فهرست عناوین

ارسال بار لوازم منزل، اضافه بار مسافری و کارگو صادراتی به فرانسه

“ارسال بار به فرانسه”  ، چه لوازم شخصی مسافرین و دانشجویان، یا لوازم منزل مهاجری و چه بار صادراتی تجار از ایران، از جمله خدماتی است که می‌توانید از شرکت های فریت فورواردر درخواست کنید. بسیاری از مسافران و یا مهاجران ممکن است بیشتر از حد مجاز هر مسافر بخواهند اسباب و لوازمی را از طریق سیستم “حمل بار هوایی به فرانسه” برسانند. سرویس فریت بار این امکان را در اختیار شما می‌گذارد که با پرداخت هزینه های حمل هوایی بتوانید به راحتی اضافه بار خود را به فرانسه ببرید.

مجموعه تهران ایر فریت مشاوره تخصصی رایگان درباره انتخاب بهترین و با صرفه ترین سرویس های “ارسال هوایی بار به فرانسه” و دیگر کشورها را می‌دهد. همچنین این مجموعه خدماتی چون بسته بندی تخصصی در محل و پیک آپ و صدور بارنامه در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت نیز ارائه می‌دهد. برای آشنایی بیشتر و استفاده از خدمات این مجموعه تنها کافی است با شماره های درج شده تماس بگیرید.

ارسال بار به فرانسه

 بهترین و به صرفه ترین قیمت برای حمل بار هوایی به فرانسه از فرودگاه امام خمینی

مجموعه تهران ایر فریت با سابقه چندین و چند ساله در زمینه ارسال و فریت بار شما را می‌تواند به بهترین نحوه راهنمایی نماید. از جمله خدماتی که موجب برتری این مجموعه از سایرین می‌شود عبارت است از؛ مشاوره رایگان و تخصصی، بازدید و کارشناسی از بار در محل، بسته بندی تخصصی (برای  بارگیری در هواپیما بسته های به مخصوص حمل هوایی نیاز است)، پیک آپ یا همان سرویس حمل لوازم از درب منزل شما به پایانه باربری فرودگاه امام خمینی و انجام تمام و کمال تشریفات گمرکی و در نهایت صدور بارنامه هوایی.

اگر در مورد قیمت ها و هزینه های حمل بار با هواپیما دچار سرگردانی شده‌اید، با متخصصان مجموعه تهران ایر فریت تماس گرفته تا استعلامات و قیمت های به صرفه اطلاع داده شود.

 

بیشتر بدانید: اضافه بار مسافری را ارزانتر بفرستیم

 

مجموعه تهران ایر فریت دارای مجوزهای رسمی، یکی از معتبرترین شرکت‌های باربری هوایی فعال در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی ایران است. این مجموعه با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی فریت بار هوایی به اقصی نقاط جهان، قادر است تا شما را با کادر متخصص خود که سابقه مدیریت در قسمت کارگو ایرلان‌های معتبر فعال در ایران، انجام بسته بندی تخصصی بار و تشریفات گمرکی در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی و همچنین سابقه طولانی در فروش بار شرکت‌های معتبر فریت بار در ایران را دارد ، در تمامی مراحل ارسال بار به فرانسه، یاری دهد.

فرستادن مرسوله به شهرهای مختلف فرانسه با هزینه مناسب

ممکن است عزیزی در فرانسه داشته باشید و یا قصد ارسال محموله ای را قبل یا بعد از پرواز خود به فرانسه را داشته باشید؛ در این شرایط به راحتی می‌توانید از سرویس های مختلف شرکت های هواپیمایی بهره مند شود. اگر وزن مرسوله شما 45 کیلو گرم است می‌توانید از سرویس فریت بار به فرانسه استفاده کنید.

حتی اگر بار شما حدود 30 تا 35 کیلو نیز باشد، به هنگام صدور بارنامه می‌توان آن را 45 کیلو درج کرد تا از طریق سرویس فریت بار هوایی به فرانسه ارسال شود. بارهای با وزن کمتر را می‌توانید از طریق پست‌جمهوری اسلامی ارسال نمایید. اما خیلی از متقاضیان به دلیل امنیت، سرعت حمل و داشتن بیمه نامه در حمل هوایی ترجیح می‌دهند، بسته خود را از طریق هواپیما ارسال کنند.

ارسال هوایی بار به فرانسه

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

تلفن فریت بار فرودگاه امام خمینی

شرکت های هوایپمایی که اجازه حمل از فرودگاه امام خمینی به فرانسه را دارند

به منظور ارسال و فریت بار به فرانسه در ایران شرکت های هواپیمایی مختلفی مشغول به فعالیت هستند. سالانه از فرودگاه امام خمینی میلیون ها نفر به شهرهای مختلف فرانسه از جمله پاریس، مارسی، نیس، لیون بسته و لوازم خانه ارسال می‌کنند. شما نیز می‌توانید از ترمینال باربری فرودگاه امام خمینی به این فرودگاه های این شهرها در فرانسه از ناوگان هواپیمایی های زیر مرسوله های خود را بفرستید.

 • خدمات بار هواپیمایی ایران ایر
 • کارگو هواپیمایی قطر
 • کارگو هواپیمایی امارات
 • هواپیمایی لوفتهانزا
 • کارگو هواپیمای ایروفلوت

هزینه و تعرفه ارسال بار به فرانسه چطور مشخص می‌شود؟

اگر در مورد هزینه ها و استعلام قیمت برای حمل و ارسال بار به فرانسه سوال دارید، می‌توانید به صورت رایگان با شماره های درج شده تماس گرفته و با توجه به حجم و وزن و شرایط دیگر بارتان هزینه های مربوط به حمل، بیمه، عوارض و… را استعلام کنید.

تهران ایر فریت چه خدماتی در بخش ارسال بار می‌دهد؟

 • نحوه فرستادن فریت بار مسافری به فرانسه

هر مسافری مقداری مشخص بار می‌تواند با خود در سفر هوایی حمل کند، برای حمل بیشتر باید از سرویس هایی مثل فریت بار استفاده نماید در غیر این صورت باید بابت اضافه بار جریمه پرداخت نماید. برای جلوگیری از پرداخت هزینه های گزاف و جریمه ها تنها کافی است به بخش باربری ترمینال امام خمینی مراجعه کرده و درخواست استفاده از فریت بار نمایید. در این روش بارتان ممکن است بعد از شما به مقصد برسد.  جهت مطالعه بیشتر در مورد قوانین مهاجری و مسافری کشور فرانسه به صفحه ( Transferring your primary residence to France ) مراجعه کنید.

 • نحوه ارسال  لوازم منزل به فرانسه

شرکت های هواپیمایی این امکان را در اختیار مسافران، مهاجران و تاجران گذاشته‌اند تا بارهایی که حجم و وزن زیادی دارند را بتوانند از طریق حمل هوایی به فرانسه برسانند. چرا که این روش حمل امن، کوتاه و به صرفه است و می‌توانید با اطمینان از به سلامت رسیدن بارتان از طریق ترمینال کارگو فرودگاه امام اقدام به فرستادن کارگو یا سرویس فریت بار نمایید. ارسال کارگو برای تجاری که نیاز دارند بارشان سریع و سالم به مقصد برسد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • راهی برای ارسال فرش و تابلو فرش به فرانسه هست؟

هم مسافران و هم تجار ایرانی به دلیل کیفیت بالا و ارزش فرش ها و تابلو فرش های ایرانی سالانه برای ارسال این محصول به فرانسه اقدام می‌کنند. شما نیز می‌توانید برای تجارت، هدیه یا مصرف شخصی خود از طریق سیستم فریت بار به فرانسه از مبدا پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی اقدام به ارسال هوایی انواع فرش و تابلو فرش بکنید.

 

بیشتر بدانید: حمل هوایی کارگو و فریت بار از باربری فرودگاه امام خمینی

 

 • آیا می‌توان صنایع دستی به فرانسه فرستاد؟

صنایع دستی ایرانی در دسته محصولاتی است که در کشوری چون فرانسه متقاضی دارد. از این رو تجار برای کسب درآمد اقدام به ارسال بار هوایی به فرانسه می‌کنند. اگر تا به حال از سرویس فریت بار و کارگو استفاده نکرده‌اید، می‌توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و در مورد قوانین فرانسه و شرایط حمل بار به این کشور مشاوره تخصصی رایگان دریافت کنید.

 • ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به فرانسه

فرانسه به مانند سایر هم پیمانان خود در اروپا ورود برخی مواد غذایی فاسد شدنی را ممنوع کرده است. با این حال برخی مواد غذایی با بسته های مناسب می‌توانند از طریق فریت بار و یا کارگو به این کشور وارد شوند. از جمله این مواد شامل سبزیجات خشک، میوه های خشک، خشکبار و … هستند. با این حال این محصولات نیز باید برای جلوگیری از فاسد شدن و یا آفت زدن سریع به فرانسه برسند. بنابراین ارسال چنین محصولاتی با هواپیما بسیار ایمن است. موسسه تهران ایر فریت به شما در این زمینه خدمات لازم جهت بسته بندی و پیک آپ مرسوله را می‌دهد.

 

 • ارسال و صادرات زعفران به فرانسه

زعفران از جمله چاشنی های با ارزشی است که کماکان در غذاهای فرانسه نیز وارد شده است. بسته بندی و نحوه ارسال زعفران به فرانسه اهمیت زیادی دارد. شما به منظور حمل شخصی ویا تجاری زعفران باید ضوابطی را رعایت کنید. برای مثال بسته بندی زعفران برای حمل به فرانسه بسیار اهمیت دارد. با دریافت خدمات از تهران ایرفریت می‌توانید از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی اقدام به ارسال بار حاوی زعفران به فرانسه کنید.

 • فرستادن تجهیزاتی مثل گاز و اجاق به فرانسه

برخی از ایرانیان مقیم فرانسه و یا تجاری که قصد اشاعه فرهنگ ایرانی را دارند، اقدام به احداث رستوران هایی با غذاهای مخصوص ایرانی در فرانسه کرده‌اند. این رستوران ها نیاز به تجهیزات به خصوصی دارند که فقط در ایران تولید می‌شود. بنابراین حمله و ارسال تجهیزاتی مثل گاز، اجاق گاز، کباب زن و خمیر زن به فرانسه با استفاده از سرویس فریت بار مجموعه تهران ایر فریت امکان پذیر است.

 • قوانین و ضوابط ارسال بار به فرانسه چیست؟

فرانسه نیز قوانین گمرکی خاص خود را دارد و شما به عنوان مسافر و یا تاجر اگر قصد حمل و ارسال بار به فرانسه را دارید باید از این ضوابط آگاهی کسب کنید. عدم رعایت این قوانین باعث می‌شود که مجبور به پرداخت جریمه و یا عوارض گمرکی گزاف شوید. ممنوعیت های گمرکی و برخی از شرایط خاص این کشور را می‌توانید از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب تهران ایر فریت اطلاع کسب کرده و با به صرفه ترین هزینه اقدام به ارسال بار خود به فرانسه کنید.

 • ارسال آثار هنری برای برگزاری نمایشگاه در فرانسه

ممکن است هنرمندان ایرانی قصد برگزاری نمایشگاهی برای به عرضه درآوردن آثار خود در فرانسه را داشته باشند. این هنرمندان می‌توانند با کسب اطلاع از مدارک لازم برای ارسال بار نمایشگاهی از طریق پایانه هوشمند فرودگاه امام خمینی اقدام به ارسال مرسوله خود به کشور فرانسه کنند.

حمل بار هوایی به فرانسه

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

مراحلی که برای ارسال بار به فرانسه باید طی شود

همانطور که تا به اینجا متوجه شده‎‌اید به عنوان تاجر، مسافر و یا مهاجر می‌توانید وسایل و اسباب خود را به فرانسه از طریق حمل هوایی ارسال نمایید. این وسایل می‌تواند شامل وسایل منزل، کتب درسی، آثار هنری و سایر بارهای تجاری نیز باشد. برای این کار کافی است به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی مراجعه کرده و و با استفاده از ناوگان مدرن و شرکت های هواپیمایی فعال به فرانسه بار خود را ارسال نمایید. در ادامه روند انجام این کار را به طور مفصل شرح داده‌ایم.

 • مشاوره های رایگان تهران ایر فریت جهت حمل بار هوایی به فرانسه

شرکت های فریت مستقر در فرودگاه امام هر کدام نمایندگان شرکت‌های هواپیمایی یا یک نهاد نظارتی هستند. با مراجعه به این شرکت ها می‌توانید اطلاعات لازم در مورد قوانین و ضوابط گمرک فرانسه و دستورالعمل های مربوط به گمرک فرانسه در ارتباط با بارهای هوایی را دریافت کنید. همچنین می‌توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و خدمات مشاوره رایگان دریافت کنید.

 • بسته بندی مرسوله های فرانسه چگونه باید باشد؟

نحوه بسته بندی بارها اهمیت زیادی در امنیت و به سلامت رسیدن بار شما دارد. به علاوه بسته بندی نامناسب می‌تواند موجب آسیب به هواپیما یا سایر بارها شود. بنابراین حتما باری بسته بندی تخصصی بارتان به مجموعه ای مثل تهران ایر فریت مراجعه نمایید. تا در گمرک فرانسه ملزم به پرداخت جریمه و خسارت های مادی و معنوی نشوید.

 • چه اقداماتی باید در فرودگاه امام خمینی انجام شود؟

برای ارسال بار به فرانسه باید در فرودگاه امام خمینی به قسمت ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی مراجعه کنید تا بار شما وزن گیری شده و توسط مامور گمرک بررسی شود. در این قسمت برای خروج رسمی و قانونی بار از مرز هوایی گمرک فرودگاه امام همینی باید مدارک مورد نیاز تحویل داده شود. باید توجه داشته باشید که در این قسمت از خروج بارهای ممنوعه جلوگیری می‌شود. بهتر است قبل از وزن گیری از مشاورین خود در مورد بارهای ممنوعه از ایران و فرانسه اطلاع کسب کنید.

هر چند بیشتر وسایل منزل تان را می‌توانید از طریق فریت بار به شهرهای مختلف فرانسه ارسال کنید. تمامی مراحل و تشریفات گمرکی توسط مجموعه تهران ایرفریت انجام می‌شود. در زیر لیست مدارکی باید تحویل مامور گمرک فرودگاه امام دهید را آورده‌ایم.

 • لیست بسته‌بندی بار (Packing List)
 • اصل پاسپورت فرستنده
 • اصل کارت ملی فرستنده
 • کپی بلیت
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده
 • پستی گیرنده
 • شماره تلفن گیرنده

تاجران برای ارسال کارگو باید مدارک زیر را نیز به مامورین فرودگاه تحویل دهند.

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • صدور بارنامه هوایی برای ارسال بار به فرانسه

برگه بارنامه هوایی بعد از طی تمام مراحل بالا و صدور مجوز قانونی خروج بار از ایرن صادر خواهد شد. در این مرحله فرستنده باید برای قطعی شدن ارسال بار صورت حساب حمل بار را باید پرداخت نماید. بعد از پرداخت هزینه ها، محموله به شرکت هواپیمایی برای رفتن به فرانسه تحویل داده می‌شود.

 • خدمات شبانه روزی جهت ارسال هوایی بار به فرانسه

خدمات ارسال و تحویل بار در فرودگاه امام خمینی به صورت بیست و چهار ساعت شبانه روز انجام می‌شود. برای دریافت این خدمات و مشاوره می‌توانید با مجموعه تهران ایر فریت تماس گرفته و به صورت آنلاین یا تلفنی از خدمات ارسال وضعیت مرسوله استفاده کنید. همچینن برای کسب اطلاع از وضعیت مرسوله خدمات شبانه روزی داده می‌شود. همچنین باید بدانید که برای ترخیص بار در فرانسه باید حتما طی 48 ساعت اقدام بکنید. در غیر این صورت بارتان به قسمت انبار فرودگاه رفته و ملزم به پرداخت هزینه های انبارداری نیز خواهید بود.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

می‌توانید بارتان را به تمامی شهرهای فرانسه بفرستید

بسیاری از مسافران نه تنها به مقصد پاریس بلکه به شهرهای دیگر فرانسه نیز می‌خواهند بار ارسال کنند. مجموعه تهران ایر فریت شما را به شهرهای مختلف فرانسه همراهی می‌کند. برخی از شهرهای مهم این کشور به شرح زیر هستند.

ارسال بار به پاریس

 • ارسال کارگو به پاریس

پاریس پایتخت فرانسه به عنوان مقصد اصلی تجار و مسافران ایرانی محسوب می‌شود. این شهر به دلیل جاذبه های فرهنگی و تاریخی اش مورد توجه بسیاری از توریست ها در سراسر دنیا قرار می‌گیرد. شما به کمک مجموعه تهران ایر فریت می‌توانید بار خود را در بسته بندی های مطمئن و با واگذاری دردسرهای گمرکی به متخصصین این مجموعه، به راحتی بار خود را به فرانسه فرستاده یا برای ارسال کارگو بار تجاری خود اقدام کنید.

ارسال بار به مارسی

 • نحوه ارسال بار به مارسی

مارسی هم از لحاظ جمعیت و هم از لحاظ اقتصادی از شهرهای مهم فرانسه محسوب می‌شود. این شهر مقصد مناسبی برای بسیاری از تجار و مهاجرین به منظور کار و زندگی می‌باشد، بنابراین فرستادن بار از ایران به این شهر درخواست زیادی دارد. برای ارسال هوایی بار به فرانسه از طریق فرودگاه شهر مارسی می‌توانید از کمک متخصصین مجموعه تهران ایر فریت استفاده کنید.

ارسال بار به نیس

 • نحوه فرستادن بار به نیس

نیس دومین شهر پرجمعیتی است که در کرانه دریای مدیترانه قرار دارد. این شهر به واسطه ارتباطش با آب‌های آزاد بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. فرودگاه نیس کوت دازور بعد از فرودگاه پایتخت پرشکوه ترین و بزرگ ترین فرودگاه فرانسه است. شهر نیس فرانسه به لحاظ فرهنگی، توریستی، تفریحی و.. در بین سایر شهرهای فرانسه می درخشد. اگر قصد ارسال هوایی بار به فرانسه از ریق فرودگاه شهر نیس را دارید می‌توانید به کارشناسان مجرب مجموعه تهران ایر فریت بار خود را بسپارید تا به به صرفه ترین هزینه آن را برای شما به نیس برسانند.

ارسال بار به لیون

 • فریت بار و کارگو به لیون

لیون پس از پاریس و مارسی، در رتبه سومین شهر از نظر قدرت اقتصادی قرار می‌گیرد. بنابراین ارسال کارگو به این شهر از فرودگاه امام خمینی به طور مستقیم توسط مجموعه تهران ایر فریت انجام می‌شود. شما می‌توانید برای استعلام و اطلاع از هزینه های ارسال هوایی بار به فرانسه از مسیر شهر لیون با شماره های درج شده تماس بگیرید.

عواملی که در هزینه ارسال بار به فرانسه موثر هستند

قبل از آن که شرکت هواپیمایی خود را برای ارسال بار به فرانسه انتخاب کنید، بهتر است برای استعلام قیمت ها وقت گذاشته و حتما در مورد قیمت حمل بار هوایی خارجی، در این مورد قیمت حمل بار هوایی به فرانسه،  با کارشناسانی حاضر در مجموعه تهران ایر فریت مشورت بگیرید. یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین قیمت، وزن محصول است. قطعا هرچه وزن کالا و اقلام تان بالاتر برود، هزینه بیشتری باید پرداخت کنید. از جمله عوامل دیگری که در هزینه ارسال تعیین کننده هستند، مسافت، کشور، نحوه بسته بندی، حجم بار، خدمات و مدارک در طی تشریفات گمرکی است.

به علاوه خطوط هواپیمایی مبالغ متفاوتی دریافت می‌کنند، پس انتخاب خطوط هوایی بر اساس خدماتشان متفاوت بوده و بهتر است برای کسب اطلاع از مزایای و معایب هر کدام از این خطوط با شماره های مجموعه تهران ایر فریت تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

 

بیشتر بدانید:  ارسال ارزان اضافه بار مسافری

 

در فرودگاه فرانسه چطور ترخیص انجام می‌شود؟

پس از پروسه ارسال هوایی بار به فرانسه، در گمرک این کشور  مانند سایر گمرکات کشور های دیگر به طور معمول  به مرسوله ها و بسته هایی که ماهیت مصرف شخصی دارند یا مستعمل هستند، عوارض گمرکی نمی‌خورد. اما نو بودن اجناس باعث می‌شود که عوارضی برایشان در نظر گرفته بشود. عوارض بارهای تجاری نیز بر اساس تعرفه ها صورت گرفته و بعد از تحویل لیست بارنامه و مطابقت دادنشان با بار، عوارض گمرکی محاسبه و برای خارج کردن از فرودگاه باید پرداخت شوند.

شما ظرف 48 ساعت موظف هستید بار خود را از فرودگاه فرانسه تحویل بگیرید. در غیر این صورت علاوه بر هزینه های حمل، بیمه و گمرک، ملزم به پرداخت هزینه های انبارداری فرودگاه نیز خواهید بود.

برای ترخیص بار در فرانسه به چه مدارک و اطلاعاتی نیاز است؟

اسناد مور نیاز برای ترخیص بارهای مسافری در فرانسه:

 • Packing list
 • Invoice
 • کپی بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی

اسناد مورد نیاز برای ترخیص بارهای تجاری در فرانسه :

 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شدهPacking list
 • Invoice
 • Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)

توضیحات ما درباره ارسال بار به فرانسه به اجمال رسید، اگر هنوز سوالی در ارتباط با حمل بار هوایی به فرانسه دارید، می توانید به صورت رایگان مشاوره از متخصصان مجموعه تهران ایر فریت دریافت نمایید.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام