فهرست عناوین

آیا قصد ارسال بار تجاری، اضافه‌ بار مسافری یا ارسال لوازم منزل خود را به اتریش دارید و یا دنبال مسیری مطمئن برای “ارسال بار به اتریش” می‌گردید، در این مطلب با ما همراه باشید تا در این مقاله بهترین مسیر و سریع‌ترین مسیر را به شما معرفی کنیم. مجموعه تهران ایر فریت با داشتن کادری بسیار با تجربه و مشاوره تماما رایگان می‌تواند همیار شما در زمینه فریت بار به اتریش باشد.

مناسب ترین قیمت ارسال بار به اتریش از فرودگاه امام

در ابتدای امر باید گفت سریع‌ترین مسیر برای ارسال بار به اتریش مسیر هوایی است. اگر شما قصد ارسال لوازم منزل خود را به اتریش ( Removals to Austria: relocation options for expats ) با قیمتی بسیار مناسب و مقرون را گرفته اید، مجموعه تهران ایر فریت با ارائه خدمات ویژه “ارسال هوایی بار به اتریش” و مشاوره رایگان این امکان را برای شما فراهم کرده است.

ارسال بار به اتریش

(مجموعه تهران ایر فریت یکی از معتبر ترین شرکت‌های باربری هوایی فعال در ترمینال بار فرودگاه امام می‌باشد. این مجموعه با داشتن مجوزهای رسمی قادر است بارهای تجاری، مسافری و لوازم منزل شما را به اتریش ارسال کند. مجموعه تهران ایر فریت با کادر متخصص که سابقه مدیریت در قسمت کارگو شرکت‌های هواپیمایی معتبر را دارند در زمینه “حمل بار هوایی به اتریش” آماده خدمات رسانی به شما می‌باشند.

این مجموعه با ارائه خدماتی همچون بسته‌بندی تخصصی بار، مشاوره رایگان، تشریفات گمرکی در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی آماده خدمات رسانی به تجار، مسافران و مهاجران است.)

ارسال بسته و انواع کارگو به تمامی شهرهای اتریش

این روزها مهاجرت و دوری از عزیزان بخش جدا نشدنی زندگی ما ایرانیان است. با توجه به شرایط پیش آماده نیاز مردم به ارسال بار به سایر کشورها بسیار بیش از پیش شده ، گاهی شما قصد دارید برای دوستان و آشنایان خود بسته ای کوچک یا هدیه ارسال کنید، یکی از مسیرهای پیش روی شما پست پیشتاز هست ولی مسیری که شما بتوانید با قیمت ارزان تر بار خود را به اتریش ارسال کنید،

فریت بار به اتریش می‌باشد این مسیر نسبت به سایر مسیرها ارزان تر بوده، پس پیشنهاد طلایی ما به شما این است که اگر بسته شما بیش از ۴۵ کیلوگرم وزن دارد برای ارسال آن از مسیر ارسال  هوایی بار به اتریش استفاده کنید.این مسیر شامل بیمه هوایی شرکت های هواپیمایی معتبر در ایران می‌باشد، ارسال بسته شما به شهرهای مختلف اتریش بین ۴ تا ۵ روز ممکن است زمان ببرد.

ارسال هوایی بار به اتریش

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

کدام شرکت های هواپیمایی فعال در ایران از فرودگاه امام به اتریش بار ارسال می‌کنند‌؟

شرکت‌های هواپیمایی زیادی در فرودگاه امام فعال هستند و از پایانه هوشمند فرودگاه امام اقدام به ارسال بار به اتریش می‌کنند. این شرکتهای هواپیمایی سالانه هزاران تن بار از فرودگاه امام به شهرهای مختلف اتریش از جمله وین، سالزبورگ و …  ارسال می‌کنند. این شرکت‌های هواپیمایی شامل:

 • کارگو هواپیمایی امارات
 • قسمت بار هواپیمایی ایران ایر
 • کارگو هواپیمایی قطر
 • هواپیمایی لوفتهانزا
 • هواپیمایی ایروفلوت

نرخ مصوب فریت بار به اتریش

برای کسب اطلاعات دقیق درباره هزینه های ارسال بار به اتریش با مجموعه تهران ایر فریت در تماس باشید.این مجموعه با داشتن مشاوران متخصص آماده پاسخگویی به سوالات شما و رفع ابهامات احتمالی میباشد.

خدمات قابل استفاده در مجموعه تهران ایر فریت در حمل بار هوایی به اتریش:

 • ارسال پرسرعت اضافه‌ بار مسافری به اتریش

با توجه به قوانین ایرلاین‌ها هر مسافر قادر است به مقدار بسیار محدودی بار همراه خود به اتریش ببرد، بیش از آن مقدار مجبور به پرداخت جریمه می‌باشد ‌که هزینه بالای را در برمی‌گیرد.دیگر نگران قیمت اضافه بار هواپیمایی اتریش نباشید،  پیشنهاد ما به شما ارسال بار از طریق فریت بار هوایی به اتریش می‌باشد، این مسیر از سایر راه‌های پیش رو امن تر و سریع تر می‌باشد علاوه بر این مقرون به صرفه‌تر است.

 • ارسال ایمن لوازم منزل به اتریش

در بیشتر اوقات مهاجران تمایل دارند تمام لوازم منزل خود را به اتریش ارسال کنند.بهترین مسیر و مقرون به صرفه ترین مسیر برای ارسال بار به اتریش از طریق مسیر هوایی می‌باشد. شما می‌توانید با مراجعه به ترمینال فرودگاه امام و صدور بارنامه هوایی با یکی از شرکت‌های باربری مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام تمام لوازم منزل خود را به راحتی به اتریش ارسال کنید.

 

بیشتر بدانید: فریت بار لوازم منزل از قسمت بار فرودگاه امام خمینی

 

 • ارسال و حمل مبلمان، تخت و پیانو به اتریش

براساس قوانین گمرکی کشورهای مختلف شما می‌توانید تمام لوازم مستعمل خود را از جمله تخت، پیانو، مبلمان و…. را از طریق فریت بار هوایی به اتریش ارسال کنید. همچنین اگر شما تولید کننده هستید و قصد صادرات پیانو، مبل، تخت و…. را به اتریش دارید می‌توانید با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرد تا با دادن مشاوره رایگان بار شما را از طریق کارگو فرودگاه امام خمینی به اتریش ارسال کنند. این مجموعه با کادری مجرب آماده ارائه خدماتی از جمله بسته‌بندی تخصصی کالا، حمل بار از محل کار یا منزل شما تا فرودگاه، انجام امور گمرکی و… به شما می‌باشد.

 • ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش های نفیس به اتریش

اگر شما تاجر فرش هستید و قصد دارید فرش و تابلو فرش به اتریش صادر کنید حتما دنبال راهی مطمئن و امن برای ارسال بار خود به اتریش می‌گردید، پیشنهاد ما به شما ارسال از طریق فریت بار هوایی می‌باشد. این مسیر امن‌ترین و سریع‌ترین راه برای ارسال فرش و تابلو فرش به اتریش می‌باشد، جهت ارسال بار خود بهتر است ابتدا به یکی از شرکتهای حمل بار مراجعه کنید یا با مشاورین مربوطه حاضر در مجموعه های فریت بار تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آنها بهره مند شوید.

از این طریق می‌توانید از قوانین گمرکی کشور اتریش مطلع شوید همچنین بعد از اخذ قرارداد با شرکت حمل و نقل می‌توانید از خدمات آنها جهت ارسال بار به اتریش استفاده کنید.

 • ارسال و حمل صنایع دستی ارزشمند به اتریش

اتریش کشوری در اروپای مرکزی و عضو اتحادیه اروپاست. شما اگر قصد ارسال بار به اتریش را دارید باید از قوانین صادرات و ارسال بار اتحادیه اروپا پیروی کنید. ارسال صنایع دستی به اروپا یکی از متداول ترین صادرات بین ایران و اتریش است، ارسال و صادرات صنایع دستی با توجه به حساسیتی که دارد نیازمند بسته بندی تخصصی است،

مجموعه تهران ایر فریت با داشتن نیروی متخصص در زمینه بسته بندی بار در محل کار یا منزل شما حاضر می‌شود و صنایع دستی را به روش ویژه بسته بندی و پالت بندی می‌کند.

 • ارسال و صادرات میوه و سبزیجات تازه به اتریش

ارسال سریع در صادرات مواد غذایی از اهمیت بسیاری برخوردار است بنابراین شما باید از سریع ترین مسیر برای انتقال بار خود به اتریش استفاده کنید. سریع ترین مسیر ارسال بار از طریق مسیر بار هوایی به اتریش می باشد. جهت بسته بندی صحیح و ارسال بار به اتریش با مجموعه تهران ایر فریت در ارتباط باشید.

 • ارسال و صادرات قارچ های پرورشی به اتریش

برای ارسال محموله ای مانند قارچ به اتریش باید در نظر داشته باشید این محصول با توجه به ویژگی ها و روش نگهداری خاص خودش به صورت تخصصی بسته‌بندی شود. سرعت ارسال محصول از اهمیت زیادی برخوردار است، سریع‌ترین مسیر فریت بار هوایی از طریق پایانه هوشمند فرودگاه امام خمینی می‌باشد جهت آشنایی بیشتر برای ارسال بار به اتریش از مشاوره رایگان مجموعه ایر فریت به صورت شبانه روزی بهرمند شوید.

 • ارسال زعفران، طلای سرخ، به اتریش

زعفران یک محصول مهم و حساس جهت صادرات به سراسر دنیا است و از اهمیت زیادی بین سایر محصولات کشاورزی برخوردار است. این طلای سرخ جهت ارسال به اتریش مسیرهای متفاوتی را پیش رو دارد ولی سریع‌ترین و امن‌ترین مسیر فریت بار هوایی از ترمینال فرودگاه امام می‌باشد.

مجموعه تهران ایر فریت با داشتن خدماتی همچون مشاوره رایگان، بازدید محصول در محل کارخانه، بسته بندی تخصصی کالا و پالت بندی، حمل و انتقال بار به فرودگاه امام از مبدا، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی قدم به قدم تا ارسال بار تجاری شما به اتریش در کنار شماست.

 • ارسال لوازم و تجهیزات آشپزخانه به اتریش

اگر قصد تاسیس رستوران ایران در اتریش را دارید به احتمال زیاد لوازم آشپزخانه مربوط به غذاهای ایرانی به سختی در آنجا پیدا شود. بنابراین باید لوازمی همچون کباب پز ، کباب زن، دیگ و …. را از ایران خریداری و از طریق مسیر بار هوایی به اتریش ارسال کنید. جهت دریافت مشاوره و رزرو جهت ارسال بار به اتریش با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید‌.

 • ارسال بار تجاری و غیر تجاری به اتریش

اگر تاجر هستید و قصد ارسال بار تجاری خود را به اتریش دارید، پیشنهاد ما به شما ارسال بار از طریق فریت بار از پایانه هوشمند فرودگاه امام می‌باشد زیرا بار شما با سرعت بیشتر به اتریش ارسال می‌شود و به موقع به مشتری شما تحویل داده می‌شود از آنجایی که اتریش عضو اتحادیه اروپا می‌باشد تابع قوانین گمرکی این اتحادیه است.

 

بیشتر بدانید: ارسال بار صادراتی به تمامی نقاط دنیا

 

جهت دریافت اطلاعات کامل و مشاوره با مشاوران ما در تهران ایر فریت تماس بگیرید. مهاجر هستید و قصد ارسال لوازم منزل خود را به اتریش دارید باید بدانید شما می‌توانید تمام لوازم منزل مستعمل خود را از جمله مبل، تخت، آلبوم ها، کتاب ها، گنجه، کمد و …. را به اتریش ارسال کنید.

 • ارسال بار نمایشگاهی و صنعتی به اتریش

اگر قصد شرکت در نمایشگاه‌های اتریش را دارید، برای ارسال بار نمایشگاهی خود با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید تا با توجه به محموله شما شرایط ارسال بار به اتریش را برایتان عنوان کنند ولی در نظر داشته باشید سریع ترین مسیر انتقال بار به اتریش فریت هوایی بار می‌باشد.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

توضیح مرحله به مرحله ارسال بار به اتریش

تمام افراد اعم از شخصی و حقوقی می‌توانند از طریق مسیر هوایی بار به اتریش ارسال کنند و هیچگونه محدودیتی برای ارسال بار به اتریش وجود ندارد. شما اگر مهاجر، مسافر و تاجر هستید می‌توانید بار تجاری، اضافه بار مسافری و لوازم منزل خود را از طریق مسیر هوایی به اتریش ارسال کنید.

 • مشاوره کاملا رایگان برای فریت بار هوایی به اتریش

چنانچه قصد ارسال بار به اتریش را دارید باید بدانید شما به عنوان فرستنده بار باید به تمام قوانین گمرکی کشور مقصد، اشراف کامل داشته باشید زیرا در صورتی که طبق قوانین عمل نکنید ملزم به پرداخت جریمه خواهید شد، بنابراین بهتر است قبل از اقدامات لازم جهت ارسال بار به اتریش با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرد و از مشاوره رایگان بهرمند شوید این مجموعه با داشتن مشاوران متخصص به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستند.

 • بسته‌‌بندی تخصصی و حرفه ای لوازم منزل و کالای تجاری

حتما می‌دانید در زمان جا‌به‌جایی مهم‌ترین‌ عاملی که باعث حفظ کالا می‌شود بسته بندی آن است بنابراین باید هر کالای بسته به ویژگی خود بسته‌بندی شود، لذا بسته‌بندی در ارسال بار از طریق مسیر هوایی از اهمیت زیادی برخوردار است. در مجموعه تهران ایر فریت کادر متخصصی جهت بسته‌بندی بار آماده خدمات رسانی به شما هستند،

 بیشتر بدانید:  بسته بندی تخصصی در فریت بار

نمایندگان این مجموعه در منزل یا محیط کار شما حاضر می‌شوند و مطابق با ویژگی‌های کالا آن را بسته‌بندی می‌کنند و کالاها در جعبه های بزرگ و مقام پالت بندی می‌شوند سپس به پایانه فرودگاه امام منتقل‌می‌شود.

 • انجام امور گمرکی در پایانه فرودگاه امام جهت ارسال بار به اتریش

در ابتدای امر بار شما توسط گمرک وزن می‌شود و توسط افسر گمرک ارزیابی می‌شود سپس مدارک برای خروج هوایی بار مسافری یا تجاری صادر می‌شود و آماده ارسال به اتریش می‌شود. تمام مراحل ارسال بار و تشریفات گمرکی به بهترین شکل توسط مجموعه تهران ایر فریت انجام می‌گیرد. شما می‌توانید تمام لوازم منزل، تخت، کمد، مبل، گنجه، پیانو، کامپیوتر، لوازم آشپزخانه مستعمل خود را بدون هیچ مانعی به اتریش ارسال کنید.

 • مدارک لازم برای ارسال بار و لوازم شخصی مستعمل (مورد استفاده) از پایانه هوشمند فرودگاه امام به اتریش

● لیست بسته بندی بار

● اصل پاسپورت فرستنده

● اصل کارت ملی فرستنده و کپی بلیت

● آدرس کامل فرستنده و گیرنده ● کد پستی گیرنده

● شماره تلفن گیرنده

 • مدارک لازم برای ارسال بارهای تجاری وکارگو به اتریش

● کارت بازرگانی

● مجوزهای لازم

● لیست بسته‌بندی

● فاکتورهای فروش

 • صدور سریع بارنامه هوایی جهت ارسال بار به اتریش

بعد از انجام تشریفات گمرکی و صدور مجوز خروج بار از کشور، بار‌نامه هوایی صادر می‌شود. در این مرحله ابتدا صورتحساب بارنامه هوایی باید پرداخت شود بعد از آن بار به ایرلاین مد‌نظر جهت ارسال به اتریش تحویل داده‌ می‌شود.

 • پشتیبانی تمام وقت و 24 ساعته توسط مجموعه تهران ایر فریت

بعد از بارگیری محموله در پایانه هوشمند فرودگاه امام تا زمانی که بار به شهر مقصد برسد، مشاوران مجموعه تهران ایر فریت به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستند. بعد از رسیدن بار به فرودگاه اتریش پرسنل مجموعه با گیرنده جهت ترخیص بار تماس می‌گیرند. علاوه بر این گیرنده و فرستند از طریق کد رهگیری و به صورت آنلاین می‌توانند از وضعیت بار خود آگاه باشند.

نکته: توجه داشته باشید بعد از رسیدن بار به فرودگاه اتریش شما تنها ۴۸ ساعت فرصت برای ترخیص بار دارید، بعد از آن محموله شما به انبار منتقل می‌شود و شما ملزم به پرداخت هزینه انبار داری‌ می‌شوید.

ارسال بار به شهرهای اتریش

در فکر ارسال هوایی بار به اتریش هستید؟ فریت بار هوایی لوازم شخصی یا بار تجاری و صادراتی به شهرهای اتریش از طریق مجموعه تهران ایر فریت با یک تماس تلفنی امکان‌پذیر است.

ارسال بار به وین در اتریش

 • ارسال کارگو به وین

وین، شهری پر از رنگ و بوی معماری در تاریخ، پر از انتقال احساسات از طریق فرهنگی غنی که با صدای موسیقی کلاسیک و نوای اپراهای ناب در کنار قصرهای مجلل و موزه‌های پر از تاج‌های گران‌بهای پادشاهان گذشته هر انسانی را غرق در سکوت و حیرت خواهد کرد. ارسال هوایی بار به اتریش معمولا از شهر وین امکان پذیر است.  ارسال بار به وین شهری پر از وسایل گران‌بها، توسط مجموعه تهران ایرفریت امریست آسان و کم‌هزینه.

ارسال بار به سالزبورگ در اتریش

 • حمل هوایی بار به سالزبورگ

خانه متولد شدن استاد بی بدیل موسیقی جهان موتزارت. حیرت تماشای میدان و کاخ رزیدنتس یا قلعه هوهن زالتسبورگ در میاند انبوه درختان سبز رنگ و کالسکه‌های کلاسیک، سالزبورگ را همچنان در دسته خاص‌ترین شهرهای جهان قرار می‌دهد. ممکن است بخواهید در میان انبوه این همه زیبایی لباس‌های بسیاری همراه خود برای سفر یا مهاجرت به این شهر ببرید تا تن خود را با وسایل متفاوتی که همراهتان است بیارایید.

شاید هم بخواهید پیانوی شخصی خودتان را جهت نواختن یکی از آهنگ‌های موتسارت در مهاجرت به اتریش به‌همراه داشته باشید. ارسال هوایی بار به اتریش از طریق فرودگاه شهر سالزبورگ نیز انجام پذیر است. حمل هوایی بار با به‌صرفه‌ترین هزینه و سریع‌ترین زمان ممکن امکانی است که مجموعه ما در اختیار شما می‌گذارد.

محاسبه و عوامل موثر در هزینه ارسال بار به اتریش

هزینه ارسال بار به اتریش رابطه مستقیم به وزن بار دارد علاوه بر این فاصله زمانی در هزینه ها موثر است ، بنابراین هزینه ارسال هوایی بار به اتریش  برای شهرهای مختلف اتریش و بارهای مختلف ، متفاوت است. در نظر داشته باشید شرکت‌های هواپیمایی که بار تجاری و مسافری به اتریش ارسال می‌کنند، قیمت های متفاوتی دارند. پس سه عامل وزن، فاصله زمانی و شرکت هواپیمایی در هزینه پرداختی شما موثر است.

شیوه ترخیص کالا در گمرک اتریش

لوازم شخصی و مستعمل شما با تشخیص افسر گمرک فرودگاه اتریش مشمول پرداخت عوارض گمرکی نمی‌شود. فقط در صورت نو بودن عوارض گمرکی برای آن اخذ می شود. کالاهای تجاری بعد از بررسی افسر گمرک اتریش هزینه عوارض گمرک بسته به مبلغ فاکتور تعیین می‌شود و جهت ترخیص بار باید به صورت نقد توسط گیرنده پرداخت شود. شما تنها ۴۸ ساعت فرصت دارید که بار خود را از فرودگاه اتریش ترخیص کنید.

بررسی اطلاعات گمرک اتریش جهت ترخیص بار

 • اسناد مورد نیاز جهت ترخیص بار مسافری در اتریش:

 • لیست اقلام packing list
 • فاکتور کالا
 • اصل، کپی یا عکس بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی گیرنده
 • اسناد مورد نیاز جهت ترخیص بار تجاری در اتریش

 • Packing list
 • Invoice
 • Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت

در این مقاله با شرایط و قوانین ارسال بار به اتریش آشنا شدید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه حمل بار هواییبه اتریش می‌توانید با مجموعه تهران ایر فریت تماس حاصل فرماید.

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام