فهرست عناوین

اگر قصد مهاجرت و تجارت به کرواسی را دارید، حتما با مساله “ارسال بار به کرواسی” مواجه شده اید. یکی از مسیرهای آسان و امن برای ارسال بار به این کشور استفاده از خدمات فریت و خدمات “ارسال هوایی بار به کرواسی” است. شما می‌توانید به کمک مجموعه تهران ایر فریت به راحتی برای بسته بندی تخصصی، حمل بار به فرودگاه، انجام پروسه گمرکی و صدور بارنامه اقدام کنید.

به شما اطمینان می‌دهیم پس از دریافت خدمات این مجموعه کیفیت و قیمت به صرفه آن برای تان مشخص‌تر خواهد شد.

ارسال بار به کرواسی

چگونه بار خود را با به صرفه ترین هزینه از فرودگاه امام به کرواسی بفرستیم؟

برای کسب اطلاع از مناسب ترین روش “حمل بار هوایی به کرواسی” ابتدا باید در مورد نحوه محاسبه هزینه ارسال بار اطلاعات لازم را به دست آورید. مجموعه تهران ایر فریت با ارائه خدمات مشاوره رایگان به شما این امکان را می دهد تا در کوتاه ترین زمان بتوانید هزینه های ارسال هوایی بار به کرواسی را برآورد کرده و از خدمات مناسب در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام استفاده نمایید. این مجموعه در تمامی مراحل یعنی از بسته بندی تا صدور بارنامه شما را همراهی خواهد کرد.

مجموعه تهران ایر فریت دارای مجوزهای رسمی، یکی از معتبرترین شرکت‌های باربری هوایی فعال در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی ایران  است. این مجموعه با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی حمل بار هوایی به کرواسی و اقصی نقاط جهان، قادر است تا شما را با کادر متخصص خود که سابقه مدیریت در قسمت کارگو ایرلان‌های معتبر فعال در ایران، انجام بسته بندی تخصصی بار و تشریفات گمرکی در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی و همچنین سابقه طولانی در فروش بار شرکت‌های معتبر فریت بار در ایران را دارد ، در تمامی مراحل ارسال بار به کرواسی، یاری دهد.

به هر شهری در کرواسی بسته خود را بفرستید

دوری از خانواده و مهاجرت یکی از عزیزان، در سال های اخیر چالش هایی را به همراه داشته، خیلی اوقات برای کم کردن این فاصله فرستادن یک هدیه و سوغات می‌تواند راه حل مناسبی باشد. اما به دلیل محدودیت های پستی ممکن است نتوانید بسته خود را به شهر مورد نظر در کرواسی برسانید.

ما به شما استفاده از سیستم حمل بار هوایی به کرواسی را پیشنهاد می‌دهیم. شما می‌توانید حتی بسته های کمتر از 45 کیلوگرم را از فرودگاه امام به هر شهری در کرواسی مثل زاگرب ارسال کنید. در این روش بسته شما بین 4 تا 5 روز به گیرنده خواهد رسید. همچنین با وجود داشتن بیمه نامه هوایی و امنیت بالا مجموعه تهران ایر فریت بسته شما را با هزینه ای کاملا مناسب به کرواسی ارسال می نماید.

ارسال بار هوایی به کرواسی

ارسال بار هوایی به کرواسی

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

تلفن فریت بار فرودگاه امام خمینی

کدام ایرلاین ها از مبدا ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه‌های کرواسی بار جابجا می‌کنند؟

شرکت‌های هواپیمایی مختلفی در حمل بار به کرواسی از فرودگاه امام فعالیت دارند. این ایرلاین‌های معتبر در طی سال میلیون‌ها نفر و هزاران تن بار از ایران به مقصد فرودگاه شهر زاگرب، اسپلیت، اسییک، زادار، رییکا و… ارسال هوایی می‌کنند. پس شما هم به منظور فرستادن بار به کرواسی و یا یکی از فرودگاه های ذکر شده، می‌توانید از ناوگان هواپیمایی زیر استفاده کنید.

 • خدمات بار هواپیمایی ایران ایر
 • کارگو هواپیمایی قطر
 • کارگو هواپیمایی امارات
 • هواپیمایی لوفتهانزا
 • کارگو هواپیمای ایرفلوت

تعرفه ارسال بار به کرواسی را از چه کسی استعلام بگیریم؟

برای کسب اطلاع از هزینه های مربوط به ارسال هوایی بار به کرواسی، اطلاع از شرایط ارسال بار، مقایسه نرخ های ایرلاین ها و رزرو جا برای حمل بار هوایی به کرواسی می‌توانید با شماره های درج شده تماس گرفته تا پرسنل با تجربه مجموعه تهران ایر فریت شما را به طور کامل راهنمایی کنند. کارشناسان این مجموعه سابقه مدیریتی در شرکت های هواپیمایی را داشته و نسبت به تمامی مسائل حمل آگاهی دارند.

چه خدماتی را از مجموعه تهران ایر فریت می توانیم دریافت کنیم؟

 • حمل هوایی بار مسافری و شخصی به کرواسی

هر ایرلاینی محدودیتی برای بارهای مسافران در نظر گرفته است. در این میان ممکن است شما بیش از ظرفیت اعلام شده نیاز داشته باشید. اما هیچ نگرانی نیست، شما به راحتی می‌توانید با هزینه ای مناسب اضافه بار خود را ارسال هوایی کنید. برای این کار کافی است با شماره های درج شده تماس گرفته ویا با مراجعه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی درخواست صدور بارنامه برای اضافه بار خود نمایید.

 • حمل هوایی اسباب خانگی مستعمل و نو به کرواسی

خیلی از مهاجران دلشان می‌خواهد در شهر و خانه جدیدشان وسایل مورد نیاز و خاطرات خوب خود را داشته باشند. برای این کار شما می‌توانید با استفاده از سرویس حمل بار هوایی هر آنچه که نیاز هست را با هزینه ای کاملا به صرفه ببرید.

حمل هوایی اثاثیه منزل برای تجار نیز امکان پذیر است و با دریافت مشاوره رایگان از مجموعه تهران ایر فریت از شرایط آن اطلاع کسب کنید. این مجموعه به شما در زمینه بسته بندی، پیک از منزل، تشریفات گمرکی و صدور بارنامه خدمات ارائه می دهد.

 •  ارسال هوایی سرویس مبل و تخت و پیانو نو و مستعمل به کرواسی

برای ارسال وسایل بزرگی مثل مبلمان، پیانو و تخت هم می‌توانید از سرویس های حمل هوایی بار استفاده نمایید. حتی برای تجارت این وسایل نیز می توانید از ارسال کارگو به کرواسی استفاده کنید. ارسال از طریق پایانه های هوشمند ترمینال بار فرودگاه امام به واسطه شرکت های حمل مثل مجموعه تهران ایر فریت انجام می‌شود. این مجموعه برای سهولت شما خدمات خود را در منزل و یا محل کارتان نیز ارائه می دهد.

برای مطالعه بیشتر در مورد قوانین گمرکی کشور کرواسی برای حمل اسباب و اثاثیه مستعمل به این کشور در حین مهاجرت به صفحه ( Shipping household goods into the Republic of Croatia ) مراجعه کنید.

 •  ارسال هوایی فرش و تابلو فرش نو و مستعمل به کرواسی

فرش ایرانی سالیان سال هست که به عنوان کالایی ارزشمند به سراسر دنیا صادرات می‌شود. بسیاری از مهاجران ایرانی در بارهای خود فرش همراه دارند. همچنین حمل فرش برای مصرف شخصی توسط توریست ها نیز انجام می‌شود.

پس لازم به ارائه سرویس حملی مناسب برای بسته بندی و ارسال هوایی فرش به کرواسی نیز وجود دارد. برای کسب اطلاع از شرایط و چگونگی این کار کافی است با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید.

 • ارسال هوایی صنایع دستی نو و مستعمل به کرواسی

ارسال هوایی صنایع دستی از فرودگاه امام به هر شهری در کرواسی انجام می‌شود. برای جلوگیری از بروز هر نوع مشکل بهتر است قبل از این کار نسبت به قوانین گمرکی کشور ایران و کرواسی اطلاعات لازم را به دستی بیاورید. مجموعه تهران ایر فریت موظف است این اطلاعات را به طور کامل در اختیار شما بگذارد. در صورت نیاز می توانید از سایر خدمات این مجموعه مثل بسته بندی و پیک آپ استفاده کنید.

 • ارسال هوایی انواع خوردنی ها به کرواسی

کرواسی نیز جزو اتحادیه اروپا است و برای ورود مواد غذایی از قوانین اتحادیه پیروی می‌کند. همانطور که می‌دانید برخی مواد غذایی را نمی‌توان به اتحادیه اروپا وارد کرد، اما خشکبار، میوه، سبزیجات را می‌توان بدون مشکل به همراه خود به کرواسی برد. از آنجا که زمان برای سالم رسیدن این نوع بار بسیار اهمیت دارد، حمل هوایی بهترین و سریع ترین روش است. برای بسته بندی و انجام تمام کارهای گمرکی می‌توانید از خدمات مجموعه تهران ایر فریت استفاده نمایید.

 • ارسال هوایی قارچ به کرواسی

بسته بندی برای نگهداری سالم قارچ بسیار اهمیت دارد. ارسال هوایی قارچ به کرواسی نیز امکان پذیر است اما باید شرایط ویژه ای برای حمل آن برآورده شود. برای کسب اطلاع و انجام این کار می‌توانید با پرسنل مجموعه تهران ایر فریت مشورت کرده و در صورت نیاز از کمک های آن ها در بسته بندی و حمل تا فرودگاه استفاده نمایید.

 • فرستادن زعفران با هواپیما به کرواسی

زعفران از جمله ادویه های ارزشمندی است که صادرات آن به کرواسی سود زیادی برای تجار به همراه داشته است. برای حمل بارهای حاوی زعفران باید از بسته بندی های مناسب استفاده نمایید. مجموعه تهران ایر فریت شما را در زمینه حمل و انتخاب به صرفه ترین ایرلاین همراهی می کند.

 • ارسال هوایی تجهیزات رستورانی نو و مستعمل به کرواسی

ممکن است بعضی از تجهیزات رستوران که مخصوص پخت غذاهای ایرانی است در کرواسی یافت نشود، پس اگر بخواهید این تجهیزات را در کرواسی برای رستوران خود تهیه کنید، تنها راه حمل از ایران است. اما نگران دردسرهای گمرکی و جابجایی نباشید، مجموعه تهران ایرفریت با آگاهی کامل نسبت به چگونگی انجام این کار شما را راهنمایی می کند.

 • ارسال هوایی بارهای بازرگانی به کرواسی

حمل هوایی بارهای تجاری شما به راحتی توسط مجموعه تهران ایر فریت امکان پذیر است. چرا که تمام قوانین و ضوابط گمرک کشور کرواسی و ایران را به شما گفته و در زمینه بسته بندی تخصصی، حمل تا فرودگاه، انجام دادن تشریفات گمرکی، صدور بارنامه و … به شما خدمات ارائه می دهد. پس به کمک این مجموعه از تمام ممنوعیت ها و هزینه هایی که پیشرو دارید، مطلع شده و می‌توانید با به صرفه ترین هزینه و امن ترین راه بار خود را به کرواسی برسانید.

 • ارسال هوایی آثار و نمونه های نمایشگاهی به کرواسی

بسیاری از تجار و هنرمندان به منظور معرفی آثار خود قصد شرکت در نمایشگاه های کشور کرواسی را دارند. برای این کار حتما باید نسبت به ضوابط خروج این نوع بارها آشنایی داشته و مدارک لازم را تهیه نمایید. پس برای کسب اطلاع قبل از هر چیز با مشاوران این مجموعه تماس گرفته تا اطلاعات لازم را در اختیارتان بگذارند.

 • ارسال هوایی انواع ظروف شکستنی، چینی و فلزی نو و مستعمل به کرواسی

ظروف شکستنی و چینی برای آن که سالم به مقصد برسند باید دارای بسته بندی مناسبی باشند. بنابراین بیش از هر چیز بسته بندی این کالا اهمیت دارد.

برای دریافت خدمات بسته بندی تخصصی از مجموعه تهران ایر فریت با شماره های درج شده تماس بگیرید. این مجموعه بار شما را تا فرودگاه حمل کرده و تمام امور گمرکی را نیز به نیابت از شما انجام می‌دهد.

ارسال بار به کرواسی

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

کدام شرایط و مراحل باید برای حمل بار هوایی به کرواسی رعایت شود؟

از مزایای حمل هوایی بار نبود هیچ گونه محدودیتی در استفاده از آن است. به طوری که هر مهاجر، مسافر، توریست، هنرمند، دانشجو، تاجر و…. می‌تواند برای حمل بار خود از سرویس های حمل فریت و کارگو استفاده نماید.

شما به واسطه یک شرکت حمل و ایرلاین می‌توانید تمامی اسباب خانه، وسایل شخصی، کتب درسی، حیوان خانگی، سرویس های چوبی حجیم، کالاهای تجاری، مواد غذایی، تجهیزات آشپزخانه، ظروف شکستنی و… را از طریق ترمینال بار هوشمند فرودگاه امام به هر شهری در کرواسی ارسال کنید.

مجموعه تهران ایر فریت به شما کمک می کند تا بتوانید تمامی امور مربوز به ارسال بار به کرواسی را به راحت ترین و به صرفه ترین هزینه انجام دهید. از آن جا که خیلی از افراد از روند انجام این کارها اطلاع ندارند، در ادامه به ترتیب اقداماتی که باید انجام دهید را شرح داده ایم.

مشاوره رایگان به کسانی که قصد حمل بار به کرواسی را دارند
مجموعه هایی مثل تهران ایر فریت که در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی مستقر هستند، در واقع نمایندگان رسمی و معتبر شرکت های هواپیمایی فعال در ایران هستند که خدمات متنوعی را به شما ارائه می‌دهند. این مجموعه موظف است اطلاعات لازم در خصوص گمرکات، نرخ های ایرلاین ها و خدمات این شرکت ها را به شما بدهد.

همچنین با بازدید از بار و محموله، شما را در خصوص دستورالعمل های نهاد های دولتی، حراست و گمرک کشور مبدا و مقصد راهنمایی کنند. تمامی این خدمات به صورت تلفنی نیز ارائه می‌شود و کافی است با یک تلفن از خدمات مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند بشوید.

 • انجام بسته بندی تخصصی بار برای ارسال هوایی بار به کرواسی

حتما می دانید که برای بارگیری در هواپیما ، بسته بندی بسیار اهمیت دارد. این بسته بندی است که بار شما را در برابر ضربه های حین حمل و فشار سایر بارها در امان نگه می‌دارد. باید بدانید که عدم توجه به متریال بسته بندی و نحوه گذاشتن اقلام در جعبه ها ممکن است شما را دچار زیان مادی و معنوی نماید.

بنابراین حتما برای بسته بندی از مشاوره و خدمات افراد متخصص در این زمینه استفاده نمایید. پرسنل مجموعه تهران ایر فریت سابقه چندین ساله در ارسال هوایی بار به کرواسی و دیگر کشورهای مختلف دارند. شما می‌توانید با دریافت کمک این افراد با خیالی آسوده بار خود را به طور کاملا سالم به کرواسی برسانید.

جهت مطالعه بیشتر درمورد نحه بسته بندی استاندارد محمولات هوایی حتمابه صفحه بسته بندی تخصصی فریت بار  در وب سایت ما مراجعه کنید.

 • انجام دادن تشریفات گمرکی در قسمت ترمینال بار فرودگاه امام

تشریفات گمرکی یعنی وزن کردن بار، بررسی آن توسط مامور گمرک، تهیه و ارائه مدارک حمل جهت خروج از مرزهای هوایی برای بارهای تجاری و مسافری از فرودگاه امام، می‌باشد. در این قسمت اجازه خروج به تمام بارها به جز بارهای ممنوعه داده می‌شود. انجام امور تشریفاتی نیازمند آگاهی لازم به ضوابط گمرکی و چگونگی عبور از چالش های آن است، پرسنل مجموعه تهران ایر فریت به نیابت از شما تمام این امور را به طور کامل انجام می‌دهند.

شما از گمرک فرودگاه امام می‌توانید البسه، کامپیوتر، موبایل، لوازم شخصی، کتاب های درسی، مواد غذایی با بسته بندی شرکتی، انواع فرش و صنایع دستی، مبلمان، سرویس های چوب، لوازم آشپزخانه و…. را بدون هیچ مشکلی به کشور کرواسی ارسال کنید. برای آن که بتوانید لوازم مستعمل و لوازم شخصی را از فرودگاه امام حمل نمایید باید مدارک زیر را ارائه دهید.

● لیست بسته‌بندی بار Packing List
● اصل پاسپورت فرستنده
● اصل کارت ملی فرستنده
● کپی بلیت
● آدرس کامل فرستنده و گیرنده
● پستی گیرنده
● شماره تلفن گیرنده

اگر بار شما تجاری است و برای صادرات به کرواسی در حال بارگیری از ترمینال بار فرودگاه امام می‌باشد، به عنوان تاجر برای ارسال کارگو باید مدارک و اسناد زیر را هم به همراه داشته باشید، تا محموله شما تحویل شرکت های هواپیمایی شود.

● کارت بازرگانی
● مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
● لیست بسته بندی
● فاکتور فروش

 • آخرین مرحله، صدور بارنامه برای حمل بار هوایی به کرواسی

پس از آنکه تمام مراحل گمرکی انجام شد و اجازه قانونی برای ارسال هوایی بار به کرواسی داده شد، بارنامه شما که تمام اقلام محموله در آن درج شده، به همراه صورتحساب حمل بار هوایی به کرواسی صادر می‌شود.

با پرداخت این صورتحساب، رزرو بار شما توسط پرسنل مجموعه تهران ایر فریت تحویل داده می‌شود. در نهایت مرسوله برای حمل با هواپیما به شرکت حمل مورد نظر تحویل داده می‌شود.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

 • بار خود را می توانید به هر شهری در کرواسی برسانید

به واسطه مجموعه تهران ایر فریت هر نوع باری اعم از تجاری و غیر تجاری را به راحت ترین شکل ممکن می‌توانید به کرواسی ارسال هوایی نمایید.

ارسال بار به زاگرب

 • ارسال کارگو و حمل هوایی بار به زاگرب

 زاگرب بزرگ ترین و پایتخت کشور کرواسی است. این شهر از نظر فرهنگی و اقتصادی در میان سایر شهرهای کرواسی می درخشد. بناهای دیدنی در شهر عبارتند از؛ تئاتر ملی، کلیسای میهن پرست، موزه هنر، قصر فارکاس، باغ وحش و پارک ماکسیمیر، بازار دولاس و..

شما نیز اگر قصد مسافرت و مهاجرت به این شهر را دارید، می‌توانید برای حمل اضافه بار خود از خدمات مجموعه تهران ایر فریت استفاده نمایید. همچنین برای ارسال بار به کرواسی از طریق فرودگاه شهر زاگرب نیز به راحتی می‌توانید از ترمینال بار فرودگاه امام اقدام نمایید.

ارسال بار به کرواسی

کدام عوامل هزینه های ارسال بار به کرواسی را تعیین می کنند؟

برای مشخص کردن قیمت حمل بار هوایی بار به کرواسی باید زمان بگذارید و صبور باشید. با عجله کردن ممکن است پول شما به هدر رفته و یا از سرویس مناسبی برای ارسال هوایی بار به کرواسی استفاده نکنید. بنابراین اگر به دنبال راهی به صرفه هستید بهتر است برای آن وقت بگذارید و از مشاوران خبره در این زمینه راهنمایی بگیرید.

برای ارسال بار به کرواسی هزینه های شما به عوامل مختلفی بستگی دارد. شما با آگاهی از این عوامل می‌توانید هزینه ارسال هوایی بر به کرواسی را کاهش دهید. برخی از این عوامل به طور کلی عبارتند از:

 • فاصله مبدا تا مقصد
 • وزن محموله
 • حجم بار
 • متریالی که در بسته بندی به کار می‌رود
 • مجوزها و مدارکی که باید برای خروج از گمرک مبدا و ورود به کشور مقصد تهیه شوند
 • تجاری و یا غیر تجاری بودن بار

همچنین علاوه بر عواملی که ذکر شد شما باید نسبت به نرخ شرکت های هواپیمایی نیز آگاهی داشته باشید. هر کدام از این شرکت ها با توجه دستورالعمل ها و کیفیت خدماتی که ارائه می‌دهند، دارای نرخ های متفاوتی هستند.

پس برای در نظر گرفتن همه این عوامل شما باید قبل از هر چیز از خدمات مشاوره مجموعه تهران ایر فریت استفاده نمایید. پس برای آشنایی بیشتر با خطوط هواپیمایی و هزینه های مربوط به حمل بار هوایی به کرواسی با مشاوران ما در مجموعه باری فرودگاه امام در تماس باشید.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

برای ترخیص و تحویل بار در گمرک کرواسی چه چیزهایی باید بدانیم؟

بعد از ارسال هوایی بار به کرواسی ، برای ترخیص باید بدانید که بارهایی که مستعمل و دست دو هستند و به منظور مصرف شخصی آورده شده‌اند مشمول عوارض و مالیات نمی‌شوند. افسر گمرک کرواسی بار شما را بررسی می‌کند و اگر تشخیص دهد کالایی نو و یا برای تجارت است، بابت آن عوارض دریافت می کند.

مسلما برای بارهای تجاری عوارض گمرکی دریافت می‌شود. این عوارض بر اساس فاکتورهای فروش و مدارک شما تعیین شده و همانجا در فرودگاه باید نقدا پرداخت کنید. در غیر این صورت بار به شما تحویل داده نمی‌شود.

محموله های شما با لیستی که به گمرک تحویل دادید، تطبیق داده شده و باید دقیقا تمام موارد در لیست درج شده باشد. توجه داشته باشید که برای تحویل بار باید تا 48 ساعت بعد از رسیدن بار به فرودگاه کرواسی اقدام کنید. در غیر این صورت بار شما مشمول هزینه های انبارداری فرودگاه بر حسب وزن و اندازه بار خواهد شد.

مدارک و اسناد لازم در گمرک کرواسی جهت ترخیص بار

 • اسنادی که برای ترخیص بارهای مسافری در گمرک کرواسی لازم است:

 • Packing list
 • Invoice
 • کپی بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی
 • اسنادی که برای ترخیص بارهای تجاری در گمرک کرواسی مورد نیاز است :

 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده
 • Packing list
 • Invoice
 • Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)

هر آنچه که لازم بود برای ارسال بار به کرواسی توضیح دادیم. امیدواریم توانسته باشیم به سوالات شما پاسخی کامل دهیم. اگر هنوز ابهاماتی در مورد ارسال هوایی باربه کرواسی وجود دارد حتما با شماره های درج شده برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام