فهرست عناوین

آیا قصد مهاجرت و یا تجارت بار به خارج از کشور را دارید؟ تصمیم به انتقال لوازم شخصی یا کارگو تجاری خود از طریق مسیر هوایی به آلمان را گرفته‌اید؟، مجموعه تهران ایر فریت امکان مشاوره رایگان و همکاری با نیروهای متخصص در زمینه “ارسال بار به آلمان” را برای شما فراهم آورده است.( How to Ship Anything to or from Germany ) کیفیت سرویس‌های تهران ایر فریت نظیر مشاوره رایگان، پیک آپ و بسته‌بندی تخصصی جهت “حمل بار هوایی به آلمان”، تشریفات گمرکی به همراه به‌صرفه‌ترین قیمت‌های ارسال کارگو به آلمان پس از همکاری برای شما نمایان‌تر خواهد شد.

ارسال بار به آلمان

به‌صرفه‌ترین هزینه ارسال هوایی بار به آلمان از فریت‌بار فرودگاه امام

مجموعه تهران ایر فریت به سادگی و با مناسب‌ترین قیمت، امکان “ارسال هوایی بار به آلمان” چه بصورت تجاری و چه  شخصی با مناسب‌ترین قیمت را فراهم آورده است. این مجموعه با ارائه خدماتی همچون کارشناسی و بازدید از بار، ارائه مشاوره رایگان، بسته بندی تخصصی محموله شما در منزل یا محل کار شما، سرویس حمل بار به پایانه هوشمند بار فرودگاه امام، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به آلمان با مناسب ترین قیمت حمل هوایی به آلمان را فراهم کرده است.

(مجموعه تهران ایر فریت دارای مجوزهای رسمی، یکی از معتبرترین شرکت‌های باربری هوایی فعال در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی ایران  است. این مجموعه با سال‌ها تجربه در زمینه‌ی فریت بار هوایی به اقصی نقاط جهان، قادر است تا شما را با کادر متخصص خود که سابقه مدیریت در قسمت کارگو ایرلان‌های معتبر فعال در ایران، انجام بسته بندی تخصصی بار و تشریفات گمرکی در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی و همچنین سابقه طولانی در فروش بار شرکت‌های معتبر فریت بار در ایران را دارد ، در تمامی مراحل ارسال بار به آلمان، یاری دهد.)

ارسال بسته به تمام شهرهای آلمان با هزینه مناسب

مهاجرت و دوری از خانواده و دوستان یکی از چالش‌های موجود در چند دهه اخیر است‌، گاهی قصد ارسال بسته‌ای را برای دوستان و بستگان به آلمان پیش می‌آید. با توجه به محدودیت‌های پست از ایران به آلمان، مجموعه تهران ایر فریت ارسال بسته‌های کوچک 45 کیلوگرمی حاوی هدیه، سوغات و… شما را از مبدا قسمت فریت بار فرودگاه امام  و از طریق ارسال بار به آلمان امکان‌پذیر می‌کند، این روش ارسال هوایی بار به آلمان از پست پیشتاز و ارسال بسته پستی به آلمان مقرون به صرفه‌تر می‌باشد و همچنین شامل بیمه هوایی شرکت‌های هواپیمایی معتبر فعال در ایران می‌شود.

ارسال بسته شما به شهرهای مختلف آلمان همچون هامبورگ، فرانکفورت و برلین با بسته‌بندی استاندارد، بیمه‌نامه هوایی و مناسب ترین هزینه امکان پذیر است. زمان رسیدن بسته به آلمان معمولا بین چهار تا پنج روز میباشد.

