فهرست عناوین

ممکن است شما هم از جمله افرادی باشید که قصد مهاجرت یا تجارت به کشور نروژ را دارند. اگر تصمیم به مهاجرت یا تجارت به نروژ را دارید احتمالا نیازمند “ارسال بار به نروژ” هستید، بار هایی مانند لوازم شخصی یا ارسال کارگو کالاهای تجاری‌تان از طریق مسیر هوایی. مجموعه تهران ایر فریت با ارائه مشاوره رایگان و در اختیار داشتن نیروهای متخصص در زمینه حمل بار هوایی به نروژ امکان ارسال آسان بار به نروژ را برای شما فراهم می‌نماید. کیفیت خدمات تهران ایر فریت پس از همکاری با شما در ارسال محموله مورد نظرتان به نروژ برای شما بیش از پیش نمایان خواهد شد.

ارسال بار به نروژ

برآورد هزینه مناسب حمل بار هوایی به نروژ از طریق فریت بار فرودگاه امام خمینی

مجموعه تهران ایر فریت برای شما شرایطی را فراهم می‌آورد که “حمل بار هوایی به نروژ”  چه بصورت تجاری و یا چه بار شخصی با به صرفه‌ترین قیمت انجام گیرد. خدمات ارائه شده در این مجموعه شامل کارشناسی و بازدید از بار، مشاوره رایگان، انجام بسته بندی تخصصی محموله در محل کار یا محل زندگی شما، ارائه سرویس حمل بار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی و همچنین انجام کلیه تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی فریت بار به نروژ می‌باشد. تمامی این خدمات با بهترین هزینه و آسان ترین روش جهت ارسال هوایی بار شما به نروژ در مجموعه تهران ایر فریت ارائه می‌گردد.

مجموعه تهران ایر فریت دارای مجوزهای رسمی، یکی از معتبرترین شرکت‌های باربری هوایی فعال در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی ایران  است. این مجموعه با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی فریت بار هوایی به اقصی نقاط جهان، قادر است تا شما را با کادر متخصص خود که سابقه مدیریت در قسمت کارگو ایرلان‌های معتبر فعال در ایران، انجام بسته بندی تخصصی بار و تشریفات گمرکی در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی و همچنین سابقه طولانی در فروش بار شرکت‌های معتبر فریت بار در ایران را دارد ، در تمامی مراحل ارسال بار به نروژ، یاری دهد

با تهران ایر فریت بار خود را با آسودگی و خیالی راحت به نروژ ارسال کنید.

راه های ارسال هوایی بار به نروژ با هزینه مناسب به تمام شهرهای این کشور

از چالش‌های مهمی مردم جهان که در دهه‌های اخیر شاهد آن هستیم مهاجرت کردن از کشوری به کشور دیگر و دوری از خانواده و دوستان است. یکی از چالش‌های ایجاد شده با رشد مسئله مهاجرت ارسال کردن لوازم زندگی مهاجر به کشور مقصد و یا ارسال یک بسته برای خانواده و دوستان یا بالعکس می‌باشد.

اگر شما قصد دارید یک بسته پستی به کشور نروژ ارسال کنید مجموعه تهران ایر فریت یاری رسان شما خواهد بود. با توجه به محدودیت‌های موجود و قوانین پستی کشور نروژ مجموعه تهران ایر فریت بسته‌های شما را که حدود یا بیشتر از 45 کیلوگرم وزن دارند که معمولا شامل هدیه و سوغات و.. است از مبدا فرودگاه امام خمینی به شهرهای مختلف نروژ ارسال می‌نماید.

روش “ارسال هوایی بار به نروژ”  نسبت به سایر مسیرها هزینه مناسب‌تری دارد و از طرفی در این روش محموله شما شامل بیمه هوایی شرکت‌های هواپیمایی معتبر و فعال ایران می‌گردد. مجموعه تهران ایر فریت ارسال بسته شما به شهرهای مختلف نروژ مانند اسلو، آلسوند، برگن و تروندهایم را امکان پذیر می‌کند.

ارسال بار به نروژ

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

تلفن فریت بار فرودگاه امام خمینی

کدام شرکت‌های هواپیمایی اقدام به حمل بار از پایانه بار فرودگاه امام به مقصد فرودگاه های نروژ می‌نمایند؟

شرکت‌های هواپیمایی مختلفی در ایران وجود دارند که سالانه اقدام به حمل هزاران تن بار هوایی می‌نمایند. شرکت‌های هواپیمایی معتبر و فعال در ایران هر ساله محموله بسیاری از متقاضیان را از فرودگاه امام خمینی به مقصد نروژ ارسال می‌نمایند. خوب است بدانید، امکان ارسال بار از پایانه فرودگاه امام خمینی به فرودگاه‌های شهرهای مختلف نروژ نظیر اسلو، آلسوند، برگن و تروندهایم نیز وجود دارد. شما به عنوان فرستنده می‌توانید برای ارسال بار خود به یکی از شهر‌های نروژ از یکی از ناوگان‌های هواپیمایی‌های زیر استفاده نمایید:

 

 • کارگو هواپیمایی قطر
 • کارگو هواپیمایی امارات
 • هواپیمایی لوفت هانزا
 • کارگو هواپیمای ایرفلوت

استعلام هزینه ارسال محموله به نروژ

اگر شما قصد ارسال بار خود به نروژ را دارید و می‌خواهید از تعرفه ارسال بار به نروژ آگاه شوید می‌توانید با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید. در صورت ارتباط گرفتن با مجموعه تهران ایر فریت شما می‌توانید اطلاعات کاملی درباره هزینه‌های ارسال بار به نروژ و همچنین قوانین و شرایط پذیرش بار و نرخ حمل هوایی بار در ایرلاین‌های مختلف، کسب نمایید. مجموعه تهران ایر فریت با در اختیار داشتن نیرو‌های متخصص و با تجربه در شرکت‌های هواپیمایی معتبر همواره آماده پاسخگویی و رفع ابهامات شما در زمینه ارسال بار به نروژ می‌باشد.

خدمات ارائه شده در مجموعه تهران ایر فریت برای ارسال هوایی بار به نروژ

 • ارسال بار مسافری به نروژ

معمولا ایرلاین‌ها برای حمل هوایی بار مسافرین محدودیت‌هایی دارند. با توجه به وجود چنین محدودیت‌هایی مسافران تنها می‌توانند تا وزن مشخصی بار به همراه خود به کشور نروژ ببرند. اگر بار مسافر بیشتر از مقدار معینی باشد مسافر مجبور به پرداخت هزینه گزافی می‌شود.

با این حساب ارسال بار اضافه به نروژ همواره یکی از دغدغه‌های جدی مسافرین و مهاجرین بوده است. پیشنهاد ما به شما برای ارسال بار اضافه به نروژ استفاده از روش فریت بار هوایی است. چرا که شما با بهره گیری از این روش می‌توانید با هزینه کمتری بار خود را به نروژ ارسال نمایید.

 • چگونگی ارسال هوایی لوازم منزل به نروژ

اگر شما قصد مهاجرت به نروژ را دارید و می‌خواهید تمام لوازم منزل خود را به همراه داشته باشید و یا این که به عنوان تاجر قصد صادرات لوازم منزل را به نروژ دارید. بهترین، به صرفه‌ترین و سریع‌ترین مسیر پیشنهادی ما به شما استفاده از حمل هوایی برای ارسال بار به نروژ است. در روش فریت بار محموله شما از مبدا فرودگاه امام خمینی توسط شرکت‌های حمل بار هوایی به شهرهای نروژ ارسال می‌شود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه فریت بار لوازم منزل مراجعه کنید.

 • نحوه صادرات و ارسال مبل و تخت و پیانو به نروژ

بسیاری از مهاجرین برای صرفه جویی در هزینه‌ها لوازم مستعمل منزل خود را به همراه خود به نروژ می‌برند. شما می‌توانید لوازم مستعمل نظیر مبل و تخت و… را از طریق ارسال هوایی بار به نروژ ببرید. همچنین اگر تاجر و تولید کننده لوازم منزل مثل مبل و تخت و یا پیانو هستید نیز می‌توانید با ارسال کاگو به نروژ و از مسیر حمل هوایی بار محصولات خود را به شهرهای مختلف نروژ ارسال نمایید. بهره‌گیری از یکی از شرکت‌های حمل هوایی به شما در ارسال هوایی بار بدون دردسر و به صورت صحیح کمک می‌کند.

