فریت بار تجاری و فریت بار به سایر نقاط جهان

فریت بار از باربری فرودگاه امام

فریت بار از باربری فرودگاه امام از موضوعاتی است که اگر بخواهید وارد آن شوید باید بصورت واقع‌بینانه همه جوانب آنرا در نظر بگیرید. بطور کلی فریت بار سرویس پیچیده‌ای است که جزئیات زیادی دارد. بسیاری از افراد فکر می‌کنند اگر کار فریت بار و حمل هوایی را خودشان انجام دهند بهتر است و مقرون به صرفه هم در می‌آید. البته  از قدیم گفته‌اند کار را باید به کاردان سپرد. در این مطلب می‌خواهیم نکات مهمی راجع به  سرویس فریت بار فرودگاه امام خمینی مطرح کنیم..

 

شرکت تهران ایر فریت با بایش از نیم قرن سابقه در صنعت حمل هوایی از ابتدا تا انتهای کار فریت بار در کنار شماست. برای مشاوره حمل بار و استعلام نرخ می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

فریت بار از باربری فرودگاه امام چطور انجام می‌شود؟

در بیشتر ادارات دولتی روال امور اداری و قانونی زیادی باید طی شود. پایانه حمل بار فرودگاه امام و گمرک آن نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما سعی می‌کنیم پروسه اظهار گمرکی در قسمت باربری فرودگاه امام  و نحوه صدور بارنامه و تحویل بار به ایرلاین را برای شما توضیح دهیم.

 برای شروع کار باید این مدارک را همراه داشته باشید: اصل گذرنامه، کارت ملی صاحب بار، پرینت بلیط و کپی همه مدارک.

در مورد بسته‌بندی و لفاف بار نیز توجه کنید که تعرفه بسته‌بندی باجه فرودگاه امام بالاست و شما هزینه گزافی بابت بسته‌بندی خواهید پرداخت.

ارسال بار هوایی از فرودگاه امام خمینی در مقصد

پس از اینکه بار خود را به سرویس ارسال بار هوایی تحویل دادید کار شما تمام نشده است. پس از رسیدن بار شما به مقصد، کارمندان شرکت هواپیمایی در مقصد یا شرکت های ارائه دهنده خدمات زمینی،  با شماره تلفنی که شما در بارنامه به عنوان شماره تلفن گیرنده بار اعلام کرده اید تماس خواهند گرفت. در وهله اول سعی نمایید که این تلفن در دسترس باشد و و شارژ داشته باشد و یا مشغول نباشد و یا حتی‌الامکان در مبدا دو یا سه شماره تلفن به عنوان شماره تلفن گیرنده کالا معرفی نمایید. این امر باعث می شود در صورت دردسترس نبودن یکی از شماره ها، کارمندان ایرلاین که موظف به تماس با تمامی شماره تلفن ها هستند، بتوانند به راحتی خبر رسیدن بار شما را به شما برسانند، در غیر اینصورت آن ها در سیستم ثبت می کنند که با گیرنده تماس گرفته شده ولی جواب داده نشده و بار شما در قسمت انبار در مقصد می ماند و شما مطلع نمی‌شوید.  معمولا انبارداری در مقصد تا 48 ساعت رایگان است.  شما می توانید با چک کردن شماره بارنامه خود با وبسایت قسمت بار ایرلاین موردنظر، از مراحل حمل بار و رسیدن یا نرسیدن آن به مقصد مطلع شوید. با تماس تلفنی به قسمت بار ایرلاین نیز می‌توانید از وضعیت بار مطلع گردید. در هر صورت در تمامی مراحل خودتان باید پای کار باشید!

پس از پرداخت عوارض و هزینه های فرودگاهی می‌توانید بار خود را تحویل گرفته و به منزل یا مقصد مورد نظرتان حمل نمایید.

صفر تا صد خدمات فریت بار

نحوه فریت بار از فرودگاه امام خمینی به سایر نقاط جهان

برای ارسال بار مسافری و ارسال بار تجاری از طریق هوایی از ایران به سایر نقاط جهان باید به نکات مهمی توجه داشت از جمله اینکه فریت بار یک پروسه پیچیده بوده که با ارسال بار به صورت زمینی از یک شهر به شهر دیگر خیلی متفاوت است ، اولین نکته اینکه زمانی که شما می خواهید اضافه بار مسافری یا لوازم منزل خود را به صورت هوایی ارسال نمایید باید دقت داشته باشید که بار شما شامل کالاهای ممنوعه ارسال بار به صورت هوایی نباشد دوم اینکه بار شما باید به صورت کاملا تخصصی برای ارسال به صورت هوایی بسته بندی شود.

مجموعه تهران ایرفریت از صفر تا صد خدمات فریت بار به تمامی کشورهای جهان را برای شما انجام می دهد:

1- پیک آپ بار از درب منزل شما تا فرودگاه امام خمینی

2- بسته بندی تخصصی تمامی وسایل و بار

3- انجام خدمات گمرکی

4 تهیه مدارک لازم تا صدور بارنامه جهت آماده سازی و تحویل به ایرلاین جهت ارسال هوایی بار

نکات مهم فریت بار به سایر نقاط جهان

– اگر شما قصد مسافرت و یا مهاجرت به هر نقطه از دنیا را دارید برای فریت بار نیاز به مدارکی مانند پاسپورت و اقامت و بلیط شما نیز هست.

– اگر قصد شما از فریت بار ارسال برا یکی از آشنایان و یا سوغات و هدیه است دیگر نیازی به بلیط و ویزا نیست.

– بار شما پس از رسیدن به مقصد حداکثر 48 ساعت به صورت رایگان در انبار فروگاه مقصد نگهداری می شود فلذا با دادن اطلاعات تماس صحیح در مقصد نست به دریافت آن اقدام نمایید.

– اگر قصد ارسال بار تجاری دارید شما باید از طریق کارت بازرگانی معتبر و دانستن قوانین گمرک کشور مقصد نسبت به صادرات بار خود یا فریت بار تجای اقدام نمایید.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام