادرات موادی که دولت جهت تولید یا واردات آن سوبسید پرداخت می کند نیز مشمول ممنوعیت صادراتی است.

فریت بار تجاری

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

بسته بندی مناسب برای فریت بار تجاری

بسته بندی در ارسال بار هوایی تجاری اهمیت فوق‌العاده ای دارد. بسته بندی استاندارد باعث می‌شود کالای تجاری شما بصورت صحیح و سالم به مقصد برسد. بار تجاری حتما باید روی پالت قرار گیرد.بیشتر در مورد نحوه بسته بندی محمولات هوایی به صفحه بسته بندی تخصصی فریت بار در وبسایت ما مراجعه کنید.

چرا که مساله ضرر و زیان در بارهای تجاری وجود دارد و ممکن است در پروسه حمل بار آسیبی به محموله برسد. بنابراین بار تجاری باید حتماً روی پالت قرار بگیرد. همینطور بسته به نوع بار باید از لفاف بندی و نایلون حبابدار و تسمه کشی مناسب استفاده شود.

مزایای فریت بار تجاری با تهران ایرفریت

اگر بخواهیم مقایسه‌ای میان روش های حمل زمینی و دریایی و ارسال هوایی بار تجاری داشته باشیم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • سرعت انتقال بار از همه روش ها بهتر است
  • حمل هوایی برای بارهای در حد یک تا دو تن بهترین شیوه است
  • در حمل هوایی امنیت بالا ست

و اما اگرشما مایل به ارسال هوایی با تجاری خود به خارج از ایران هستید فقط کافیست تماسی با مجموعه ما داشنه باشی. کارشناسان گروه ما شما را با چند و چون ارسال هوایی انواع بار تجاری آشنا خواهند نمود. منتظر تماس شما هستیم.

فریت بار تجاری

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام