فهرست عناوین

اگر قصد دارید لوازم منزل و بار‌ تجاری خود را به سوئد ارسال کنید بهترین مسیر برای شما “ارسال بار به سوئد” از طریق مسیر هوایی می‌‌باشد. با ما همراه باشید تا در این مقاله بهترین مسیر و سریع ترین مسیر را به شما معرفی کنیم. مجموعه تهران ایر فریت با داشتن کادری بسیار با تجربه و مشاوره تماما رایگان می‌تواند دستیار شما در زمینه فریت بار به سوئد باشد.

ارسال بار به سوئد

مناسب ترین قیمت ارسال بار به سوئد از فرودگاه امام

سریع‌ترین مسیر برای ارسال بار به سوئد، “ارسال هوایی بار به سوئد” می‌باشد. اگر شما قصد ارسال لوازم منزل به سوئد دارید باید گفت مجموعه تهران ایر فریت با ارائه خدمات ویژه و مشاوره رایگان امکان “حمل بار هوایی به سوئد” را با مناسبترین قیمت و بدون دغدغه برای شما فراهم کرده است.

ارسال بسته و هدیه از طریق فریت بار به تمام شهرهای سوئد

با توجه به شرایط پیش آمده نیاز مردم به ارسال بار به سایر کشورها بسیار بیش از پیش رشد کرده است. اما یکی از موانع ارسال بسته از طریق پست، محدودیت‌های شرکت پست و هزینه بالای پست پیشتاز است. مجموعه تهران ایر فریت امکان ارسال بسته‌های کوچک به وزن ۴۵ کیلوگرم را که حاوی هدیه، سوغات و… می‌باشد را از طریق مسیر فریت بار به سوئد امکان پذیر کرده است‌.

ارسال هوایی بار به سوئد

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

تلفن فریت بار فرودگاه امام خمینی

کدام ایرلاین ها از بابری فرودگاه امام خمینی به شهرهای مختلف سوئد بار ارسال می‌کنند.

شرکت‌های هواپیمایی زیادی در ترمینال بار فرودگاه امام فعال هستند و از پایانه هوشمند فرودگاه امام اقدام به ارسال بار به سوئد می‌کنند. این شرکت‌های هواپیمایی شامل:

 • کارگو هواپیمایی امارات
 • کارگو هواپیمایی ایران ایر
 • کارگو هواپیمایی قطر
 • هواپیمایی لوفتهانزا
 • هواپیمایی ایروفلوت

نرخ مصوب فریت بار به سوئد

برای کسب اطلاعات دقیق درباره هزینه‌های ارسال بار به سوئد با مجموعه تهران ایر فریت در تماس باشید. این مجموعه با داشتن مشاوران متخصص آماده پاسخگویی به سوالات شما و رفع ابهامات احتمالی هستند.

خدمات تهران ایر فریت در ارسال بار به سوئد

 • ارسال و حمل مبلمان، تخت و پیانو به سوئد

براساس قوانین گمرکی کشورهای مختلف شما می‌توانید تمام لوازم مستعمل خود را از طریق فریت بار هوایی به سوئد ارسال کنید. همچنین اگر شما تولید کننده هستید و قصد ارسال محصولاتی همچون تخت مبلمان، سرویس چوب و سایر محصولات خود را به سوئد دارید. بهترین مسیر برای شما ارسال بار از طریق پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی است.

 • ارسال فرش و تابلو فرش به سوئد

فرش ایرانی به دلیل نوع بافت و نقش نگار هنرمندانه آن دارای شهرت جهانی‌ست. به همین دلیل در سراسر دنیا خواهان زیادی دارید و در طول سالیان دراز مهم‌ترین کالای صادراتی کشور بوده است. مجموعه تهران ایر فریت با بسته‌بندی تخصصی فرش و تابلو فرش شما این اطمینان خاطر را به شما می‌دهد که محموله شما با کمترین آسیبی به سوئد ارسال می‌شود.

 • فریت بار مسافری و لوازم منزل به سوئد

با توجه به قوانین ایرلاین‌ها هر مسافر قادر است به مقدار بسیار محدودی بار با خود به سوئد ببرد و بیش از آن مقدار مجبور به پرداخت جریمه می‌باشد. ‌پیشنهاد ما به شما ارسال بار از طریق فریت بار هوایی به سوئد می‌باشد، این مسیر از سایر راه‌های پیش رو امن‌تر و سریع‌تر و علاوه بر این‌ها نیز مقرون به صرفه‌تر است. در صورتی که مهاجر هستید و قصد ارسال تمام لوازم منزل خود را به سوئد دارید، سریع‌ترین مسیر، مقرون به صرفه‌ترین و امن‌ترین مسیر برای شما ارسال بار از طریق فریت بار هوایی به سوئد است. ( Relocating to Sweden )

 

بیشتر بدانید: چگونه از ترمینال بار فرودگاه امام به خارج از ایران بار ارسال کنیم؟

 

 • ارسال و صادرات میوه و سبزیجات خشکبار به سوئد

ارسال سریع در صادرات مواد غذایی از اهمیت بسیاری برخوردار است بنابراین شما باید از سریع‌ترین مسیر برای انتقال بار خود به سوئد استفاده کنید. مجموعه تهران ایرفریت با داشتن نیروی مجرب و متخصص می‌تواند بهترین خدمات را در اختیار شما بگذارد.

 • ارسال و حمل صنایع دستی ارزشمند به سوئد

سوئد کشوری در اروپا است. اگر شما صادرکننده صنایع دستی به سوئد هستید و درحال تلاش برای حفظ و ترویج بخش بزرگی از فرهنگ کشورتان هستید می‌دانید که صنایع دستی انتخابی حساس هستند. بنابراین برای ارسال نیاز به مراقبت و محافظ دارند، باید بدانید ارسال بار صادراتی شما از طریق ارسال بار هوایی از قسمت بار فرودگاه امام خمینی بهترین مسیر ممکن می‌باشد زیرا این‌گونه سرعت ارسال بار افزایش پیدا می‌کند. همچنین شما می‌توانید به کمک نیروهای متخصص مجموعه تهران ایر فریت بار خود را با اطمینان کامل بسته‌بندی کنید.

 • ارسال لوازم و تجهیزات آشپزخانه به سوئد

اگر تولیدکننده لوازم رستوران هستید و قصد ارسال این تجهیزات را به سوئد دارید یا صاحب رستورانی در سوئد می‌باشید و قصد تهیه لوازم رستوران خود همچون کباب پز، کباب زن و…. را از ایران دارید. می‌توانید در سریعترین زمان ممکن و از طریق مسیر بار هوایی به سوئد کارگوی خود را ارسال کنید. جهت دریافت مشاوره و رزرو جهت ارسال بار به سوئد با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید‌.

 • ارسال هر نوع ظروف چینی و فلزی به سوئد

لازم به ذکر است که ظروف چینی و فلزی عتیقه، بخشی از میراث ماندگار کشور محسوب می‌شوند و مجوز خروج از کشور را ندارند. در صورت تمایل ارسال ظروف چینی به سوئد باید در نظر داشته باشید این کالاها از حساسیت زیادی برخوردار هستند. در نتیجه ارسال بار با هواپیما به سوئد بهترین مسیر ممکن است زیرا با توجه به سرعت ارسال، کالا مدت زمان کمتری در جریان جابه‌جایی قرار می‌گیرد.

 • صادرات زعفران به سوئد

زعفران یک محصول استراتژیک جهت صادرات به سراسر دنیا است و از اهمیت زیادی بین سایر محصولات کشاورزی برخوردار است. این طلای سرخ جهت ارسال به سوئد مسیرهای متفاوتی را پیش رو دارد ولی سریع‌ترین و امن‌ترین مسیر فریت بار هوایی از ترمینال کارگو فرودگاه امام می‌باشد. اگر شما صادر کننده زعفران هستید و قصد ارسال بار خود از طریق مسیر هوایی به سوئد را دارید با مشاوران ما در مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید تا شما را با بهترین مسیر برای ارسال بار هوایی به سوئد آشنا کنند.

 • ارسال بار تجاری و غیر تجاری به سوئد

اگر تاجر هستید و قصد ارسال بار تجاری خود را به سوئد دارید، پیشنهاد ما به شما ارسال بار از طریق فریت بار از پایانه هوشمند فرودگاه امام می‌باشد زیرا بار شما با سرعت بیشتر به سوئد ارسال می‌شود و به موقع به مشتری شما تحویل داده می‌شود. از آنجایی که سوئد عضو اتحادیه اروپا می‌باشد تابع قوانین گمرکی این اتحادیه است. جهت دریافت اطلاعات کامل و مشاوره با مشاوران ما در تهران ایر فریت تماس بگیرید. آیا مهاجر هستید و قصد ارسال لوازم منزل خود به سوئد را دارید؟

لازم است بدانید شما می‌توانید تمام لوازم منزل مستعمل خود را از جمله مبل، تخت، آلبوم‌ها، کتاب‌ها، گنجه، کمد و …. را از طریق مجموعه تهران ایرفریت به راحتی سوئد ارسال کنید. اگر قصد شرکت در نمایشگاه‌های سوئد را دارید، برای ارسال بار نمایشگاهی خود با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید تا با توجه به محموله شما شرایط ارسال بار به سوئد را برایتان عنوان کنند. در نظر داشته باشید سریع ترین مسیر انتقال بار به سوئد فریت هوایی بار می‌باشد.

حمل بار هوایی به سوئد

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

شرایط و مراحل ارسال بار به سوئد

تمامی افراد اعم از شخصی و حقوقی می‌توانند از طریق مسیر هوایی بار به سوئد ارسال کنند و هیچگونه محدودیت برای ارسال بار به سوئد وجود ندارد اگر تاجر هستید می‌توانید بار تجاری خود را از طریق فریت بار به سوئد ارسال کنید و اگر مسافرید ارسال چمدان‌ها و سایر لوازم شخصی‌تان به سوئد امکان‌پذیر است،

همچنین مهاجران می‌توانند تمامی لوازم مستعمل خود را به آلمان ارسال کنند، دانشجویان و هنرمندان از این قاعده مستثنا نیستند و می‌توانند آثار هنری و لوازم شخصی خود را از طریق ترمینال باری فرودگاه امام خمینی به سوئد ارسال کنند.

 • بسته بندی تخصصی جهت ارسال بار به سوئد

بسته بندی تخصصی کالا از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا در صورت بسته بندی نامناسب ممکن است کالا دچار آسیب شود. در مجموعه تهران ایر فریت کادر متخصصی جهت بسته‌بندی بار آماده خدمات رسانی به شما هستند، نمایندگان این مجموعه در منزل یا محیط کار شما حاضر می‌شوند و مطابق با ویژگی‌های کالا آن را بسته‌بندی می‌کنند و کالاها در جعبه‌های بزرگ و مقام پالت بندی می‌شوند. سپس کارگو پس از اطمینان از شیوه صحیح بسته‌بندی به پایانه فرودگاه امام منتقل‌می‌شود.

 

بیشتر بدانید: بسته بندی تخصصی فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

 

 • مشاوره کاملا رایگان برای فریت بار هوایی به سوئد

شرکت‌های باربری مستقر در فرودگاه امام به عنوان نمایندگان ایرلاین‌ها و نهاد‌های نظارتی وظیفه دارند با مشاوره رایگان به تجار ، مسافران و مهاجران تمام اطلاعات و قوانین و دستورالعمل‌های نهاد دولتی، حراستی ،گمرکی و قوانین ایرلاین ها را در اختیار آنها بگذارند. بنابراین بهتر است قبل از اقدامات لازم جهت ارسال بار به سوئد با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید. نگران زمان نباشید، مشاوران متخصص این مجموعه به صورت شبانه‌روزی در خدمت شما هستند.

 • انجام امور گمرکی در پایانه فرودگاه امام جهت ارسال بار به سوئد

تشریفات گمرکی شامل وزن کردن بار، تهیه مدارک لازم برای خروج بار به صورت رسمی و قانونی از مرز هوایی فرودگاه امام و ارزیابی بار توسط افسر است. شما تمام لوازم منزل و کالای تجاری خود را به جز کالاهای ممنوع می‌توانید به تمام شهرهای سوئد ارسال کنید. جهت ارسال لوازم منزل و لوازم شخصی از طریق پایانه هوشمند فرودگاه امام خمینی به سوئد مدارک زیر لازم است.

مدارک لازم برای ارسال بار و لوازم شخصی مستعمل (مورد استفاده) از پایانه هوشمند فرودگاه امام به سوئد

 • لیست بسته بندی بار
 • اصل پاسپورت فرستنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و کپی بلیت
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده
 • کد پستی گیرنده
 • شماره تلفن گیرنده

مدارک لازم برای ارسال بارهای تجاری وکارگو به سوئد

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم
 • لیست بسته‌بندی
 • فاکتورهای فروش

 

 • پشتیانی تمام وقت و 24 ساعته توسط مجموعه تهران ایر فریت

بعد از بارگیری محموله در باربری فرودگاه امام تا زمانی که بار به شهر مقصد برسد، مشاوران مجموعه تهران ایر فریت به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستند. بعد از رسیدن بار شما به مقصد، پرسنل شرکت هواپیمایی در سوئد با گیرنده بار جهت ترخیص و دریافت بار تماس می‌گیرند.

نکته: توجه داشته باشید بعد از رسیدن بار به فرودگاه سوئد شما تنها ۴۸ ساعت برای ترخیص بار فرصت دارید، بعد از آن محموله شما به انبار منتقل می‌شود و شما ملزم به پرداخت هزینه انبار داری‌ می‌شوید.

 • صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به سوئد

بعد از انجام تشریفات گمرکی و صدور مجوز خروج بار از کشور، بار‌نامه هوایی صادر می‌شود. در این مرحله ابتدا صورتحساب بارنامه هوایی باید پرداخت شود بعد از آن بار به ایرلاین مد‌نظر جهت ارسال به سوئد تحویل داده‌ می‌شود.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

ارسال اضافه بار مسافری و کارگو به شهرهای سوئد

بار هوایی شخصی یا تجاری خود را میتوانید از طریق مجموعه تهران ایرفریت به شهر های مختلف سوئد با کم‌ترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال کنید.

ارسال بار به گوتنبرگ

 • فرستادن بار با هواپیما به گوتنبرگ

آن زمانی که ویلیام شکسپیر نمایشنامه مکبث را مینوشت و او را به نقاط مختلف اسکاندیناوی میفرستاد هرگز شاید فکرش را نمیکرد که گوتنبرگ در طول تاریخ چند دهه گذشته به چنان آرامشی برسد که فرهنگی غنی از دل این شهر بر روان مردمانش رواج پیدا کند. قطب گردشگری و صنعت کشور سوئد با بنادر و شهربازی لیزبرگ در کنار مجمع الجزایر جنوب شهر و بازار ماهی و قلعه آلسبرگ، گوتنبرگ را دیدنی‌تر و شنیدنی‌تر از هر دوره تاریخی کرده است. تهران ایرفریت شرایط ارسال هوایی بار به سوئد را به ممکن‌ترین شکل فراهم آورده است.

ارسال بار به استکهلم

 • حمل هوایی بار به استکهلم

استکهلم، پایتخت سوئد و جزء مهم‌ترین کشورهای آکادمیک دنیا که هرساله مهاجرت‌های تحصیلی بسیاری به دانشگاه‌های رده بالای جهانی آن رقم می‌خورد میتواند بیشترین ارسال کارگو شخصی در جهان را به خود اختصاص دهد. اگر تصمیم به ارسال هوایی بار نظیر مواد غذایی یا لوازم منزل و … به استکهلم گرفته اید. تهران ایر فریت میزبان تصمیم شما در زمینه حمل بار هوایی به سوئد است.

ارسال بار به مالمو

 • ارسال کارگو به مالمو

مالمو سومین شهر سوئد با بنادری زیبا و مجتمع‌های تجاری مهم و میادینی تاریخی‌ست. قلعه مالمو و باغ اسلات استراد از شگفتی‌های معماری این شهر است. اقتصاد و فرهنگی غنی بر شهر حاکم است که آن را به یک شهر تجاری مهم در سوئد بدل کرده. ارسال کارگو با هواپیما با هزینه‌ای مقرون به صرفه برای شما از طریق تیم تهران ایر فریت فراهم است.

هزینه ارسال بار به سوئد

هزینه ارسال بار به سوئد به وزن بار شما بستگی دارد هر چه وزن بار بیشتر باشد هزینه پرداختی شما بیشتر می‌شود، همچنین این هزینه به اینکه شما بار خود را به کدام شهر سوئد ارسالی می‌کنید و ایرلاین انتخابی شما جهت ارسال بار کدام است بستگی دارد زیرا فاصله زمان مبدا به مقصد موثر بوده علاوه بر این هزینه ایرلاین ها با یکدیگر متفاوت است. پس سه عامل وزن، فاصله زمانی و شرکت هواپیمایی در هزینه پرداختی شما موثر است.

 

بیشتر بدانید: شش نکته در مورد صرفه جویی در هزینه حمل هوایی

 

شیوه ترخیص کالا در گمرک سوئد

 پس از پایان پروسه ارسال هوایی بار به سوئد، بارهای مسافرتی و لوازم منزل مستعمل مهاجران با تشخیص افسر گمرک سوئد مشمول دریافت عوارض گمرکی نمی‌باشد، ولی کالاهای که به قصد تجاری وارد سوئد می‌شود باید بررسی شوند و عوارض گمرکی آنها باید قبل از خروج بار از فرودگاه پرداخت شود. شما تنها ۴۸ ساعت فرصت دارید که بار خود را از فرودگاه سوئد ترخیص کنید.

اسناد مورد نیاز جهت ترخیص بار مسافری و تجاری در سوئد

 • لیست اقلام packing list
 • فاکتور کالا
 • اصل، کپی یا عکس بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی گیرنده

اسناد مورد نیاز جهت ترخیص بار تجاری در سوئد

 • Packing list
 • Invoice
 • Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت

در این مقاله با شرایط و قوانین ارسال بار به سوئد آشنا شدید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه حمل بار هوایی به سوئد می‌توانید با مجموعه تهران ایر فریت تماس حاصل فرماید.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام