فریت بار تجاری و فریت بار مسافری به استرالیا

مسائل مهم در فریت بار به استرالیا

استرالیا کشور مهاجرپذیری است و مورد توجه ایرانیان قرار دارد به همین دلیل فریت بار و یا حمل هوایی به استرالیا می‌تواند بسیار کارگشا باشد. اگر شما با همه جوانب فریت بار آشنا باشید می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید و محموله خود را به نحو احسن به مقصد برسانید . به خصوص این سرویس برای لوازم منزل بسیار مناسب است و بصورت مقرون به صرفه زندگی شما را به کشور مقصد منتقل می کند.. .

مجموعه تهران ایر فریت با سابقه ۵۰ ساله در صنعت هوایی و حمل بار هوایی آماده فریت انواع بار مسافری و تجاری از مبدا تهران به تمامی فرودگاه های معتبر جهان است. بار شما  با ایرلاین های معتبر حمل می شود . ما  همچنین آماده ارائه خدمات بسته بندی تخصصی و انجام امور گمرکی و پیک آپ بار از محل نیز هست.

جهت مشاوره  فریت بار با کارشناسان تهران ایر فریت تماس بگیرید

نکات مهم در ارسال بار هوایی به استرالیا

یکی از دلایل اصلی استقبال از فریت بار یا حمل هوایی سرعت و امنیت بالا و همچنین سطح دسترسی به اکثر شهرهای جهان است. شاید هزینه فریت بار هوایی به نسبت حمل زمینی یا دریایی بیشتر باشد، اما در عوض محدودیت های آنها را ندارد. ضمن اینکه در فریت بار شما می توانید هر نوع کالا و به هر میزان به استرالیا بفرستید، فقط باید جزو کالاهای ممنوعه نباشد.

اگر قصد مهاجرت به هر یک از شهرهای استرالیا را دارید حتما آگاه هستید برای به همراه بردن وسایل شخصی و ضروری و حتی وسایل منزل با خود از طریق هوایی محدودیت هایی را ایرلاین ها برای مسافران ایجاد کرده اند ، محدودیت هایی هم از لحاظ وزن و حجم بار و هم وسایلی که می توانید همراه داشته باشید ، به طور معمول حداکثر وزن باری که یک مسافر از طریق هوایی می تواند همراه خود حمل نماید بین ۳۰ تا ۴۰ کیلو بوده برای وزن اضافه بر آن باید جریمه اضافه بار پرداخت نماید لذا برای ارسال اضافه بار خود ما فریت بار مسافری و یا فریت بار لوازم منزل را به شما پیشنهاد می نماییم.

بیش از ۲۰۰۰

بارنامه از ایران به استرالیا

بیش از ۲۰

ایرلاین

بیش از ۲۰

فرودگاه

بیش از ۲۰ شهر

مقصد فریت بار

صفر تا صد خدمات فریت بار

بسته بندی تخصصی برای فریت بار استرالیا

بسته بندی در فریت بار بسیار اهمیت دارد. اگر محموله شما درست و استاندارد بسته بندی شود می توانید اطمینان داشته باشید به سلامت و بی کم و کاست به مقصد می رسد. کارشناسان تهران ایر فریت با توجه به نوع بار شما بهترین بسته بندی را پیشنهاد می دهند.

بسته بندی بار هوایی مسافر (فریت مسافری بار) باید به گونه ای باشد که از تکان خوردن و حرکت قطعات بار در داخل جعبه ها جلو گیری کند.

لوازم شکستنی باید با نایلون حباب دار و ضربه گیرها محافظت گردد.

فضای داخل جعبه ها بایستی با مواد سبک ضربه گیر پر شود.

کالاهای حجم دار در بهترین حالت باید در بسته های مناسب قرار گیرند و یا حتی المقدور با چندین لایه فوم و نایلون حباب دار مورد پوشش قرار گیرد.

 قاب عکس و آینه فقط در صورتی که در جعبه چوبی باشند حمل می‌گردند.

کالاهایی که طبق قوانین بین المللی جزو دسته بندی کالاهای خطرناک قرار می‌گیرند و تحت شرایط و قوانین خاص بین المللی بسته بندی می‌شوند. جهت مشاوره در مورد ارسال هوایی کالای خطرناک خود و یا درخواست بسته بندی کالای خطرناک خود می توانید با ما تماس بگیرید.

مجموعه تهران ایر فریت تجربه زیادی در فریت بار به استرالیا دارد. برای مشاوره در مورد بار و استعلام نرخ  با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

صفر تا صد خدمات فریت بار

نحوه فریت بار از فرودگاه امام خمینی به استرالیا

برای ارسال بار مسافری و ارسال بار تجاری از طریق هوایی از ایران به استرالیا باید به نکات مهمی توجه داشت از جمله اینکه فریت بار یک پروسه پیچیده بوده که با ارسال بار به صورت زمینی از یک شهر به شهر دیگر خیلی متفاوت است ، اولین نکته اینکه زمانی که شما می خواهید اضافه بار مسافری یا لوازم منزل خود را به صورت هوایی ارسال نمایید باید دقت داشته باشید که بار شما شامل کالاهای ممنوعه ارسال بار به صورت هوایی نباشد دوم اینکه بار شما باید به صورت کاملا تخصصی برای ارسال به صورت هوایی بسته بندی شود.

مجموعه تهران ایرفریت از صفر تا صد خدمات فریت بار به استرالیا را برای شما انجام می دهد:

۱- پیک آپ بار از درب منزل شما تا فرودگاه امام خمینی

۲- بسته بندی تخصصی تمامی وسایل و بار

۳- انجام خدمات گمرکی

۴ تهیه مدارک لازم تا صدور بارنامه جهت آماده سازی و تحویل به ایرلاین جهت ارسال هوایی بار

نکات مهم فریت بار به استرالیا

– اگر شما قصد مسافرت و یا مهاجرت به استرالیا را دارید برای فریت بار نیاز به مدارکی مانند پاسپورت و اقامت و بلیط شما نیز هست.

– اگر قصد شما از فریت بار ارسال برا یکی از آشنایان و یا سوغات و هدیه است دیگر نیازی به بلیط و ویزا نیست.

– بار شما پس از رسیدن به مقصد حداکثر ۴۸ ساعت به صورت رایگان در انبار فروگاه مقصد نگهداری می شود فلذا با دادن اطلاعات تماس صحیح در مقصد نست به دریافت آن اقدام نمایید.

– اگر قصد ارسال بار تجاری دارید شما باید از طریق کارت بازرگانی معتبر و دانستن قوانین گمرک کشور مقصد نسبت به صادرات بار خود یا فریت بار تجای اقدام نمایید.

فریت بار به شهرهای استرالیا

  • فریت بار به پرث
  • فریت بار به گلدکوست
  • فریت بار به آدلاید
  • فریت بار به بریزبن
  • فریت بار به سیدنی
  • فریت بار به ملبورن