ارسال بار به آلمان

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

تلفن فریت بار فرودگاه امام خمینی

چه شرکت‌های هواپیمایی از مبدا ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به مقصد فرودگاه‌های آلمان ، بار حمل میکنند؟

شرکت‌های هواپیمایی متفاوتی در ارسال بار به آلمان از مبدا پایانه هوشمند بار فرودگاه امام نقش بازی می‌کنند. این شرکت‌های هواپیمایی معتبر سالانه میلیون‌ها نفر و هزاران تن بار هوایی را بین فرودگاه امام خمینی و فرودگاه شهرهای فرانکفورت، برلین، مونیخ، هانوفر، کلن، هامبورگ، دوسلدورف، اشتوتگارت، برمن، نورنبرگ، دورتموند و لایپزیگ جابجا می‌کنند. شما می‌توانید برای ارسال بار به آلمان از طریق یکی از فرودگاه‌های ذکر شده، از ناوگان هواپیمایی‌های زیر بهره ببرید:

 • خدمات بار هواپیمایی ایران ایر 
 • کارگو هواپیمایی قطر
 • کارگو هواپیمایی امارات
 • کارگو هواپیمایی لوفت هانزا
 • کارگو هواپیمای ایرفلوت

استعلام تعرفه ارسال بار به آلمان

شما  می‌توانید جهت کسب اطلاعات کامل درباره هزینه‌های ارسال بار به آلمان ،آشنایی با شرایط پذیرش بار، نرخ حمل هوایی ایرلاین‌ها مختلف  و رزرو جا جهت حمل بار به آلمان، با مجموعه تهران ایر فریت در تماس باشید. این مجموعه با داشتن مشاوران متخصص با سابقه مدیریتی در شرکت‌های هواپیمایی معتبر فعال در ایران، آماده پاسخگویی به سوالات شما و رفع ابهامات احتمالی ایجاد شده هستند.

خدمات مجموعه تهران ایر فریت در حمل هوایی بار به آلمان چیست؟

 • ارسال اضافه بار مسافری به آلمان

در هنگام ارسال بار به آلمان، با توجه به محدودیت‌های ایرلاین‌ها، مسافران به مقدار محدودی بار می‌توانند همراه خود به کشور آلمان ببرند و بیش از آن مقدار مشمول پرداخت هزینه گزافی هستند. بنابراین همیشه ارسال ارزان اضافه بار به آلمان یکی از دغدغه‌های مسافران و مهاجران بوده، پیشنهاد ما به شما ارسال بار از طریق فریت بار هوایی به آلمان است زیرا شما می‌توانید با هزینه خیلی کمتر بار خود را به آلمان ارسال کنید.

 • ارسال و صادرات لوازم و وسایل منزل به آلمان

اگر مهاجر هستید و می‌خواهید تمام لوازم منزل خود را به آلمان ارسال کنید یا قصد ارسال بار تجاری به آلمان را دارید، بهترین مسیر و مقرون به صرفه‌ترین مسیر برای ارسال بار شما به آلمان از طریق ترمینال بار فرودگاه امام توسط شرکت‌های حمل بار می‌باشد. ارسال بار به آلمان از این مسیر سریع ترین مسیر و مقرون به صرفه‌ترین مسیر می‌باشد.

 • ارسال و صادرات مبلمان و تخت و پیانو به آلمان

 شما می‌توانید تمام لوازم منزل خود را که مستعمل هستند از جمله مبلمان، پیانو، تخت و … را از طریق فریت بار هوایی به آلمان ارسال کنید. علاوه بر این اگر قصد دارید مبلمان، پیانو و سایر محصولات تولیدی خود را به آلمان ارسال کنید. پیشنهاد ما ارسال کارگو به آلمان از طریق یکی از شرکت‌های حمل بار است زیرا این شرکت‌ها با ارائه خدمات گوناگون همچون مشاوره رایگان، بسته‌بندی تخصصی و… خیال شما را از بابت ارسال بار به آلمان بصورت صحیح و اصولی را راحت می‌کنند.

 • ارسال و صادرات فرش و تابلو فرش به آلمان

فرش ایرانی یکی از نفیس‌ترین و ارزنده‌ترین کالاهای صادراتی به کشور آلمان است، مردم آلمان از دیرباز علاقه بسیاری به فرش ایران داشته‌اند. ارسال فرش و تابلو فرش به آلمان از مبدا پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی و از طریق سیستم فریت بار به آلمان ممکن است. بسته‌بندی تخصصی تابلو فرش‌ها به دلیل ارزشمند بودن از اهمیت بسیاری ‌برخودار است بنابراین باید در این امر دقت کافی کرد مجموعه تهران ایر فریت با داشتن نیروی متخصص در این زمینه می‌تواند یاری‌رسان تجار و صادر کنندگان این کالا به آلمان باشد.

 • ارسال و صادرات صنایع دستی به آلمان

ارسال تمام صنایع‌دستی از طریق ترمینال بار فرودگاه امام امکان پذیر است، اگر شما صادر کننده صنایع دستی ایرانی به آلمان هستید می‌توانید جهت مشاوره کامل و دقیق با مشاوران مجموعه تهران ایر‌فریت تماس بگیرید تا اطلاعات ‌کامل را به صورت رایگان در اختیار شما بگذارند. حمل هوایی بار صادراتی شما به آلمان مشمول قوانینی است که شما باید از آنها کاملا آگاه باشید و تنها راه رسیدن به آن گرفتن مشاوره تخصصی از کارشناسان می‌باشد.

 • ارسال و صادرات میوه ، سبزیجات ، خشکبار و شیرینی به آلمان

از آنجا که آلمان بخشی از اتحادیه اروپاست تابع قوانین این اتحادیه است. ورود برخی مواد به این ‌کشورها ممنوع است، خوشبختانه ارسال خشکبار، میوه و سبزیجات جز محصولات مجاز می‌باشد ولی با توجه به اینکه این محصولات مواد غذایی بوده ارسال سریع این محصولات از اهمیت زیادی برخوردار است، تنها راه پیش رو تجار ارسال هوایی بار از طریق کارگو فرودگاه امام است. جهت بسته‌بندی سریع و ارسال بار به آلمان می‌توانید با مجموعه تهران ایر فریت در ارتباط باشید.

 • ارسال و صادرات قارچ به آلمان

قارچ نوعی محصول خوراکی محسوب می‌شود که از حساسیت زیادی برخوردار است، نوع بسته‌بندی آن اهمیت زیادی دارد و باید شرایط ویژه داشته باشد مجموعه تهران ایر فریت به شما کمک می‌کند تا با بسته‌بندی تخصصی با خیال راحت بار خود را از طریق ترمینال باری فرودگاه امام به آلمان ارسال کنید.

 • ارسال و صادرات زعفران به آلمان

زعفران که به طلای سرخ شهرت دارد ارزشمندترین ادویه‌های جهان است. این ادویه بسیار در آلمان طرفدار دارد و بخشی از سبد غذایی مردم این کشور است از این‌رو صادرات زعفران از اهمیت زیادی برای هر دو کشور برخوردار است. ارسال بار زعفران از طریق کارگو فرودگاه امام بسیار سریع و مقرون به صرفه است.

مجموعه تهران ایر فریت با داشتن نیروی مجرب در بسته‌بندی صحیح، مشاوره رایگان، انبار محصول تا زمان تعیین شده برای ارسال بار، حمل بار از مبدا تا فرودگاه امام ،انجام تشریفات گمرکی و… می تواند اطمینان خاطر را برای تجار زعفران ایجاد کند. ارسال و صادرات لوازم و تجهیزات رستورانی از قبیل کباب پز و کباب زن و خمیر زن و دیگ و اجاق گاز به آلمان

از آنجا که ممکن است برخی لوازم رستوران که مختص به غذاهای ایرانی است در آلمان پیدا نشود، ممکن شما بخواهید لوازم رستوران خود در آلمان را از ایران تهیه کنید و دغدغه ارسال بار از ایران به آلمان را داشته باشید. برای ارسال بار به آلمان مشاوران مجموعه تهران ایر فریت در خدمت شما هستند تا بهترین مسیر را به شما نشان دهند.

 • ارسال و صادرات بارهای تجاری به آلمان

فریت بار تجاری و غیر تجاری شما در مجموعه تهران ایر فریت به بهترین شکل امکان‌پذیر است. از آنجایی که مهاجران و تجار ملزم هستند قبل از ارسال بار با گمرک کشور آلمان در تماس بوده و از قوانین گمرکی آلمان جهت بار خود اطلاعات کسب کنند، در غیر این صورت  مشمول پرداخت هزینه سنگین گمرکی بنا به مقررات کشور آلمان خواهد شد

 

بیشتر بدانید: حمل هوایی کارگو و فریت بار از باربری فرودگاه امام خمینی

 

بنابراین بهتر است قبل از ارسال تجاری و مسافری خود به آلمان از ممنوعیت‌های گمرکی اطلاعات کامل داشته باشید مجموعه تهران ایر فریت تمام این اطلاعات  را در اختیار شما می‌گذارند و تا لحظه آخر در پروسه ارسال بار به آلمان در کنار شما خواهند بود.

 • ارسال بارهای نمایشگاهی به آلمان

اگر شما قصد شرکت در نمایشگاه‌های مختلف آلمان را دارید و باید محصولات خود را به آلمان ارسال کنید ولی اطلاعات کافی جهت ارسال بار خود به آلمان ندارید، باید گفت بهترین مسیر برای شما جهت ارسال بار نمایشگاهی خود به آلمان ارسال هوایی بار به آلمان است زیرا سریع‌ترین مسیر پیش رو است شما در این مسیر نیاز به دریافت اطلاعات کامل از شرایط گمرکی هر دو کشور همچنین قوانین ایرلاین ها دارید بهتر است قبل از هر اقدامی با مجموعه تهران ایر فریت تماس حاصل فرماید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

 • ارسال انواع ظروف چینی و فلزی به آلمان

ظروف چینی و فلزی نیاز به بسته‌بندی تخصصی برای ارسال بار به آلمان دارند تا از خطرات ناشی از جا به جایی حفظ شوند. علاوه بر این مسیر کوتاه جهت ارسال بار از اهمیت زیادی برخوردار است پیشنهاد ما به شما ارسال بار هوایی از طریق کارگو فرودگاه امام است زیرا جا‌به‌جایی را به حداقل ممکن می‌رساند. (در صورت تمایل از کسب اطلاعات تکمیلی در مورد سرویس فریت بار مسافری ،از صفحه  راهنمای فریت بار در سایت ما دیدن کنید

 

بیشتر بدانید: راهنمای گام به گام ارسال بار از ترمینال بار فرودگاه امام به خارج از کشور

 

شرایط و مراحل ارسال بار به آلمان

یکی از مزیت های سرویس فریت بار، عدم وجود محدودیت استفاده از این سرویس می باشد،  این یعنی، شما اگر مسافر هستید می‌توانید بار مسافری همچون چمدان ها و… اگر مهاجر هستید تمام لوازم مستعمل منزل خود  ، یا چنانچه تاجر هستید بار تجاری خود ، اگر دانشجو وسایل درس و زندگی خود و اگر هنرمند، تابلو ها و آثار هنری خود را از طریق ترمینال بار فرودگاه امام خمینی و با استفاده از ناوگان مدرن شرکت های هواپیمایی فعال در قسمت بار این فرودگاه به آلمان ارسال کنید.

جالب است بدانید که ارسال بار  به تمام شهرهای آلمان امکان پذیر است و بجز برای بار تجاری که به کشور آلمان به صورت هوایی وارد می شوند، ترخیص گمرکی انواع بار لوازم شخصی و لوازم منزل مستعمل مهاجرین و دانشجویان فاقد عوارض گمرکی می باشد. در اینجا به مراحل ارسال بار به آلمان از ترمینال بار فرودگاه امام می پردازیم:

 • مشاوره رایگان، جهت ارسال بار به آلمان با هواپیما

شرکت های فریت بار مستقر در قسمت بار فرودگاه امام ، نمایندگان شرکت هواپیمایی و نهاد های نظارتی هستند که میبایست با ارائه مشورت رایگان و بازدید محمولات، نسبت به آگاهی فرستندگان بار به آلمان در مورد قوانین، ضوابط و دستورالعمل های نهاد های دولتی و حراستی و گمرکی، همچنین دستورالعمل های شرکت های هواپیمایی فعال در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی نسبت به بسته بندی اصولی و تخصصی بار و پذیرش آن اقدام کنند. در صورت نیاز به دریافت مشاوره از مجموعه ما جهت ارسال بار به آلمان با ما تماس بگیرید.

 • بسته بندی تخصصی محمولات جهت حمل هوایی به آلمان

همانطور که می‌دانید بسته‌بندی تخصصی در ارسال بار به صورت هوایی به آلمان از اهمیت بسیاری برخوردار است، زیرا در صورت عدم رعایت بسته بندی صحیح بار شما ممکن است آسیب ببیند و شما در پایان پروسه فریت بار به آلمان و در هنگام ترخیص بار از گمرک آلمان متحمل خسارت های مادی و معنوی شوید.

 

بیشتر بدانید: بسته بندی تخصصی فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

 

مجموعه تهران ایر فریت با داشتن پرسنل متخصص در محل سکونت شما حاضر شده و تمام لوازم منزل شما اعم از مبل، چمدان، لوازم آشپزخانه، به صورت دقیق و استاندارد بسته‌بندی کرده، به صورت پالت  و یا در صورت نیاز درون جعبه های صنعتی مستحکم مخصوص حمل هوایی بار آنها را به باربری فرودگاه امام انتقال می‌دهند. جهت آشنایی بیشتر با مراحل و شرایط بسته‌بندی جهت ارسال بار به آلمان  با مجموعه باربری فرودگاه امام تماس بگیرید.

 • انجام تشریفات گمرکی در ترمینال بار فرودگاه امام

تشریفات گمرکی  شامل وزن کردن محموله ، ارزیابی بار توسط افسر گمرک، تهیه مدارک لازم  برای خروج رسمی و قانونی بار از مرز هوایی گمرک تجاری و مسافری فرودگاه امام خمینی، است. شما می‌توانید تمام وسایل منزل و لوازم شخصی ، به جز کالاهای ممنوع  را ، به کلیه شهرهای آلمان ارسال کنید. تمام مراحل تشریفات گمرکی توسط مجموعه تهران ایر فریت به نیابت از فرستنده بار، جهت ارسال بار به آلمان ، قابل انجام است.

ارسال  لوازم منزل مثل مبلمان ، پیانو، کامپیوتر ، چمدان های حاوی البسه و لوازم شخصی ، کتابها و مواد غذایی با بسته بندی تجاری، فرش و صنایع دستی، کمد، میز، بوفه ، تخت و ظروف و لوازم آشپزخانه بدون هیچ مانعی و بدون دردسر به آلمان انجام پذیر است.

 • برای ارسال لوازم منزل و لوازم شخصی به آلمان از طریق پایانه هوشمند بار فرودگاه امام، مدارک ذیل لازم است:

 • لیست بسته‌بندی بار  Packing List
 • اصل پاسپورت فرستنده
 • اصل کارت ملی فرستنده
 • کپی بلیت
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده
 • پستی گیرنده
 • شماره تلفن گیرنده

جهت ارسال بار به آلمان بصورت کارگو و تجاری از مبدا قسمت بار فرودگاه امام ، تجار یا صادرکنندگان به ارائه مدارک ذیل جهت انجام تشریفات گمرکی، در گمرک تجاری فرودگاه امام می باشد . این مدارک شامل موارد ذیل میباشد:

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • صدور بارنامه هوایی جهت ارسال بار به آلمان

بعد از انجام تشریفات گمرکی و کسب مجوز قانونی خروج بار از ایران، بارنامه هوایی محموله با مناسبترین نرخ حمل بار هوایی به آلمان صادر میگردد. پس از پرداخت صورتحساب توسط فرستنده، رزرو ارسال بار توسط پرسنل این مجموعه به فرستنده بار تحویل داده میشود. سپس محموله ارسالی به آلمان ، به شرکت هواپیمایی تحویل داده میشود.

 • پشتیبانی شبانه روزی

فرستنده و گیرنده بار می توانند در تمامی مراحل ارسال بار به آلمان از پشتیبانی و مشاوره بی وقفه این مجموعه بهره جسته ، تا اینکه محموله ایشان به مقصد نهایی در آلمان برسد. توجه داشته باشید که گیرنده یا فرستنده در تمام مدت حمل هوایی میتواند بصورت آنلاین از وضعیت بار خود آگاه شود. پس از رسیدن با به مقصد، پرسنل شرکت هواپیمایی در آلمان با گیرنده بار جهت دریافت مدارک و ترخیص و تحویل بار تماس خواهند گرفت.

ترخیص مرسوله در گمرک شهر مقصد صورت می‌گیرد. شما تا از 48 ساعت باید برای ترخیص بار خود اقدام کنید.، پس از 48 ساعت، بار شما به انبار فرودگاه انتقال پیدا می‌کند و از آن به بعد هزینه انبارداری نسبت به وزن و حجم بار شما و مدت نگهداری بار در انبار فرودگاه، برای شما منظور می‌گردد.

ارسال بار به آلمان، کدام شهر مقصد شما است؟

ارسال هوایی بار به آلمان از طریق شهرهای مهم این کشور انجام میشود. بار هوایی شخصی یا تجاری خود را میتوانید از طریق مجموعه تهران ایر فریت به شهرهای مختلف آلمان به سادگی ارسال کنید.

ارسال هوایی بار به برلین

 • ارسال کارگو به برلین

شهر برلین با موزه‌های متعدد و آن نقاشی‌های هنری که هیرت همگان را برانگیخته شناخته شده است. شهری که پس از شهود معنای واقعی هنر مدرن و کلاسیک می شود در آن با یک لیوان قهوه گرم در کنار رود جاری آن به تماشای جزئیاتی کم‌نظیر پرداخت. ارسال هوایی بار به آلمان از طریق فرودگاه جدید شهر برلین نیز انجام پذیر است.

تهران ایر فریت مسئولیت ارسال بار شما را با ظرافت و دقت به برلین بر عهده می‌گیرد. ما به شما اطمینان می‌دهیم که دیگر لازم نیست نگران بسته‌بندی، ارسال کارگو و تشریفات گمرکی خود باشید.

ارسال بار به دوسلدورف

 • حمل هوایی بار به دوسلدورف

دوسلدورف شهر خیابان‌های سنگ فرش و دلپذیر، مغازه‌های سنتی، و نماد معماری تاریخی عصر باروک و شهر سه دانشگاه‌ مهم در کشور آلمان هرساله ارسال هوایی بار به آلمان از طریق شهر دوسلدورف انجام میگیرد. از این رو  فرستادن بار هواپیما برای بسیاری از علاقه‌مندان به  شهر دوسلدورف حائز اهمیت است که مجموعه تهران ایر فریت به کمک متخصصین خود انجام این امر را برای مشتریانش به آسان‌ترین شکل ممکن فراهم آورده است.

ارسال بار به فرانکفورت

 • ارسال بار به فرانکفورت

فرانکفورت یا همان بانک مرکزی اروپا شهرت خود را علاوه بر زیبایی و ساختار مدرن خود از طریق نمایشگاه های بین‌المللی مهم خود کسب کرده. بسیاری از علاقه‌مندان به نمایشگاه‌های ماشین و کتاب عزم خود را برای مسافرت یا مهاجرت به این شهر جزم میکنند. فرانکفورت دارای یکی از مهم ترین فرودگاه های قاره اروپا هست و بیشتر حجم ارسال هوایی بار به آلمان از این فرودگاه انجام میشود.

اگر تصمیم به ارسال بار بیشتر با هزینه و کیفیت انتقال مناسب به شکل حمل هوایی بار به فرانکفورت را دارید. تهران ایر فریت آماده ارائه خدمات متناسب خود، به شماست.

ارسال بار به هامبورگ

 • فریت بار به هامبورگ

هامبورگ یا همان شهر رودخانه های زیبا و سرمایه‌گذران برتر اروپا با فرهنگ متفاوت مردم‌ش همواره از گزینه های مهم مهاجران و مسافران از سراسر دنیا بوده و هست. ارسال هوایی بار به آلمان از طرق شهر زیبای هامبورگ هم امکان پذیر است.

اگر شما هم به شهر هامبورگ به عنوان گزینه ای ویژه نگاه میکنید و قصد دارید بسیاری از وسایل منزل یا وسایل شخصی خود را همراه خود به این شهر خوش آب و هوا از طریق فرستادن بار با هواپیما ببرید، کافیست با مجموعه تهران ایر فریت در تماس باشید.

ارسال بار به هانوفر

 • فرستادن بار با هواپیما به هانوفر

ثروتمندترین شهر آلمان با سالن‌های مجلل اپرا و شیروانی‌های زیبا و کلاسیک ساختمان‌هایش زبانزد دنیاست. زندگی در این شهر دلچسب ممکن است شما را مجاب به اقامت بیشتر کند. ارسال هوایی بار به آلمان شامل حمل هوایی به هانوفر نیز میشود. اگر در مدت اقامت خود به وسایل شخصی خود در ایران نیاز داشتید در کوتاه‌ترین زمان و به صرفه‌ترین قیمت، ارسال کارگو شما به صورت هوایی برایتان میسر خواهد شد.

ارسال بار به نورنبرگ

 • ارسال هوایی لوازم شخصی به نورنبرگ

نورنبرگ با کلیسا های مهم و دیوارهای قدیمی خود آراسته شده. ارسال هوایی بار به آلمان شامل شهر نورنبرگ نیز میشود. شبانگاه در هر خیابانی که قدم میزنید با طراحی‌های نوری کنار بناهای تاریخی شگفت زده می‌شوید. ممکن است بخواهید تعداد زیادی عکس و ویدیو ضبط کنید. اگر دوربین عکاسی یا وسایل الکترونیکی خود را به همراه وسایل دیگر خود در ایران فراموش کرده‌اید تنها کاری که قرار است انجام دهید تماس با مجموعه تهران ایر فریت است. بسته‌بندی، ارسال هوایی کارگو خود را به ما بسپارید.

ارسال بار به دورتموند

 • ارسال هوایی کارگو به دورتموند

دورتموند یا همان شهر گنج‌های زرین و علوم پیشرفته. شهری که علم و ثروتی تاریخی را هردو با یکدیگر در اختیار دارد. ممکن است در پروسه مهاجرت یا مسافرت خود به منابع علمی و کتاب‌های بسیار خود نیازی وافر داشته باشید. تا هر اندازه‌ای که میخواهید میتوانید از طریق تهران ایر فریت در کوتاه‌ترین زمان به وسایل شخصی خود دست پیدا کنید. اگر الان از ایران قصد سفر یا مهاجرت به دورتموند دارید یا اگر در حال قدم زدن در خیابان های این شهر تاریخی هستید و تصمیم به ارسال هوایی بار به آلمان  از ایران را گرفته اید تهران ایر فریت جهت ارسال کارگو به دورتموند در کنار شماست.

اطلاعات گمرک آلمان جهت ترخیص بارهای مسافری و تجاری

 • اسناد مورد نیاز برای ترخیص بارهای مسافری در آلمان :

 •  Packing list
 •  Invoice
 • کپی بارنامه صادر شده
 • کارت شناسایی 
 • اسناد مورد نیاز برای ترخیص بارهای تجاری در آلمان :

 • اصل ، کپی یا عکس بارنامه صادر شده
 •  Packing list
 •  Invoice
 •  Import license
 • گواهی مبدا
 • گواهی بهداشت (در صورت نیاز)