فریت بار تجاری و فریت بار مسافری به کانادا

فریت بار به کانادا

کانادا از کشورهای مهاجرپذیری است که ایرانیان بسیاری را به خود جذب کرده است. فریت بار یا حمل هوایی بار به کانادا سرویس ویژه‌ای است که مشکل حمل وسایل مهاجران و مسافران را حل کرده است. فریت بار کار پیچیده و دقیقی است؛ اگر  شما با ریزه‌کاری های آن آشنا باشید می‌توانید بهترین سرویس را باتوجه به نوع بار خود انتخاب کنید.

شرکت تهران ایر فریت با بیش از نیم قرن سابقه در صنعت حمل هوایی از ابتدا تا انتهای کار فریت بار در کنار شماست. برای مشاوره حمل بار و استعلام نرخ می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

بهترین حالت ارسال بار به کانادا کدام است؟

اگر قصد مهاجرت به هر یک از شهرهای کانادا را دارید حتما آگاه هستید برای به همراه بردن وسایل شخصی و ضروری و حتی وسایل منزل با خود از طریق هوایی محدودیت هایی را شرکت های هواپیمایی برای مسافران خود اعمال کرده اند ، محدودیت هایی هم از لحاظ وزن بار و حجم و همچنین  وسایلی که می توانید همراه داشته باشید. به طور معمول حداکثر وزن باری که یک مسافر از طریق هوایی می تواند همراه خود حمل نماید بین ۳۰ تا ۴۰ کیلو بوده برای وزن اضافه بر آن باید جریمه اضافه بار پرداخت نمایید. لذا برای ارسال اضافه بار خود ما فریت بار مسافری و یا فریت بار لوازم منزل را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای لوازم منزل، لوازم دانشجویی،‌لوازم شخصی مهاجران استفاده از سرویس فریت بار بهترین گزینه است . فریت بار به این دلیل بهترین گزینه برای شماست که سرعت و امنیت بالایی دارد و هزینه آن به نسبت دیگر سرویس ها (مثلاً اضافه بار مسافری) مقرون به صرفه است.

بیش از ۲۰۰۰

بارنامه از ایران به کانادا

بیش از ۲۰

ایرلاین

بیش از ۲۰

فرودگاه

بیش از ۲۰ شهر

مقصد فریت بار

صفر تا صد خدمات فریت بار

مدارک لازم جهت فریت بار به کانادا

مدارک لازم جهت فریت بار به کانادا

شرکت تهران ایر فریت با بیش از نیم قرن سابقه ارسال بار هوایی به کانادا مدیریت این کار را از ابتدا تا انتها برعهده می‌گیرد. برای خروج بار شما از کشور برحسب مورد نیاز به اخذ مجوزاتی از سازمان‌های مربوطه دارید. این مدارک از سوی کارشناسان ما به اطلاع شما خواهد رسید. برخی از مدارک مثل بارنامه و یا مجوزات گمرکی را ما تهیه می‌کنیم. اما برخی موارد مثل مجوز آزمایشگاه و یا سازمان اصلاح نباتات و یا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را باید قبل از اقدام به فریت بار گرفته باشید.

مدارک معمول برای فریت بار موارد زیر هستند:

 • گذرنامه
 • بلیط معتبر
 • فهرست بسته بندی
 • مجوزات لازم از سازمان های مربوطه
 • گواهی مبدأ

بسته بندی تخصصی ارسال بار هوایی به کانادا

بسته بندی استاندارد و اصولی از مهمترین مسائل در فریت بار است. بسته‌بندی به نوعی شناسنامه کار فریت بار است. بسته بندی تخصصی باعث می‌شود بار شما صحیح و سالم به فرودگاه مقصد برسد. تیم تخصصی تهران ایر فریت بسته به نوع بار شما از جعبه چوبی، فلزی، نایلون حبابدار و سلفون و پالت‌های چوبی و پلاستیکی برای بسته‌بندی بار شما استفاده می‌نماید.

برای مثال بهترین شیوه برای ارسال لوازم منزل استفاده از جعبه چوبی است. وسایلی مانند مبلمان استیل و لوکس، بوفه و کتابخانه و…  باید حتماً در جعبه چوبی مناسب قرار گیرد تا آسیب نبیند. برای ارسال اثاثیه به کانادا لازم است جعبه‌های چوبی سمپاشی شود. اما چوبهای رنگ‌خورده که چوب خام محسوب نمی‌شوند نیازی به سم‌پاشی ندارند.  اگر بخواهید هزینه کمتری برای بسته‌بندی پرداخت کنید شما می‌توانید وسایل را روی پالت چوبی و یا پلاستیکی بگذارید اما این روش چندان توصیه نمی‌شود و سلامت بار تضمینی نیست.

کالاهای شکستنی مثل ظروف و وسایل آشپزخانه نیز بسته‌بندی مناسب خود نیاز دارد. اگر همراه اثاثیه منزل ارسال شوند از فضای خالی بین وسایل استفاده می‌شود و کالاهای شکستنی با جعبه چوبی مناسب بین آنها قرار می‌گیرند. از نایلون حبابدار نیز برای وسایل شکستنی استفاده می‌شود. پس از آن داخل مقواهای ده لایه مخصوص حمل هوایی قرار می‌گیرند و بر روی پالتها به مقصد موردنظر حمل می‌شوند

شرکت تهران ایر فریت با بیش از نیم قرن سابقه در صنعت حمل هوایی از ابتدا تا انتهای کار فریت بار در کنار شماست. برای مشاوره حمل بار و استعلام نرخ می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

صفر تا صد خدمات فریت بار

نحوه فریت بار از فرودگاه امام خمینی به کانادا

برای ارسال بار مسافری و ارسال بار تجاری از طریق هوایی از ایران به شهرهای کانادا باید به نکات مهمی توجه داشت از جمله اینکه فریت بار یک پروسه پیچیده بوده که با ارسال بار به صورت زمینی از یک شهر به شهر دیگر خیلی متفاوت است ، اولین نکته اینکه زمانی که شما می خواهید اضافه بار مسافری یا لوازم منزل خود را به صورت هوایی ارسال نمایید باید دقت داشته باشید که بار شما شامل کالاهای ممنوعه ارسال بار به صورت هوایی نباشد دوم اینکه بار شما باید به صورت کاملا تخصصی برای ارسال به صورت هوایی بسته بندی شود.

مجموعه تهران ایرفریت از صفر تا صد خدمات فریت بار به تمامی شهرهای کانادا را برای شما انجام می دهد:

۱- پیک آپ بار از درب منزل شما تا فرودگاه امام خمینی

۲- بسته بندی تخصصی تمامی وسایل و بار

۳- انجام خدمات گمرکی

۴ تهیه مدارک لازم تا صدور بارنامه جهت آماده سازی و تحویل به ایرلاین جهت ارسال هوایی بار

نکات مهم فریت بار به کانادا

– اگر شما قصد مسافرت و یا مهاجرت به کانادا را دارید برای فریت بار نیاز به مدارکی مانند پاسپورت و اقامت و بلیط شما نیز هست.

– اگر قصد شما از فریت بار ارسال بار برای یکی از آشنایان و یا سوغات و هدیه است دیگر نیازی به بلیط و ویزا نیست.

– بار شما پس از رسیدن به مقصد حداکثر ۴۸ ساعت به صورت رایگان در انبار فروگاه مقصد نگهداری می شود فلذا با دادن اطلاعات تماس صحیح در مقصد نسبت به دریافت آن اقدام نمایید.

– اگر قصد ارسال بار تجاری دارید شما باید از طریق کارت بازرگانی معتبر و دانستن قوانین گمرک کشور مقصد نسبت به صادرات بار خود یا فریت بار تجای اقدام نمایید.

فریت بار به شهرهای کانادا

 • فریت بار به تورنتو
 • فریت بار به ساسکاتون
 • فریت بار به سنت جان
 • فریت بار به مونترال
 • فریت بار به هلیفکس
 • فریت بار به کالگری
 • فریت بار به ونکوور
 • فریت بار به ادمونتون
 • فریت بار به وینی پگ