ما در این مقاله قصد داریم خدماتی که مجموعه تهران ایر فریت ارائه می‌دهد را به صورت کامل و جزئی مورد نقد و تحلیل و بررسی قرار دهیم. مجموعه تهران ایر فریت خدمات متنوعی را جهت راحتی فرستنده‌های بار ارائه می‌دهد. مجموعه تهران ایر فریت، عمل فریت هوایی بار و حمل هوایی بار به همه  نقاط جهان از قاره های مختلف را به نحوی انجام می‌ دهد که  بار مورد نظر در بهترین و امن ترین شرایط ممکن و در سریعترین زمان ممکن و همچنین با کمترین هزینه ممکن از فرستنده تا گیرنده برسد.

 تمام تلاش مجموعه تهران ایر فریت آن است که فرستنده های بار کوچکترین نگرانی در مورد ارسال بار خود از مبدا به مقصد نداشته باشند و نیازی به آن نداشته باشند که درگیر پیچیدگی های اداری و گمرکی مربوط به فریت هوایی بار شوند. 

در واقع مجموعه تهران ایر فریت به شما کمک می کند که انواع بار خود را به سادگی از درب منزل خود به پرسنل این مجموعه تحویل دهید و با بقیه کارهای مربوط به ارسال هوایی بار مانند کارهای گمرکی و کارهای مربوط به بسته‌ بندی و سایر کارهای اداری و حراستی کاری نداشته باشید و بار شما با امنیت و در سلامت کامل به مقصد مورد نظر در کشور و شهر مورد نظر برسد.

اگر شما به عنوان یک شخص حقیقی و یا به عنوان یک شخص حقوقی قصد ارسال بار به هر نقطه‌ ای از دنیا را دارید می توانید به تیم حرفه ای مجموعه تهران ایر فریت اعتماد کنید.  مجموعه تهران ایر فریت بار شما را از باربری فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تا باربری فرودگاه کشور و شهر مقصد ارسال خواهند کرد.

خدمات تهران ایر فریت

شما می توانید بدون اینکه حتی یک دفعه به ترمینال بار فرودگاه  بین المللی امام خمینی (ره) مراجعه کنید، بار خود را به کمک مجموعه تهران ایر فریت به کشور و شهر مورد نظر ارسال کنید. به منظور انجام این کار شما باید وارد سایت مجموعه تهران ایر فریت شوید و درخواست خود را به صورت آنلاین وارد نمایید. 

البته شما می توانید با برداشتن گوشی تلفن موبایل خود و یا با گوشی تلفن منزل خود و تماس گرفتن با دفتر مجموعه تهران ایر فریت، درخواست فریت هوایی بار خود را ثبت کنید. حتی شما می توانید به صورت حضوری به یکی از دفاتر مجموعه تهران ایر فریت مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایید. 

فرقی نمی کند که به کدام یک از سه روش خود درخواست فریت هوایی بار خود را ثبت می کنید، به هر حال پرسنل مجموعه تهران ایر فریت در جلوی درب منزل شما حضور پیدا خواهند کرد و با بسته بندی اصولی و صحیح محموله های باری شما، آنها را تا ترمینال کارگو فرودگاه  بین المللی امام خمینی (ره) منتقل خواهند کرد.

 پس از انتقال بسته های بار شما تا پایانه هوشمند بار فرودگاه  بین المللی امام خمینی (ره)، پرسنل مجموعه تهران ایر فریت، همه مراحل اداری و حراستی و گمرکی مربوط به ارسال بار شما را انجام خواهند داد. در صورتی که قصد دریافت مشاوره از پرسنل مجموعه تهران ایر فریت را داشته باشید هم می توانید به سایت اینترنتی آنها مراجعه کنید. 

البته شما می توانید به صورت تلفنی هم با پرسنل ما تماس حاصل کنید و مشاوره دریافت کنید. مشاورین ما می توانند اطلاعات بسیار مفیدی در مورد سرویس های جانبی و سرویس های تکمیلی مجموعه تهران ایر فریت به شما ارائه دهند تا بیشتر با خدمات حمل هوایی بار این مجموعه آشنا شوید.

انواع خدمات بار هوایی 

  • اضافه بار مسافری
  • حمل هوایی لوازم منزل به خارج از کشور
  • حمل هوایی بار تجاری

مشاوران سایت تخصصی مجموعه  تهران ایر فریت بهترین خدمات جانبی و همچنین ارزان ترین نرخ حمل هوایی بار را به شما اطلاع خواهند داد. خدمات اصلی و خدمات جانبی سایت مجموعه تهران ایر فریت در ادامه آمده است.

در وهله اول خدمات تخصصی بسته بندی بار را به منظور صحیح و سالم رسیدن بار شما به مقصد ارائه می دهند. بسته بندی بار شما توسط پرسنل با تجربه و مجرب مجموعه تهران ایر فریت به قدری اصولی و صحیح انجام می گیرد که در طول طی مسیر و در حین انجام فرایند حمل هوایی بار، هیچ گونه آسیبی به بار شما وارد نگردد.

 حتما به این نکته اشراف دارید که بسته بندی اشتباه بار می تواند چه آسیب هایی را به بار شما وارد کند. این موضوع در مورد بارهای حساس و شکستنی و یا آثار گران قیمت و آثار هنری و آثار باستانی بیشتر احساس می شود.

در وهله دوم بار شما را با دقت و ظرافت کامل از درب منزل شما تا قسمت باربری فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) انتقال می دهند. از خودروهای با کیفیت و تر و تمیز و هم چنین از راننده های با تجریه و مجرب به منظور انتقال بار شما استفاده خواهد شد. 

بارهای شما به قسمت باربری فرودگاه  بین المللی امام خمینی (ره) انتقال داده می شوند تا تشریفات گمرکی روی آن ها صورت پذیرد و بارنامه هوایی هم برای آن ها صادر گردد.

در وهله سوم بارنامه هوایی را به منظور حمل هوایی بار به مقصد با مناسب ترین نرخ حمل هوایی در دفتر مجموعه تهرانی ایر فریت صادر می کنند. دفتر مجموعه تهران ایر فریت در ترمینال بار فرودگاه  بین المللی امام خمینی (ره) واقع شده است. پس از صدور بارنامه برای بار شما، رزرو کتبی هم از ایرلاین یا همان شرکت هواپیمایی مربوطه اخذ می گردد. داشتن رزرو کتبی از یکی از شرکت های هواپیمایی موجود هم برای فریت هوایی بار شما الزامی است.

در وهله چهارم پرسنل مجموعه تهران ایر فریت از بار شما به صورت کاملا رایگان بازدید خواهند کرد. بازدید رایگان از بار شما در منزل و یا محیط کار شما جهت ارائه مشاوره دقیق و صحیح در راستای حمل هوایی بار شما به مقصد مورد نظرتان صورت می پذیرد.

 پرسنل مجموعه تهران ایر فریت، پس از بازدید بار شما، راهنمایی های بسیار مفیدی به شما ارائه می دهند. به عنوان مثال در بسیاری از مواقع، فرستنده‌های بار قصد ارسال محموله‌ های باری را دارند که مجموعه حراست فرودگاه بین‌ المللی امام خمینی (ره) اجازه ی عبور آن ها را نخواهد داد. 

بنابراین اگر شما زودتر از این مسئله آگاه شوید بسیار بهتر می توانید مسئله را مدیریت کنید. در بسیاری از مواقع هم هرچند فرودگاه مبدا مشکلی برای ارسال بار شما پیش نخواهد آورد ولی ارسال آن بار خاص به کشور خاصی ممنوع است و پرسنل مجموعه تهران ایر فریت می تواند مشورت صحیحی را به شما ارائه دهند تا آن بار را به کشورهایی که واردات آن بار در آنها ممنوع است، ارسال نکنید.

در وهله پنجم انجام تشریفات گمرکی جهت خروج بار شما از گمرک هوایی فرودگاه  بین المللی امام خمینی (ره) و انجام حمل هوایی به مقصد، بدون نیاز الزامی به حضور مسافر و صاحب کالا.

در وهله ششم هم در صورتی که مایل به ارسال بار تجاری از قسمت باربری فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) باشید پرسنل مجرب مجموعه تهران ایر فریت می توانند شما را در طی مراحل دشوار عملیات گمرکی و دریافت مدارک لازم مانند گواهی مبدا و گواهی بهداشت راهنمایی و کمک کنند.

در صورتی که نیاز دارید استعلام خاصی را بگیرید و یا تمایل دارید از پرسنل و مشاورین مجرب و با تجربه مجموعه تهران ایر فریت مشاوره دریافت کنید فقط کافی است که با ما  تماس حاصل کنید.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام