در بین انواع روش های حمل و نقل کالاهای تجاری بهترین و سریع‌ترین آن حمل و نقل هوایی است که با اینکه از ایمنی و سرعت عمل بالاتری نسبت به حمل زمینی و دریایی برخوردار است اما نیاز به پرداخت هزینه‌های بیشتری دارد و عموما برای ارسال کالاهای با ارزش بالا و اقلامی که از محدودیت زمانی برای حمل برخوردارند، استفاده می‌شود. 

از جمله این اقلام عبارتند از؛ مواد خوراکی، غذایی، محصولات کشاورزی، دارو و… . ارسال هوایی کارگو روشی از حمل و نقل است که عمدتا برای جابجایی کالاهای تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه با ما همراه باشید تا از نحوه ارسال بار از “کارگو فرودگاه امام”  آشنا شوید.

کارگو فرودگاه امام

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

 ارسال کارگو و بارهای تجاری به چند روش انجام می‌شود؟ 

حمل کارگو روشی از حمل و نقل کالاهای تجاری است که به صورت زمینی، دریایی و عمدتا به شکل هوایی انجام می‌شود. همچنین در صنعت حمل و نقل و اقتصاد به کالاهایی که با هدف اقتصادی و به قصد درآمد زایی جابجا می‌شود و دارای بارنامه هوایی هستند کارگو گفته می‌شود. 

در ادامه به توصیف نحوه ارسال هوایی کارگو و بارتجاری از فرودگاه امام پرداخته‌ایم. شما می‌توانید با دریافت مشاوره رایگان از مجموعه تهران ایر فریت به طور کامل از شرایط، هزینه‌ها و چگونگی “ارسال بار از کارگو فرودگاه امام”  مطلع بشوید.

 

ارسال هوایی بارهای تجاری از گارگو فرودگاه امام

فرودگاهها در دنیا محلی برای عبور و مرور مسافر و کالا هست. این پیشرفت بشر در حمل با سعت افراد و کالا کمک شایانی به اقتصاد توانمند ملت ها و در نتیجهباعث بوجود امدن دستاوردهای فرهنگی، هنری و آموزشی برای بشریت شده است. این شاید یکی از بزرگترین دستاوردهای بشر باشد که به واسطه فرودگاه ها و صنعت حمل هوایی به بازارها و اجتماعتی در آن سر کره خاکی دستیابی پیدا کرده.

فرودگاه امام خمینی و بالاخص قسمت کارگو فرودگاه امام نیز از این قاعده مستثنی نیست. تجار و هنرمندان و مسافرین و مهاجرین، به واسطه این نقطه استراتژیک ، به تمامی نقاط دنیا دست یافته اند و میتوانند تعاملات انسانی، تجاری ، فرهنگی و هنری خود را با هر قوم و ملتی که اراده کنند جاری سازند. ( Export of Goods Increases Through Iran’s Imam Khomeini Airport )

 

ارسال بار از گارگو فرودگاه امام وسیله ای است برای تجار ایرانی، که در این مملکت با تاریخی بیش از دو هزار سال، تا بیش از یک قرن پیش برای فخر التجار های این خاک و بوم ممکن نبود و اکنون به واسطه این مکان مهم و امن، کالای ایرانی در گوشه گوشه دنیا قال دسترس هست.

امنیت بخش کارگو فرودگاه امام خمینی چقدر است؟

قطعا یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای انتقال مسافرها و حمل بار های تجاری  فرودگاه ها هستند. حفظ امنیت فرودگاه ها و امنیت مسافران در جابجایی و نحوه ارسال بار یکی از وظایف مهم هر کشوری است. 

با اینکه روش کلی فرودگاه ها برای حفظ امنیت در تمام دنیا یکسان است اما اغلب در نحوه انجام آن تفاوت‌ هایی وجود دارد و هر کشوری روش‌های مختص به خودش را دارد. فرودگاه امام خمینی نیز برای حفظ امنیت مرز هوایی و مسافران، تدارک دقیقی دیده است.

یکی از بخش‌هایی که از نظر امنیتی اهمیت بالایی دارد قسمت باربری و کارگو فرودگاه امام است که نظارت بیشتری از سوی ماموران فرودگاه و گمرک بر روی آن صورت می‌گیرد. شما می‌توانید برای ارسال بار از گارگو فرودگاه امام و همچنین حمل بار خود و انجام امور حمل و انتقال و تهیه مجوز های لازم از این فرودگاه با مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید.

ارسال بار از کارگو فرودگاه امام

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

مدارک لازم جهت ارسال هوایی تجاری از  کارگو  فرودگاه امام 

هر عملیات تجاری ، منجمله  ارسال بار از گارگو فرودگاه امام ، مستلزم رعایت مقررات مجموعه حاکمیتی ناظر بر آن امر است. در قسمت کارگو فرودگاه امام نیز جهت ارسال هوایی بار های تجاری نیاز است که مقررات گمرکی رعایت شده و مدارک لازم جهت خروج قانونی بارهای تجاری از پیش آماده شود. این مدارک شامل موارد ذیل است:

 • کارت بازرگانی
 • INVOICE
 • PACKING LIST
 • تکمیل اظهار نامه گمرکی
 • نامه به گمرک برای تهیه کارت بازرگانی اجاره ای
 • ارسال نامه به گمرک برای معرفی نماینده شرکت
 • گواهینامه و یا مجوزهای ضروری
 • دیگر مجوزهای لازم (مانند گواهینامه بهداشت، گواهی استاندارد، مجوز صدور، مجوز ارشاد، شناسنامه فرش و…)

 مشاوره مطمئن و رایگان برای ارسال بار از قسمت کارگو فرودگاه امام 

شرکت های فریت بار و کارگو مستقر در فرودگاه امام در واقع نماینده شرکت های حمل و نقل هستند که حین بازدید بار و ارائه مشاوره رایگان به فرستنده بار، قوانین و مقررات لازم جهت ارسال کارگو و شرایط ها و دستورالعمل های دولتی و گمرکی کشور مبدا و مقصد را در اختیار فرد یا شرکت فرستنده می‌گذارند.

پس اگر هر گونه سوالی در زمینه ارسال هوایی کارگو، نحوه بسته بندی، هزینه، مدارک و مجوزها لازم و… از قسمت کارگو فرودگاه امام دارید از طریق شماره های درج شده با کارشناسان مجموعه تهران ایر فریت تماس بگیرید تا ضمن دریافت مشاوره رایگان اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما بگذارند.

کارگو فرودگاه امام

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

 اهمیت بسته بندی محمولات هوایی از بخش کارگو فرودگاه امام

بسته بندی تخصصی فریت بار  از مهم ترین و حساس ترین مراحل انواع کارگو است، زیرا عدم رعایت صحیح بسته بندی و عدم آگاهی از شرایط استاندارد آن احتمال آسیب به محموله را هنگام حمل هوایی وترخیص بار از گمرک افزایش می‌دهد و باعث بروز خسارت های مالی برای صادرکننده کالا می‌شود.

مجموعه تهران ایر فریت با داشتن پرسنل مجرب و حرفه‌ای در محل سکونت و یا کار شما حاضر شده و تمام لوازم منزل شما اعم از مبل، چمدان، لوازم آشپزخانه، قطعات کامپیوتری، پوشاک، تجهیزات و وسایل ورزشی، قطعات خودرو و… را  به صورت دقیق و استاندارد بسته‌بندی می‌کنند.

 

بیشتر بدانید: بسته بندی تخصصی محمولات هوایی

 

 یا به صورت پالت آماده کرده و در صورت نیاز درون جعبه های صنعتی مستحکم که مخصوص حمل هوایی طراحی شده‌اند قرار داده و محموله را به بخش کارگو فرودگاه امام انتقال می‌دهند. جهت آشنایی بیشتر با مراحل و شرایط بسته‌بندی با مجموعه باربری فرودگاه امام تماس بگیرید.

 انجام تشریفات گمرکی بار تجاری در ترمینال کارگو فرودگاه امام 

وزن کردن محموله، ارزیابی بار توسط مامور گمرک، تهیه مدارک لازمه از پروسه کارگو و خروج رسمی و قانونی محموله از مرز هوایی گمرک تجاری و مسافری فرودگاه امام می‌باشد که در صورت مجاز بودن هرگونه کالا برای ارسال کارگو با هواپیما باید طی شود که به طور کلی به این مراحل تشریفات گمرکی می‌گویند.

شما می‌توانید انجام تمامی این مراحل را به شرکت حمل و نقل هوایی تهران ایر فریت بسپارید تا به نمایندگی از فرستنده بار تمام مقدمات لازم را فراهم کرده و به شما در طی این مسیر یاری برسانند. 

 

بیشتر بدانید: نحوه محاسبه وزن فریت بار

 

لازم به ذکر است که خدمات این مجموعه به تمامی شهرها و استان های ایران قابل ارائه است. پرسنل این مجموعه آماده خدمت رسانی در تمامی مراحل “حمل بار هوایی از کارگو فرودگاه امام” به هر کشور دیگری هستند.

مدارک لازم جهت انجام امور تشریفاتی به نمایندگی فرستنده توسط شرکت تهران ایر فریت به شرح ذیل است:

 • لیست بسته‌بندی بار Packing List
 • اصل پاسپورت فرستنده
 • اصل کارت ملی فرستنده
 • کپی بلیت
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده
 • پستی گیرنده
 • شماره تلفن گیرنده

ارسال بار از کارگو فرودگاه امام

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

 صدور بارنامه هوایی برای انواع محموله از کارگو فرودگاه امام

بعد از انجام تشریفات گمرکی و اخذ مجوزهای قانونی برای خروج بار از گمرک ایران، بارنامه هوایی محموله با بهترین نرخ ارسال کارگو صادر می‌گردد و پس از پرداخت صورتحساب توسط فرستنده یا نماینده قانونی او رزرو ارسال بار توسط پرسنل این مجموعه به فرستنده بار تحویل داده می‌شود و محموله جهت اجرای حمل هوایی به شرکت هواپیمایی مربوطه تحویل داده می‌شود.

خدمات پشتیبانی شبانه روزی ارسال هوایی بار از قسمت کارگو فرودگاه امام

در هنگام حمل بار هوایی از کارگو فرودگاه امام ،جهت کاهش نگرانی های فرستنده و گیرنده، اطلاع وضعیت بار و خبررسانی در صورت بروز مشکل برای بار فرستنده و گیرنده می‌توانند در حین پرواز از پشتیبانی انلاین و ۲۴ ساعته بهره مند شوند.

 هزینه ارسال هوایی بار از کارگو فرودگاه امام خمینی 

هزینه حمل بار هوایی از کارگو فرودگاه امام به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما به طور عمده موارد زیر در محاسبه هزینه ارسال کارگو از فرودگاه امام نقش دارند. شما می‌توانید با دریافت مشاوره رایگان به صرفه ترین مسیر روش حمل هوایی را انتخاب نمایید.

 • وزن بار و حجم محموله
 • فاصله کشور مبدا تا مقصد
 • قوانین گمرک کشور مقصد
 • ایرلاینی که حمل بار را بر عهده دارد

 

بیشتر بدانید: فریت بار تجاری از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی

 

ارسال بار از کارگو فرودگاه امام

تلفن دفتر فریت بار در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

خدمات تهران ایر فریت برای حمل هوایی انواع بار از کارگو فرودگاه امام

مجموعه تهران ایر فریت یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین مجموعه های حمل هوایی بار مستقر در قسمت کارگو فرودگاه امام خمینی است که با فعالیت چندین ساله خود در زمینه بسته بندی تخصصی، پیک آپ، انجام تشریفات گمرکی و حمل بار هوایی از کارگو فرودگاه امام  ازتجربه‌ ای که در کنار یک تیم حرفه‌ای و کار بلد در این زمینه کسب کرده، آماده ارائه خدمات و پشتیبانی شما در تمامی مراحل کارگو بار می‌باشد. 

این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات به صورت حضوری در محل زندگی و کسب و کار شما در تهران، آماده خدمت رسانی و حمل بار از هر شهری در ایران به کشورهای مختلف است. بسیاری از کسب و کارها به دلیل مشکلات حمل و هزینه های بالای جابجایی از گسترش کسب و کار خود صرف نظر می‌کنند. 

مجموعه تهران ایرفریت تمامی سختی ها و دشواری های جابجایی بار و کارگو از فرودگاه امام را به نیابت از شما با به صرفه ترین هزینه ها به عهده می‌گیرد. تنها کافی است برای استعلام از هزینه ها و آشنایی با نحوه حمل بار هوایی از کارگو فرودگاه امام با شماره های درج شده تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید.