فهرست عناوین

وجود امکانات بسیار بالا برای افزایش کیفیت زندگی، سطح بالای آموزش و امکان تحصیل رایگان برای دانشجویان بین المللی، امکان دریافت شغل تنها با یادگیری زبان انگلیسی باعث شده تا این کشور را به کشوری مهاجر پذیر تبدیل کند.

اگر شما نیز قصد سفر، مهاجرت و ادامه تحصیل در این کشور را دارید می‌توانید اطلاعات لازم جهت نحوه “ارسال بار به فنلاند” ، بسته بندی بار، تشریفات گمرکی، هزینه های ارسال بار و… را از طریق شماره گیری با شماره های درج شده و ارتباط با کارشناسان مجموعه تهران ایر فریت بدست بیاورید.

مجموعه تهران ایر فریت خدماتی نظیر مشاوره رایگان، پیک آپ و بسته‌بندی تخصصی جهت حمل هوایی بار، تشریفات گمرکی به همراه به‌ صرفه ‌ترین قیمت‌ های “ارسال هوایی بار به فنلاند” ارائه می‌دهد.

ارسال بار به فنلاند

به‌صرفه‌ترین روش حمل ، حمل بار هوایی به فنلاند از فریت ‌بار فرودگاه امام  

مجموعه تهران ایر فریت با کسب تجارب لازم در زمینه ارسال هوایی بار به فنلاند و همچنین دیگر نقاط دنیا امکان ارسال هوایی بار تجاری و غیر تجاری را امکان پذیر کرده است. این مجموعه با ارائه بهترین خدمات نظیر کارشناسی و بازدید از بار، ارائه مشاوره رایگان، بسته بندی تخصصی محموله شما در منزل یا محل کار شما، سرویس حمل بار به پایانه هوشمند بار فرودگاه امام، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی جهت “حمل بار هوایی به فنلاند” با مناسب ترین قیمت حمل هوایی آماده یاری رسانی به شما عزیزان است.

مجموعه تهران ایر فریت دارای مجوزهای رسمی، یکی از معتبرترین شرکت‌های باربری هوایی فعال در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی ایران  است. این مجموعه با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی فریت بار هوایی به اقصی نقاط جهان، قادر است تا شما را با کادر متخصص خود که سابقه مدیریت در قسمت کارگو ایرلان‌های معتبر فعال در ایران، انجام بسته بندی تخصصی بار و تشریفات گمرکی در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی و همچنین سابقه طولانی در فروش بار شرکت‌های معتبر فریت بار در ایران را دارد ، در تمامی مراحل ارسال بار به فنلاند، یاری دهد. با تهران ایر فریت بار خود را با آسودگی و خیالی راحت به فنلاند ارسال کنید.

ارسال بسته به هر شهری در فنلاند با هزینه مناسب

ارسال بسته های کوچک به خانواده، و آشنایان مقیم فنلاند گاها می‌تواند چالش هایی را برای فرستنده و گیرنده بار ایجاد کند. تعداد بسیار زیادی از مسافران هنگام سفر با هواپیما امکان ارسال تمام لوازم مورد نیاز خود را به فنلاند به دلیل اضافه بار و هزینه های زیاد آن ندارند.

همچنین امکان ارسال بسته به وسیله پست بین المللی نیز به دلیل وجود قوانین و محدودیت های زیادی که به همراه دارد راحت به نظر نمی‌رسد. لذا مجموعه تهران ایر فریت امکان ارسال بسته های کوچک تا وزن ۴۵ کیلوگرم را به فنلاند و تمامی شهر های آن نظیر آکایا، الاجاروی، آلاوس، اسپو، فورسا، ها پایاروی، ها پاوسی، هامینا، هانکو، و… فراهم کرده است.

بسته شما از طریق ارسال از طریق فریت بار هوایی در طول ۴ الی ۵ روز کاری به مقصد خود در فنلاند می‌رسد. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده تماس بگیرید.

فریت بار به فنلاند

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

تلفن فریت بار فرودگاه امام خمینی

کدام شرکت‌های هواپیمایی از مبدا ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه‌های فنلاند ، ارسال بار دارند؟

به دلیل استقبال مسافران از ارسال هوایی بار به اقصی نقاط دنیا شرکت های هواپیمایی زیادی شروع به فعالیت در زمینه حمل و نقل بار کردند. از اینرو شرکت های فعال و معتبر زیادی در ارسال بار به فنلاند از مبدا پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی در حال فعالیت اند.

این شرکت ها سالانه تعداد بسیار زیادی از مسافران و هزاران تن بار را از فرودگاه امام خمینی به مقصد آکائا، الاجاروی، آلاوس، اسپو، فورسا، ها پایاروی، ها پاوسی، هامینا، هانکو و… جا به جا می‌کنند. 

شما می‌توانید برای ارسال بار به فنلاند از طریق یکی از فرودگاه‌های ذکر شده، از ناوگان هواپیمایی‌ های زیر بهره ببرید:

 • کارگو هواپیمایی قطر
 • کارگو هواپیمایی امارات
 • هواپیمایی لوفتهانزا
 • کارگو هواپیمای ایرفلوت

نحوه دریافت استعلام تعرفه ارسال بار به فنلاند

اطلاع از عوامل تاثیرگذار در هزینه ارسال بار و نحوه محاسبه آن می‌تواند کمک بسیاری به تعیین بودجه  جهت ارسال بار به فنلاند داشته باشد. شما می‌‌توانید جهت آشنایی با هزینه ارسال هوایی بار به فنلاند، آشنایی با شرایط پذیرش بار، نرخ حمل هوایی ایرلاین‌ها مختلف و رزرو جا جهت حمل هوایی بار خود به فنلاند و… از طریق شماره های درج شده با کارشناسان مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید. این مجموعه با ارائه خدمات ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما و رفع ابهامات احتمالی هستند.

خدمات مجموعه تهران ایر فریت در حمل  بار هوایی به فنلاند چیست؟

 • ارسال بارهای مسافران به فنلاند

یکی از دغدغه های اصلی مسافران هنگام سفر به فنلاند مشکل اضافه بار و هزینه های بالایی است که برای ارسال آن باید به ایرلاین ها پرداخت شود. مجموعه تهران ایر فریت، فریت بار هوایی را برای ارسال اضافه بار مسافری شما به فنلاند پیشنهاد می‌دهد با این روش شما می‌توانید با پرداخت هزینه بسیار کمتر اضافه بار خود را با امنیت و سرعت بیشتر در فنلاند تحویل بگیرید.

 

بیشتر بدانید: راهنمای گام به گام ارسال بار از ترمینال بار فرودگاه امام به خارج از کشور

 

 • ارسال و صادرات وسایل و لوازم منزل به فنلاند

دغدغه اصلی مهاجرانی که قصد مهاجرت و زندگی در یک از شهر های آکائا، الاجاروی، آلاوس، اسپو و…. در فنلاند را دارند نحوه ارسال لوازم منزل خود و نگرانی بابت هزینه های بالای ارسال است.

لازم به ذکر است سریع ترین، امن ترین و به صرفه ترین شیوه ارسال بار به فنلاند از طریق ترمینال بار فرودگاه امام است که توسط شرکت‌های حمل بار انجام می‌شود.

 • ارسال و صادرات مبل ، پیانو و تخت به فنلاند

شما می‌توانید تمام لوازم منزل خود از قبیل مبلمان، پیانو، تخت، میز و کمد و.. را از طریق فریت بار هوایی به مقصد خود در فنلاند ارسال کنید.

همچنین اگر قصد ارسال تجاری تولیدات خود را به شهر های فنلاند دارید بهترین راه برای شما ارسال از طریق کارگو بار تجاری است که توسط شرکت های حمل بار صورت می‌گیرد. این روش سریع ترین و به صرفه ترین راه برای ارسال محموله تجاری تجار و صادرکنندگان بار به فنلاند است.

 • ارسال هوایی و صادرات فرش و تابلو فرش به فنلاند

فرش ایرانی را می‌توان محبوب ترین محصول تولیدی ایران دانست که توانسته رتبه اول را در صادرات به کشور های خارجی بدست بیاورد. مردم فنلاند ذوق هنری و فرهنگی بالایی دارند از اینرو از دیرباز توجه زیادی به نقش و نگار زیبای فرش ایرانی داشته اند. از طرفی بسته بندی و ارسال تابلو فرش و فرش های دستباف نیز به دلیل ارزش بالای مادی و معنوی آنها از حساسیت زیادی برخوردار است.

مجموعه تهران ایر فریت با بکارگیری نیروی متخصص در زمینه بسته بندی تخصص بار و حمل هوایی همچنین ارائه خدماتی نظیر مشاوره رایگان، انجام تشریفات گمرکی، صدور بارنامه و… با بهترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین هزینه ارسال بار به فنلاند آماده یاری رسانی به شما مسافران و صادرکنندگان عزیز است.

 • صادرات و حمل هوایی صنایع دستی به فنلاند

ایران از گذشته تا به حال به فرهنگ غنی، هنر و خلاقیت شهرت دارد و ترکیب آینه با هنر دست مردم ایرانی از گذشته های دور تا به حال توانسته صنایع دستی ارزشمند و زیبایی را خلق کند از جمله آن میتوان به صنایع سفالگری، صنایع شیشه‌ای، صنایع چوبی، صنایع فلزی، میناکاری، چرم و… اشاره کرد.

اگر قصد ارسال صنایع دستی را به فنلاند دارید، ارسال تمام صنایع‌دستی از طریق ترمینال بار فرودگاه امام امکان پذیر است. شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره تخصصی و ارتباط با کارشناسان این مجموعه با شماره های درج شده تماس بگیرید تا اطلاعات ‌کامل را به صورت رایگان در اختیار شما بگذارند.

 • ارسال و صادرات شیرینی، سبزیجات، میوه و خشکبار به فنلاند

ارسال مواد غذایی و خوراکی مختلف نظیر میوه، سبزیجات، خشکبار، شیرینی و… از بیشترین اقلام ارسالی به فنلاند است. متاسفانه به دلیل وجود قوانین سختگیرانه در گمرک فنلاند و کنترل کالا های صادراتی به این کشور امکان ارسال هرگونه کالایی به این کشور وجود ندارد.

خوشبختانه ارسال خشکبار، میوه و سبزیجات جز محصولات مجاز می‌باشد اما توجه به این امر که مواد خوراکی نیاز به مراقبت و ارسال دارند تنها راه ممکن برای ارسال این محصولات ارسال هوایی بار از طریق کارگو فرودگاه امام است. برای بسته بندی تخصصی و سریع، ارسال بار و دریافت مشاوره رایگان کافی است با شماره های درج شده تماس بگیرید.

 

 • ارسال و صادرات زعفران به فنلاند

زعفران از ادویه های پرطرفدار در دنیا است که به طلای سرخ شهرت دارد. این ادویه در سبد غذایی فنلاند هم همانند سایر کشور های دنیا جایگاه خاص خود را دارد. ایران به عنوان اصلی ترین و بزرگترین تولید کننده و صادرکننده زعفران در دنیا توانسته اولین جایگاه را در صادرات زعفران به کشور های خارجی نیز بدست بیاورد.

ارسال بار زعفران از طریق کارگو فرودگاه امام بسیار سریع و مقرون به صرفه است. شما می‌توانید از خدمات مجموعه تهران ایر فریت در بسته بندی و ارسال بار زعفران به فنلاند استفاده کنید.

 • ارسال هوایی و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی به فنلاند

پیدا کردن تجهیزاتی که با آن بتوان غذاهای ایرانی پخت و طبخ کرد در کشور های خارجی چون فنلاند کاری نسبتا غیر ممکن است و یا دردسر های زیادی دارد.

شما می‌توانید به منظور راحتی کار و صرفه جویی در وقت و انرژی خودتان تجهیزات رستورانی را از ایران تهیه کرده و از طریق فریت بار به فنلاند ارسال کنید.

مجموعه تهران ایر فریت یاری رسان شما در تمام پروسه ارسال بار به فنلاند می‌باشند.

 •  ارسال و صادرات بارهای تجاری و غیر تجاری به فنلاند

شما می‌توانید انواع بار تجاری و غیر خود را از طریق فریت بار یا کارگو تجاری به مقصد خود در اقصی نقاط دنیا از جمله فنلاند ارسال کنید. مجموعه تهران ایر فریت تمام اطلاعات لازم از قبیل کالا های مجاز و غیر مجاز در گمرک فرودگاه فنلاند را در اختیار شما قرار می‌دهند تا درصورت به همراه داشتن کالای غیر مجاز در کشور فنلاند دچار مشکل و ناچار به پرداخت هزینه های گمرکی نشوید.
شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات لازم از مشاوران مجموعه تهران ایر فریت با شماره های درج شده تماس بگیرید.

 • ارسال هوایی بارهای نمایشگاهی به فنلاند

برگزاری نمایشگاه های متعدد در زمینه های مختلف هنری، فرهنگی، علمی، کشاورزی، صنعتی و… باعث جذب سالیانه تعداد زیادی مسافر به این کشور می‌شود.

اگر شما نیز قصد شرکت در این نمایشگاه ها و یا بازدید از آن ها را دارید و از نحوه ارسال بار اطلاعات کافی ندارید بهتر است قبل از هر اقدامی با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان بار خود را با کمترین دغدغه و نگرانی و با مقرون به صرفه ترین هزینه حمل بار به فنلاند به این کشور ارسال کنید.

 • ارسال هوایی ظرف های چینی و فلزی به فنلاند

نقش بسته بندی تخصصی بار در ارسال ظروف چینی و فلزی مشخص می‌شود تا آنها را از شکستگی و خطرات ناشی از جا به جایی و حمل و نقل هوایی حفظ کند. ارسال هوایی بار به فنلاند بهترین راه از میان سایر روش های ارسال بار به فنلاند می‌باشد.

حمل هوایی بار به فنلاند

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

شرایط و مراحل ارسال بار به فنلاند چیست؟

یکی از ویژگی های که فریت بار را بین مسافران محبوب کرده است عدم وجود محدودیت در ارسال انواع بار مجاز است. شما می‌توانید با استفاده از این سرویس ویژه حمل و نقل تمامی اقلام تجاری و غیر تجاری خود را شامل مواد غذایی، خوراکی، لوازم آشپزخانه، لوازم منزل، میز، تخت، مبلمان، پیانو، فرش، آثار هنری، لباس و… را به مقصد خود در فنلاند ارسال کنید.

 

بیشتر بدانید: خدمات ما در تهران ایر فریت

 

نکته قابل توجه این است که در صورت مسافری بودن بار، محموله شامل عوارض گمرکی نخواهد شد اما در صورت تجاری بودن ملزم به پرداخت عوارض گمرکی خواهید بود. در ادامه مراحل حمل بار هوایی به فنلاند از ترمینال بار فرودگاه امام را شرح داده‌ایم.

 • استفاده از مشاوره رایگان، برای ارسال بار به فنلاند با هواپیما

اگر تا به حال به فنلاند سفر نکردید و یا ارسال بار اضافه نداشتید یا تا به حال بار تجاری به این کشور صادر نکردید باید بدانید طبق قوانین گمرکی این کشور ورود برخی اقلام به آن ممنوع است و شما نمی‌توانید هر کالایی را یا به هر اندازه که دلتان بخواهد به فنلاند ارسال کنید از اینرو لازم است قبل از اقدام به ارسال بار به فنلاند ، از مجموعه تهران ایر فریت مشاوره بگیرید و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب کنید.

پس از اطلاع از شرایط و ضوابط گمرکی و حراستی کشور فنلاند می‌توانید بار خود را از طریق یکی از شرکت های معتبر و فعال در قسمت بار فرودگاه امام به مقصد خود در فنلاند ارسال کنید.

 •  بسته بندی تخصصی محمولات جهت حمل هوایی به فنلاند

بسته بندی نقش مهمی در ارسال سالم بار به مقصد خود در فنلاند ایفا می‌کند. به همین دلیل این مجموعه با بکارگیری جدید روش های بسته بندی بار و همکاری با یک تیم مجرب در این زمینه به بسته بندی تخصصی و استاندارد بار شما جهت حمل هوایی به فنلاند می‌پردازد.

از مهم ترین نکاتی که باید برای یک بسته بندی تخصصی رعایت کرد استفاده از پلاستیک های حباب دار برای ظروف و وسایل شکستنی و حساس در برابر ضربه، استفاده از مقوا های ۱۰ برابر ضخیم تر، استفاده درست از فضا و پرکردن فضاهای خالی بین بار، عایق بندی درست، استفاده از کارتن ها و محکم کردن جعبه ها با داربست می‌باشد.

عدم رعایت نکات فوق و سایر موارد حائز اهمیت در بسته بندی می‌تواند منجر به خسارت های مادی و معنوی بالایی در پایان پروسه ارسال بار به فنلاند شود که در گمرک فنلاند و هنگام ترخیص بار متوجه آن خواهید شد.

مجموعه تهران ایر فریت با داشتن پرسنل حرفه‌ای در محل کار یا سکونت شما حاضر شده و تمام لوازم منزل شما اعم از مبل، چمدان، لوازم آشپزخانه، تابلو های نقاشی، مواد غذایی، وسایل شخصی و… را به صورت دقیق و استاندارد بسته‌بندی کرده یا در صورت نیاز درون جعبه های صنعتی مستحکم و مخصوص حمل هوایی بار قرار داده و آنها را به قسمت باربری فرودگاه امام انتقال می‌دهند. جهت آشنایی بیشتر با مراحل و شرایط بسته‌بندی با مجموعه باربری فرودگاه امام تماس بگیرید.

 • انجام تشریفات گمرکی در ترمینال بار فرودگاه امام

انجام تشریفات گمرکی یعنی طی کردن مراحل اداری، کسب مجوزها، ارائه مدارک، تعیین وزن محموله، ارزیابی بار توسط مامور گمرک و… که جهت خروج قانونی بار از مرز های هوایی گمرک تجاری فرودگاه امام خمینی لازم است.

شما می‌توانید تمام وسایل شخصی، لوازم منزل، وسایل آشپزخانه و کلیه اقلام مجاز را به کلیه شهر های فنلاند ارسال کنید. تمام مراحل تشریفات گمرکی توسط مجموعه تهران ایر فریت به نیابت از فرستنده بار، جهت ارسال بار به فنلاند، انجام پذیر است. برای ارسال لوازم منزل و لوازم شخصی به فنلاند از طریق پایانه هوشمند بار فرودگاه امام، مدارک ذیل لازم است:

 • لیست بسته‌بندی بار Packing List
 • اصل پاسپورت فرستنده
 • اصل کارت ملی فرستنده
 • کپی بلیت
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده
 • پستی گیرنده
 • شماره تلفن گیرنده

جهت ارسال بارهای صادراتی و انواع کارگو به فنلاند از مبدا قسمت بار فرودگاه امام ، تجار یا صادرکنندگان به ارائه مدارک ذیل جهت انجام تشریفات گمرکی، در گمرک تجاری فرودگاه امام می باشد . این مدارک شامل موارد ذیل میباشد:

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • صدور بارنامه هوایی برای حمل هوایی محموله ها به فنلاند

صدور بارنامه هوایی پس از انجام مراحل گمرکی و ارائه مجوزات قانونی با مناسب ترین نرخ حمل هوایی بار به فنلاند صادر می‌گردد. در بارنامه هوایی لیست تمام اقلام ارسالی به طور دقیق و کامل ذکر شده که پس از تطابق آن با محموله توسط مامور گمرک و پرداخت صورتحساب توسط  فرستنده بار، رزرو ارسال بار توسط پرسنل این مجموعه به فرستنده بار تحویل داده میشود. سپس محموله ارسالی به فنلاند ، به شرکت هواپیمایی منتخب تحویل داده می‌شود.

 • پشتیبانی شبانه روزی

جهت ارتباط بیشتر مجموعه با مسئول بار و حل مشکلات احتمالی در حین ارسال بار و پرواز، و اطلاع فرستنده و گیرنده بار از آخرین وضعیت محموله در طول پرواز، مجموعه تهران ایر فریت امکان پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته را فراهم کرده است.

شما ‌می‌توانید هر زمان از شبانه روز از وضعیت محموله خود حتی حین پرواز تا رسیدن به مقصد نهایی اطلاع حاصل کنید. پس از رسیدن بار به مقصد، پرسنل شرکت هواپیمایی در فنلاند با گیرنده بار جهت دریافت مدارک و ترخیص و تحویل بار تماس خواهند گرفت.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

امکان ارسال بار به شهر دلخواه شما در فنلاند

شما می‌توانید هر گونه محموله مجاز را به صورت ارسال هوایی شخصی یا تجاری و از طریق مجموعه تهران ایر فریت به شهر های مختلف فنلاند ارسال کنید.

ارسال بار به آکایا

 • ارسال بار به آکایا

 اگر قصد مهاجرت یا مسافرت دسته جمعی به آکایا را دارید و نگران ارسال بار، مشکل اضافه بار، هزینه های ارسال بار و… هستید، مجموعه تهران ایر فریت آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات حمل و نقل هوایی از قبیل مشاوره رایگان، بسته بندی تخصصی، انجام تشریفات گمرکی و….به شما مسافران محترم می‌باشد.

ارسال بار به الاجاروی

 • فریت بار به الاجاروی

یکی از شهر های محبوب فنلاند برای گردشگران آلاجاروی است این شهر با معماری مدرن، طبیعت بی نظیر و خیابان های تمیز و… به عنوان بهترین شهر برای زندگی در فنلاند شناخته می‌شود.

اگر شما هم به فنلاند به عنوان گزینه ای برای زندگی نگاه می‌کنید و یا قصد سفر تفریحی به این شهر خوش آب و هوا و زیبا را دارید می‌توانید فریت بار، بار خود را به مجموعه تهران ایر فریت بسپارید و نگرانی بابت ارسال هوایی بار را کنار بگذارید.

عوامل موثر در هزینه های ارسال بار به فنلاند

عوامل زیادی در تعیین هزینه ارسال بار به فنلاند نقش دارند که زیر به برخی از آنها اشاره کردیم:

 • وزن و حجم بار
 • نوع بار
 • فاصله هوایی دو کشور مبدا و مقصد
 • بسته بندی تخصصی بار
 • خدمات و مدارک در مراحل تشریفات گمرکی
 • هزینه باربری و جا به جایی بار
 • نرخ ارز
 • تعرفه ایرلاین و نرخ شرکت هواپیمایی

جهت اطلاع از نحوه محاسبه هزینه ارسال بار و کسب اطلاعات کامل درباره نحوه محاسبه هزینه ارسال هوایی بار به فنلاند با مشاوران ما در مجموعه باری فرودگاه امام در تماس باشد. پرسنل این مجموعه به دلیل آشنایی کامل و امکان صدور بارنامه از بهترین مسیر، می‌توانند به شما با کمترین هزینه بالاترین کیفیت خدمات را ارائه دهند.

اطلاعات لازم برای ترخیص و تحویل بار در گمرک فرودگاه های فنلاند

پس از ارسال بار به فرودگاه مقصد بار شما توسط مامور گمرکی فنلاند بل توجه به آنچه که در بارنامه ذکر شده چک می‌شود و درصورت عدم  وجود مغایرت بار آماده ترخیص می‌شود.

لازم به ذکر است ارسال محمولات تجاری به فنلاند مشمول عوارض گمرکی خواهد شد که ملزم به پرداخت آن هستید و تنها در صورتی که بار شما مسافری باشد نیازی به پرداخت عوارض گمرکی نخواهید داشت. همچنین در صورت وجود بار تجاری و اجناس نو در بار مسافری شما بن به تشخیص مامور گمرک از مسئول بار عوارض گرفته خواهد شد.

 

بیشتر بدانید: ارسال اسباب و اثاثیه منزل به تمامی کشورهای دنیا

 

عوارض گمرکی بسته به مبلغ ثبت شده در فاکتور فروش محموله و تشخیص و ارزیابی مامور گمرک میبایست نقدا و قبل از خروج بار از فرودگاه توسط گیرنده بار و یا نماینده وی پرداخت شود.(  Moving to Finland from outside the EU customs and tax territoryدر هر صورت چه بار شما شخصی باشد و یا تجاری،  شما می بایست تا 48 ساعت پس ورود بار به فرودگاه مقصد  نسبت به ترخیص آن اقدام نمایید در غیر این صورت بار شما به قسمت انبارداری فرودگاه منتقل می‌شود و هزینه های انبار داری برای بار شما لحاظ خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای گمرک فنلاند جهت ترخیص بارهای مسافری و تجاری

اسناد مورد نیاز برای ترخیص بارهای مسافری در فنلاند :

 • Packing list
 • Invoice
 • کپی بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی 

اسناد مورد نیاز برای ترخیص بارهای تجاری در فنلاند :

 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده
 • Packing list
 • Invoice
 • Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)

توضیحات ما در مورد پروسه ارسال بار به فنلاند به اتمام رسید. امید آنست که مقبول افتاده و جواب سوالات شما را در مورد این امر داده باشد. در غیر اینصورت از شما درخواست می شود تا با کارشناسان مجموعه ما تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را در مورد نحوه حمل بار هوایی به فنلاند دریافت نمایید.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام