فریت بار به اروپا

 • فریت بار یا حمل هوایی بار به اروپا

چند سالي هست كه موج مهاجرت از ايران روند افزايشي پيدا كرده است؛ به همين خاطر سرويسي چون  فريت بار يا حمل هوايي  برای لوازم شخصی و یا بار مسافری و یا لوازم منزل بسيار مورد توجه  قرار گرفته است. سرویس فریت بار مزایایی دارد که آنرا از دیگر سرویس های حمل و نقل بین المللی متمایز می سازد.  حمل بي‌كم و كاست و عدم آسيب به لوازم در حين حمل از جمله این مزیت هاست. ب. در این مطلب نکات مهم مربوط به فریت بار به اروپا را برای شما توضیح می دهیم. .

 •  فرمول محاسبه وزن حجمی

برای مثال در لوازم منزل ملاك اندازه‌گيري وزن حجمي وسايل است نه وزن جرمي. وزن حجمی به این ترتیب محاسبه می‌شود:

 1. طولX  عرض x  ارتفاع تقسیم بر 6000 = وزن حجمي
 2. 1 متر مكعب حجم = 167 كيلوگرم

همه خطوط هواپيمايي معمولاً به ازاي يك مترمكعب وزن حجمي به ميزان حداقل 167 كيلوگرم شما را شارژ مي‌كنند. بنابراين شما نبايد وزن معمول وسايل منزل را وزن نهايي حساب كنيد چرا كه اين وزن خالص است. وزن نهايي پس از لفاف و بسته‌بندي مشخص مي‌گردد. ملاك محاسبه در فريت بار همين وزن نهايي است. شرکت تهران فریت ایر  با سابقه‌اي طولاني در فريت بار و حمل بار هوايي  مي‌تواند از صفر تا صد كار شما را انجام دهد. با استفاده از خدمات این مجموعه ، محموله شما صحيح و سالم و با رعايت تمامي استانداردهاي حمل بين‌الملل به كشور مقصد شما مي‌رسد. مي‌توانيد روي ما حساب كنيد،  از خدمات پیکاپ و حمل کالا به فرودگاه گرفته تا تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدا و تحویل در گمرک شهر مقصد. همچنین دراين مجموعه، سایر خدمات فریت بار مانند صدور بارنامه هوایی نیز با هزینه مناسب انجام می شود. در صورت نیاز به مشاوره حمل بار و استعلام نرخ با كارشناسان حمل بين‌الملل ما تماس بگیرید.

نحوه فریت بار از فرودگاه امام خمینی به اروپا

برای ارسال بار مسافری و ارسال بار تجاری از طریق هوایی از ایران به کشورهای اروپایی باید به نکات مهمی توجه داشت از جمله اینکه فریت بار یک پروسه پیچیده بوده که با ارسال بار به صورت زمینی از یک شهر به شهر دیگر خیلی متفاوت است ، اولین نکته اینکه زمانی که شما می خواهید اضافه بار مسافری یا لوازم منزل خود را به صورت هوایی ارسال نمایید باید دقت داشته باشید که بار شما شامل کالاهای ممنوعه ارسال بار به صورت هوایی نباشد دوم اینکه بار شما باید به صورت کاملا تخصصی برای ارسال به صورت هوایی بسته بندی شود. مجموعه تهران ایرفریت از صفر تا صد خدمات فریت بار به تمامی کشورهای اروپایی را برای شما انجام می دهد:

 • پیک آپ بار از درب منزل شما تا فرودگاه امام خمینی
 • بسته بندی تخصصی تمامی وسایل و بار
 • انجام خدمات گمرکی
 • تهیه مدارک لازم تا صدور بارنامه جهت آماده سازی و تحویل به ایرلاین جهت ارسال هوایی بار

بسته بندی فریت بار به اروپا

بسته بندی تخصصی یکی از ویژگی‌های سرویس فریت بار است که باعث سلامت و حفظ امنیت بار تا انتهای رسیدن به مقصد می‌شود . بار شما باید براساس نوع و حجم آن با جعبه چوبی مناسب بسته بندی شود. .

اگر بار شما شكستني باشد، بايد بصورت تخصصي بسته‌بندي شود. بستگي به ميزاني كه بخواهيد هزينه كنيد، اقلام شكستني در جعبه‌هاي چوبي قرار مي‌گيرد و بعد در روي پالت‌هاي مخصوص قرار مي‌گيرد. در صورتي كه جعبه چوبي بگذاريم، احتمال اينكه بار شما حجمي حساب شود بيشتر مي‌شود، اما در عوض با ضريب اطمينان بيشتري حمل مي‌شود

 • مدارک لازم برای فریت بار به اروپا

جهت انجام تشریفات گمرکی برای  فریت بار به اروپا  لازم است مدارک زیر را آماده داشته باشید. لازم به ذکر است مدارک مورد نیاز هر بار برحسب مورد توسط کارشناسان ما به شما اعلام می‌گردد. اما بطور معمول برای بارهای تجاری که جنبه صادراتی دارند مدارک زیر مورد نیاز است: :

 • معرفی نامه به گمرک فرودگاه
 • فاکتور فروش Invoice
 • فهرست بسته‌بندي Packing List
 • برگه استاندارد برحسب نوع بار
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت نباتی

برای صادرات انواع کالاها و اغلب مواد غذایی اخذ مجوز از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران لازم است. همچنین گواهی بهداشت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و گواهی های دیگر حسب مورد درخواست مراجع قانونی کشور مقصد لازم است.

نکات مهم فریت بار به اروپا

 • اگر شما قصد مسافرت و یا مهاجرت به اروپا را دارید برای فریت بار نیاز به مدارکی مانند پاسپورت و اقامت و بلیط شما نیز هست.
 • اگر قصد شما از فریت بار ارسال برا یکی از آشنایان و یا سوغات و هدیه است دیگر نیازی به بلیط و ویزا نیست.
 • بار شما پس از رسیدن به مقصد حداکثر 48 ساعت به صورت رایگان در انبار فروگاه مقصد نگهداری می شود فلذا با دادن اطلاعات تماس صحیح در مقصد نست به دریافت آن اقدام نمایید.
 • اگر قصد اراسل بار تجاری دارید شما باید از طریق کارت بازرگانی معتبر و دانستن قوانین گمرک کشور مقصد نسبت به صادرات بار خود یا فریت بار تجای اقدام نمایید.

فریت بار به کشورهای اروپایی

ارسال بار به دانمارک

ارسال بار به دانمارک

ارسال بار به فنلاند

ارسال بار به فنلاند

ارسال بار به فرانسه

ارسال بار به فرانسه

ارسال بار به گرجستان

ارسال بار به گرجستان

ارسال بار به آلمان

ارسال بار به آلمان

ارسال بار به یونان

ارسال بار به یونان

ارسال بار به ایرلند

ارسال بار به ایرلند

ارسال بار به ایتالیا

ارسال بار به ایتالیا

ارسال بار به هلند

ارسال بار به هلند

ارسال بار قبرس

ارسال بار به قبرس

ارسال بار به نروژ

ارسال بار به نروژ

ارسال بار به لهستان

ارسال بار به لهستان

ارسال بار به پرتقال

ارسال بار به پرتقال

ارسال بار به اسپانیا

ارسال بار به اسپانیا

ارسال بار به سوئد

ارسال بار به سوئد

ارسال بار به ترکیه

ارسال بار به ترکیه

ارسال بار به اکراین

ارسال بار به اکراین

ارسال بار به انگلستان

ارسال بار به انگلستان

ارسال بار به اتریش

ارسال بار به اتریش

ارسال بار به بلاروس

ارسال بار به بلاروس

ارسال بار به بلژیک

ارسال بار به بلژیک

ارسال بار به بلغارستان

ارسال بار به بلغارستان

ارسال بار به کرواسی

ارسال بار به کرواسی

ارسال بار به جمهوری چک

ارسال بار به جمهوری چک