 • بهترین راه برای صادرات و ارسال فرش و تابلو فرش به نروژ

فرش ایرانی مطمئنا از ارزنده‌ترین کالاهای صادراتی ایران به سراسر جهان محسوب می‌شود. نروژ نیز از جمله کشورهایی است که می‌توان فرش ایران را به این کشور صادر کرد. ارسال یا صادر کردن فرش به نروژ از طریق ترمینال بار فرودگاه امام خمینی و با روش فریت بار امکان پذیر است. بسته‌ بندی صحیح کالایی ارزشمندی نظیر فرش و یا تابلو فرش بسیار اهمیت دارد. مجموعه تهران ایر فریت با در اختیار داشتن نیرو‌های متخصص در این زمینه می‌توانند یاری‌گر شما باشند.

 • روش صادرات و ارسال صنایع دستی به نروژ

اگر شما تاجر هستید و صنایع دستی ایرانی را به کشور نروژ صادر می‌کنید و یا اگر مسافر و مهاجر هستید و قصد دارید یکی از صنایع دستی ایران را با خود به نروژ ببرید. می‌توانید از طریق ترمینال بار فرودگاه امام خمینی و با روش فریت بار این محموله را به نروژ ارسال نمایید. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر و پاسخگویی به ابهامات احتمالی ایجاد شده در زمینه صادرات صنایع دستی به نروژ می‌توانید با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید.

 • بهترین راه صادرات و ارسال میوه، سبزیجات، خشکبار و شیرینی به نروژ

برخی از کالاها ممنوعه محسوب می‌شوند و ورود آن‌ها به نروژ ممنوع است. اما ارسال خشکبار، میوه و سبزیجات جز محصولات ممنوعه به حساب نمی‌آیند و امکان ارسال آن‌ها به نروژ وجود دارد. قارچ نیز از انواع محصولات خوراکی است که امکان صادرات آن به نروژ وجود دارد. البته باید توجه داشت که مواد غذایی به سرعت فاسد می‌شوند لذا ارسال سریع این محصولات بسیار اهمیت دارد. تنها راه پیش رو برای ارسال محصولات غذایی به نروژ و جلوگیری از فساد این محصولات غذایی استفاده از مسیر ارسال هوایی بار از طریق کارگو فرودگاه امام خمینی می‌باشد.

بسته بندی محصولات غذایی نیز از دیگر موارد مورد اهمیت در ارسال محصولات غذایی به نروژ است. جهت بسته بندی و ارسال سریع و بدون دردسر محموله مواد غذایی به نروژ می‌توانید با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید

 • صادرات زعفران به نروژ

زعفران یکی از گران‌ترین و ارزشمندترین ادویه‌های جهان است که مرغوب‌ترین آن در ایران پرورش می‌یابد. بنابراین بسیاری از تجار ایرانی اقدام به صادرات این محصول به کشورهای اروپایی نظیر نروژ می‌نمایند. ارسال زعفران از مسیر کارگو فرودگاه امام هم از نظر هزینه و هم از نظر سرعت پست بسیار مطلوب است. مجموعه تهران ایر فریت با در اختیار داشتن نیروی با تخصص و با تجربه و همچنین ارائه مشاوره و خدمات متنوع برای ارسال زعفران به نروژ یاری‌رسان تاجران خواهد بود.

 • ارسال یا صادرات تجهیزات آشپزخانه و رستورانی به نروژ

برخی از لوازم آشپزخانه‌ای صرفاً برای پخت برخی غذاهای ایرانی استفاده می‌شوند. بنابراین ممکن است در کشور نروژ چنین ابزاری پیدا نشود. اگر شما قصد دارید در نروژ یک رستوران ایرانی احداث کنید یا به عنوان تاجر برای رستوران‌های ایرانی تجهیزات آشپزخانه بفرستید. در این امر می‌توانید از مشاوران مجموعه تهران ایر فریت یاری بگیرید و بهترین روش برای ارسال این محموله را انتخاب نمایید.

 • صادرات و ارسال بارهای تجاری  به کشور نروژ

در مجموعه تهران ایر فریت فریت بار تجاری و غیر تجاری به بهترین شکل و با به صرفه‌ترین قیمت انجام می‌گیرد. لازم است مهاجران و تاجران قبل از ارسال بار خود به نروژ از قوانین گمرکی این کشور مطلع گردند. در غیر این صورت ممکن است متوجه پرداخت هزینه سنگین گمرکی گردند. بنابراین باید پیش از هر اقدامی از ممنوعیت‌های گمرک کشور نروژ مطلع شوید. مجموعه تهران ایر فریت تمامی اطلاعات مربوط به قوانین و ممنوعیت گمرکی نروژ را در اختیار شما قرار می‌دهد و در تمامی مراحل ارسال بار به نروژ در کنار شما خوهد ماند.

 • نحوه ارسال بار نمایشگاهی به نروژ

اگر شما یکی از شرکت کنندگان در نمایشگاه‌های جهانی هستید و قصد شرکت در نمایشگاهی در نروژ را دارید برای ارسال محصولات خود به نروژ می‌توانید از ارسال هوایی بار به نروژ بهره ببرید. حمل بار هوایی به نروژ سریع‌ترین مسیر برای فرستادن محصولات مورد نظر شما به نروژ می‌‌باشد. برای استفاده از این مسیر لازم است اطلاعات کافی از شرایط گمرکی نروژ و همچنین قوانین ایرلاین‌ها کسب نمایید.

با تماس گرفتن با مجموعه تهران ایر فریت از مشاوره رایگان در زمینه ارسال بار به نروژ بهره‌مند می‌گردید.

 • نحوه ارسال ظروف چینی و فلزی به نروژ

بسته بندی صحیح در ارسال هوایی ظروف چینی و فلزی به نروژ به علت بالا بودن خطر آسیب دیدن آن‌ها بسیار حائز اهمیت است. از طرفی مهم است که مسیر ارسال ظروف مسیر کوتاه و سریع باشد. بنابراین پیشنهاد ما به شما ارسال هوایی بار از طریق کارگو فرودگاه امام خمینی است.

ارسال بار به نروژ

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

روند و شرایط ارسال هوایی بار به نروژ

از فواید فریت بار عدم وجود محدودیت در استفاده از این سرویس است. به عبارتی شما می‌توانید هر گونه بار و محموله ای را اعم از چمدان، لوازم مستعمل خانه، وسایل درس و کتاب‌ها، بار تجاری، آثار هنر و تابلو نقاشی و … را از طریق ترمینال بار فرودگاه امام خمینی و با بهره‌گیری از ناوگان‌های شرکت‌های هواپیمایی فعال در ایران به نروژ و شهرهای مختلف آن ارسال نمایید.

ارسال محموله شما از این طریق به تمامی شهرهای نروژ امکان پذیر است. شما هنگام ترخیص بار خود از گمرک کشور نروژ به جز برای بارهای تجاری از پرداخت عوارض برای لوازم منزل یا لوازم تحصیل معاف هستید. در ادامه به مراحل ارسال بار به نروژ از مسیر ترمینال بار فرودگاه امام خمینی می‌پردازیم:

 • خدمات مشاوره رایگان برای حمل بار هوایی به نروژ

نمایندگان شرکت‌های هواپیمایی و نهاد‌های نظارتی که با عنوان شرکت‌های فریت بار در قسمت بار فرودگاه مستقر می‌باشند. باید با ارائه مشاوره رایگان و همچنین بازدید محموله‌ها فرستندگان بار را به قوانین، ضوابط و دستورالعمل‌های نهاد‌های دولتی و گمرکی آگاه نمایند. علاوه بر آن شرکت‌های هواپیمایی فعال در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی دستورالعمل‌های خاص خود را برای بسته بندی تخصصی بار و پذیرش بار دارند.

اگر برای کسب این اطلاعات و نحوه ارسال هوایی بار به نروژ نیازمند دریافت مشاوره می‌باشید می‌توانید با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید.

 • چگونگی بسته بندی تخصصی محموله برای ارسال هوایی بار به نروژ

بسته بندی تخصصی یک محموله برای ارسال هوایی بار به نروژ بسیار اهمیت دارد. چرا که در صورت بسته بندی غیر تخصصی و نادرست امکان آسیب رسیدن به محموله شما وجود دارد. حتی ممکن است در پایان فرایند حمل بار هوایی به نروژ و هنگام ترخیص محموله مورد نظرتان در فرودگاه نروژ متوجه خسارات مادی یا معنوی بشوید.

مجموعه تهران ایر فریت با در اختیار داشتن نیروهای حرفه‌ای و متخصص در محل سکونت یا محل کار شما حاضر می‌گردد. پرسنل این مجموعه اقدام به بسته بندی استاندارد و تخصصی بسته‌ها و محموله‌های پستی شما به نروژ می‌نماید. سپس محموله‌ها را به صورت پالت و یا در جعبه‌های صنعتی مستحکم برای حمل هوایی بار به نروژ آماده می‌کند و به فرودگاه امام منتقل می‌نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مراحل و شرایط بسته بندی بار با مجموعه باربری فرودگاه امام تماس حاصل نمایید.

 • انجام تشریفات گمرکی در ترمینال بار فرودگاه امام

تشریفات گمرکی شامل مراحل مختلفی می‌شود. این مراحل نظیر وزن کردن محموله، ارزیابی بار توسط افسر گمرک، تهیه مدارک لازم برای خروج قانونی بار از مرز هوایی و… می‌باشد. شما به عنوان فرستنده یک محموله می‌توانید تمامی لوازم منزل یا لوازم شخصی خود به غیر از کالاهای ممنوعه در نروژ را از مسیر هوایی به شهرهای نروژ ارسال نمایید.

خوب است بدانید مجموعه تهران ایر فریت تمامی مراحل و تشریفات گمرک را به نیابت از فرستنده بار برای ارسال به نروژ بر عهده می‌گیرد.

همان‌طور که اشاره کردیم شما می‌توانید هر گونه لوازم منزل و تجهیزات مستعمل خود را نظیر مبلمان، پیانو، کتاب، مواد غذایی (با بسته بندی تجاری)، فرش، لوازم آشپزخانه و… را بدون هیچ دردسری به نروژ ارسال نمایید. برای ارسال لوازم منزل یا لوازم شخصی خود به نروژ از طریق ترمینال هوشمند بار فرودگاه امام باید مدارک زیر را تهیه کنید:

 • لیست بسته‌بندی بار Packing List
 • اصل پاسپورت فرستنده
 • اصل کارت ملی فرستنده
 • کپی بلیت
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده
 • پستی گیرنده
 • شماره تلفن گیرنده

همچنین از سوی دیگر اگر شما به عنوان تاجر قصد صادرات محصولاتی را به نروژ دارید جهت انجام تشریفات گمرکی علاوه بر مدارک ذکر شده چند مدرک دیگر نیز باید تهیه نمایید. مدارک مورد نیاز جهت ارائه به گمرک هوایی ترمینال امام برای ارسال بار به نروژ که مختص تاجران و صادرکنندگان است شامل موارد زیر می‌شود:

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • صدور بارنامه هوایی برای ارسال بار به نروژ

پس از اتمام مراحل تشریفات گمرکی و دریافت مجوز قانونی خروج بار، بارنامه هوایی محموله شما با به صرفه‌ترین هزینه حمل بار به نروژ صادر می‌گردد. بعد از پرداخت صورتحساب از طرف فرستنده محموله، کارکنان این مجموعه رزرو ارسال بار را به فرستنده بار تحویل می‌دهند. سپس محموله مورد نظر به شرکت هواپیمایی منتقل می‌گردد.

 • پشتیبانی شبانه روزی

فرستنده یا گیرنده بار می‌توانند طی فرایند ارسال بار به نروژ در تمامی مراحل از پشتیبانی 24 ساعته و مشاوره بی وقفه‌ی مجموعه بهره‌مند شوند. شما به عنوان گیرنده یا فرستنده می‌توانید در تمام مدت حمل هوایی بار خود به صورت آنلاین از وضعیت محموله با خبر شوید. پس از رسیدن محموله به نروژ کارکنان شرکت هواپیمایی با گیرنده تماس می‌گیرند تا مدارک لازم جهت دریافت محموله را تهیه نماید.

نکته حائز اهمیت این است که گیرنده تنها 48 ساعت مهلت دارد تا محموله را از گمرک شهر مقصد ترخیص نماید. در غیر این صورت محموله به انبار منتقل می‌شود و مطابق با وزن، حجم و مدت نگهداری محموله در انبار فرودگاه هزینه اضافی متوجه شما به عنوان گیرنده بار خواهد شد.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

ارسال بار به نروژ از شهر‌های مختلف این کشور

محموله هوایی شما چه شخصی و چه تجاری باشد از طریق مجموعه تهران ایر فریت به شهر‌های مختلف نروژ ارسال خواهد شد.

ارسال بار به اسلو

 •  حمل بارهوایی به نروژ از طریق فرودگاه اسلو

اسلو پایتخت کشور نروژ است. این شهر به عنوان مرکز اقتصادی و قطب اصلی تجارت و بانکداری و صنعت نروژ به حساب می‌آید. همچنین یکی از مراکز مهم در حوزه صنایع دستی و صنایع دریایی در اروپا محسوب می‌شود. کیفیت زندگی در اسلو جز بهترین‌ها در اروپاست و سطح آموزشی این کشور در مقطع دانشگاه نیز بسیار مورد توجه است.

شهر اسلو با تمام این ویژگی‌های یاد شده یکی از مهم‌ترین مقصدهای مهاجران و مسافران به نروژ محسوب می‌شود. افراد بسیاری خواهان ارسال بار خود به این شهر می‌باشند. تهران ایر فریت مسئولیت ارسال بار شما را با مطمئن‌ترین روش به اسلو بر عهده می‌گیرد.

ارسال بار به آلسوند

 • ارسال بار به نروژ از شهر آلسوند

شهر آلسوند نیز از شهرهای مهم نروژ محسوب می‌شود. کیفیت زندگی در آلسوند نیز همانند سایر شهرهای نروژ رضایت بخش است.معمولا افراد مهاجر به نروژ با قصد تحصیل به این شهر مهاجرت می‌نمایند. اگر شما هم جز علاقه مندان مهاجرت به آلسوند هستید و قصد تحصیل در یکی از دانشگاه‌های معتبر این شهر را دارید. می‌توانید با کمترین هزینه و کیفیت انتقال بسیار خوب تمامی لوازم مورد نیاز خود را برای زندگی و تحصیل به این شهر ارسال نمایید.

مجموعه تهران ایر فریت در ارائه خدمات ارسال بار به آلسوند در خدمت شما است.

ارسال بار به برگن

 • حمل بار هوایی بار به نروژ از طریق شهر برگن

برگن یکی از شهرهای نام آشنا و نسبتاً بزرگ در بخش ساحل غربی نروژ است. برگن به دلیل زیبایی و همچنین کیفیت آموزشی دانشگاه‌های این شهر در جهان شهرت دارد. هر ساله افراد زیادی قصد سفر یا مهاجرت به این شهر زیبا و بزرگ را می‌نمایند.

اگر شما هم قصد سفر یا مهاجرت به برگن را دارید و می‌خواهید لوازم شخصی خود را به این شهر ارسال کنید. کافی است با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید تا محموله شما از طریق مسیر حمل هوایی بار به این شهر ارسال شود.

ارسال بار به تروندهایم

 • ارسال هوایی بار به نروژ از طریق شهر تروندهایم

تروندهایم از حمله شهرهای مشهور نروژ است. این شهر واقع در شرق این کشور می‌‌باشد. تروندهایم نیز جز آن دسته از شهرهای نروژ محسوب می‌شود که با سطح عالی آموزشی و دانشجوهای برتر آن شناخته می‌شود.

اگر شما قصد اقامت در این شهر زیبا را دارید می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن لوازم شخصی یا تجاری خود را از ایران با فریت بار یا کارگو به صورت هوایی به این شهر ارسال نمایید. تنها باید با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید تا این روند به آسانی و بی دردسر برای شما انجام گیرد.

عوامل تاثیر گذار در تعیین هزینه ارسال بار به نروژ

برای این که بتوانید هزینه مناسب جهت ارسال هوایی بار به نروژ را مشخص کنید اصلا نباید عجله کنید. عجله کردن در تعیین هزینه‌ها به ضرر شما تمام خواهد شد. برای یافتن به صرفه‌ترین هزینه برای ارسال بار به نروژ حتما زمان کافی برای کسب اطلاعات و مشورت بگذارید.

یکی از موارد حائز اهمیت در تعیین هزینه ارسال بار وزن بار ارسالی شماست. هرچه وزن بار ارسالی بیشتر باشد، هزینه ارسال بار نیز بیشتر خواهد شد. عوامل دیگر تاثیر گذار در تعیین قیمت شامل حجم بار، نوع بسته بندی، خدمات و مدارک ارائه شده در طی تشریفات گمرکی می‌باشند.

همچین خوب است بدانید این که شما محموله ارسالی خود را با کدام خط هواپیمایی به نروژ ارسال نمایید نیز در تعیین هزینه نقش بسزایی دارد. چرا که نرخ حمل بار هوایی به نروژ در خطوط هوایی مختلف با هم تفاوت دارد. شما می‌توانید برای آشنایی با خطوط هواپیمایی و نرخ ارسال بار هر کدام از آن‌ها با مشاوران مجموعه تهران ایر فریت تماس حاصل نمایید.

ترخیص بار و تحویل آن در گمرک فرودگاه‌های نروژ

در زمان رسیدن محمولات به مقصد ، پس از پروسه حمل بار هوایی به نروژ، محموله‌های ارسالی به نروژ که صرفا شامل لوازم منزل مستعمل یا لوازم شخصی باشند شامل عوارض گمرک نمی‌گردند. تنها زمانی که اجناس تجاری یا نو در میان بار شخصی و مستعمل وجود داشته باشد به تشخیص افسر گمرک برای آن اجناس عوارض تعیین می‌‌شود. ( Household goods – import when moving to Norway )

کالاهایی که با عنوان اجناس تجاری به نروژ صادر می‌شوند در گمرک مورد بررسی قرار می‌گیرند تا مقدار این کالاها مطابق با لیست بسته بندی ارائه شده باشد. عوارض گمرکی کالاهای تجاری نیز با توجه به مبلغ ارائه شده در فاکتور فروش محموله‌ها تعیین می‌گردد. گیرنده کالاها باید قبل از ترخیص کالا عوارض تعیین شده را نقدا پرداخت نماید.

در هر صورت چه محموله شخصی باشد و چه تجاری باشد گیرنده باید تا 48 ساعت بعد از ورود محموله به فرودگاه نروژ برای ترخیص آن اقدام نماید. در غیر این صورت محموله به انبار منتقل می‌شود و شامل هزینه‌های انباری نیز می‌گردد.

 • اسناد لازم برای ترخیص بارهای مسافری و تجاری در گمرک نروژ

جهت ترخیص بارهای مسافری در گمرک نروژ اسناد زیر مورد نیاز است:

 • Packing list
 • Invoice
 • کپی بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی

همچنین جهت ترخیص بارهای تجاری در گمرک نروژ اسناد زیر باید تهیه شود:

 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده
 • Packing list
 • Invoice
 • Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)

توضیحات ما در این مقاله پیرامون موضوع ارسال هوایی بار به نروژ به پایان رسید. امید است این مطلب مفید بوده و به تمامی پرسش‌های شما در زمینه ارسال هوایی بار به کشور نروژ و شهرهای مختلف آن پاسخ داده باشد. برای کسب اطلاعات تکمیلی و پاسخ به ابهامات احتمالی شما در این زمینه می‌توانید با کارشناسان مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام