فریت بار تجاری و فریت بار مسافری به آمریکا

فریت بار به آمریکا

اگر قصد مهاجرت به هر یک از  شهرهای آمریکا را دارید حتما آگاه هستید برای به همراه بردن وسایل شخصی و ضروری و حتی وسایل منزل با خود از طریق هوایی محدودیت هایی را ایرلاین ها برای مسافران ایجاد کرده اند ، محدودیت هایی هم از لحاظ وزن و حجم بار و هم وسایلی که می توانید همراه داشته باشید ، به طور معمول حداکثر وزن باری که یک مسافر از طریق هوایی می تواند همراه خود حمل نماید بین ۳۰ تا ۴۰ کیلو بوده برای وزن اضافه بر آن باید جریمه اضافه بار پرداخت نماید لذا برای ارسال مازاد بار خود ما فریت بار مسافری و یا فریت بار لوازم منزل را به شما پیشنهاد می نماییم.

شرکت تهران ایر فریت با بیش از نیم قرن سابقه در صنعت حمل هوایی از ابتدا تا انتهای کار فریت بار در کنار شماست. برای مشاوره حمل بار و استعلام نرخ می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

فریت بار به امریکا از سرویس هایی است که بسیار مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است. فریت بار و یا حمل هوایی بار از خدماتی است که اگر به ریزه‌کاری‌های آن آشنا باشید می‌توانید به بهترین شکل از آن استفاده کنید. برای مثال  سرویسی چون  فریت بار یا حمل هوایی لوازم منزل بسیار مورد توجه خانواده‌ها قرار گرفته است.  حمل بی‌کم و کاست لوازم منزل و عدم آسیب به لوازم در حین حمل بسیار مهم است. در برخی از موارد دقت و سرعت و هزینه فریت بار قابل مقایسه با روش‌های دیگر نیست و از هر نظر به سود شماست.

بیش از ۲۰۰۰

بارنامه از ایران به آمریکا

بیش از ۲۰

ایرلاین

بیش از ۱۰۰

فرودگاه

بیش از ۴۰ کشور

مقصد فریت بار

صفر تا صد خدمات فریت بار

مراحل فریت بار هوایی از فرودگاه امام خمینی به آمریکا

در اینجا برای اطلاع شما بصورت خلاصه مراحل ارسال بار به خارج از کشور را توضیح می‌دهیم. این مراحل بیشتر مختص فریت بار و یا حمل هوایی است.

 • مشاوره تلفنی و یا حضوری و بازدید بار در محل

پس از تماس شما با مجموعه سفیران و اعلام مشخصات بار و مشاوره قراری برای بازدید بار گذاشته می‌شود. کارشناسان حمل ما بازدید بار را بصورت رایگان در محل شما انجام می‌دهند. در این مرحله وزن حجمی بار محاسبه و اعلام می‌شود.

 • آماده‌سازی و بسته‌بندی استاندارد بار

پس از توافق برای ارسال بار، بسته‌بندی مناسب بار انجام می‌گیرد. برحسب نوع بار شما از جعبه‌های چوبی و یا فلزی ونایلون حبابدار و غیره استفاده می‌شود و در نهایت برروی پالت های چوبی و یا پلاستیکی قرار می‌گیرند.

بسته‌بندی در سلامت بار تا مقصد بسیار مهم است. بسته‌بندی باید استاندارد و تا حد لزوم مقاوم باشد. برای مثال لوازم منزل حساس مثل مبلمان و یا اقلام شکستنی باید لفاف‌بندی شود و بعد در جعبه چوبی مناسب قرار گیرد.

 • تهیه Packing List فهرست عدل‌بندی و مدارک لازم

کلیه اقلام و کالاهایی که به خارج ارسال می‌شوند باید شماره‌گذاری شوند و در یک فهرست استاندارد (Packing List) به زبان انگلیسی مشخصات آنها ثبت گردد. توجه داشته باشید که این مدرک را باید به گمرک کشور مقصد ارائه دهید.

 • سمپاشی و صدور گواهینامه

براساس قوانین بین‌المللی حمل و نقل، هر جعبه‌ای که از چوب خام درست شده باشد برای ارسال به امریکا، باید مطابق استانداردها سمپاشی و آفت‌زدایی شده باشد. بنابراین تمامی کالاها و پالت‌های ساخته شده ازانواع چوب خام بایستی در گمرک مبداء و با رعایت کردن شرایط خاص توسط گاز و یا قرص های به خصوص سمپاشی شوند و گواهی سمپاشی آن (FUMIGATION  CERTIFICATE)  از سوی شرکت های دفع آفات نباتی مجاز صادر گردد.

 • حمل بار به فرودگاه مبدا

پس از اتمام بسته‌بندی بار شما در نهایت صحت و سلامت با وانت، کامیون و یا کامیونت به فرودگاه حمل خواهد شد.

 • امور تشریفات گمرکی و بازرسی

در این مرحله تشریفات قانونی گمرک انجام می‌شود. بازرسی و گیت ایکس – ری در مورد همه کالاها صورت می‌گیرد.

 • صدور بارنامه و بیمه‌نامه

برای بار شما از ایرلاین‌های معتبر بارنامه هوایی صادر می‌گردد. همچنین بیمه نامه مناسب با توجه به ارزش ریالی بار شما صادر می‌شود.

 • حمل بار و تحویل در مقصد

در مرحله آخر بار شما با یک ایرلاین معتبر به فرودگاه شهر مقصد حمل می‌شود. بار صحیح و سالم به همراه مدارک لازم در فرودگاه مقصد به گیرنده قانونی تحویل داده می‌شود.

مراحل فوق‌ به ترتیب در حمل هوایی یا فریت بار برای شما به انجام می‌رسند. در صورت تمایل به مشاوره حمل بار خود می‌توانید با کارشناسان شرکت تهران ایر فریت تماس بگیرید. ما صفر تا صد این کار را به نحو احسن برای شما به انجام می‌رسانیم.

صفر تا صد خدمات فریت بار

نحوه فریت بار از فرودگاه امام خمینی به آمریکا

برای ارسال بار مسافری و ارسال بار تجاری از طریق هوایی از ایران به آمریکا باید به نکات مهمی توجه داشت از جمله اینکه فریت بار یک پروسه پیچیده بوده که با ارسال بار به صورت زمینی از یک شهر به شهر دیگر خیلی متفاوت است ، اولین نکته اینکه زمانی که شما می خواهید اضافه بار مسافری یا لوازم منزل خود را به صورت هوایی ارسال نمایید باید دقت داشته باشید که بار شما شامل کالاهای ممنوعه ارسال بار به صورت هوایی نباشد دوم اینکه بار شما باید به صورت کاملا تخصصی برای ارسال به صورت هوایی بسته بندی شود.

مجموعه تهران ایرفریت از صفر تا صد خدمات فریت بار به تمامی آمریکا را برای شما انجام می دهد:

۱- پیک آپ بار از درب منزل شما تا فرودگاه امام خمینی

۲- بسته بندی تخصصی تمامی وسایل و بار

۳- انجام خدمات گمرکی

۴ تهیه مدارک لازم تا صدور بارنامه جهت آماده سازی و تحویل به ایرلاین جهت ارسال هوایی بار

نکات مهم فریت بار به آمریکا

– اگر شما قصد مسافرت و یا مهاجرت به آمریکا را دارید برای فریت بار نیاز به مدارکی مانند پاسپورت و اقامت و بلیط شما نیز هست.

– اگر قصد شما از فریت بار ارسال برا یکی از آشنایان و یا سوغات و هدیه است دیگر نیازی به بلیط و ویزا نیست.

– بار شما پس از رسیدن به مقصد حداکثر ۴۸ ساعت به صورت رایگان در انبار فروگاه مقصد نگهداری می شود فلذا با دادن اطلاعات تماس صحیح در مقصد نست به دریافت آن اقدام نمایید.

– اگر قصد ارسال بار تجاری دارید شما باید از طریق کارت بازرگانی معتبر و دانستن قوانین گمرک کشور مقصد نسبت به صادرات بار خود یا فریت بار تجای اقدام نمایید.

فریت بار به آمریکا

 • فریت بار به شیکاگو
 • فریت بار به هیوستون
 • فریت بار به واشنگتن
 • فریت بار به سان فرانسیسکو
 • فریت بار به کالیفورنیا
 • فریت بار به نیویرک
 • فریت بار به لس آنجلس
 • فریت بار به دالاس
 • فریت بار به میامی